Cituji Mall: Vážený pane doktore!
Ráda bych se Vás zeptala na Váš názor ohledně browliftingu,vytažení obočí.Je mi 40 let.Chtěla jsem podstoupit operaci horních víček,mám je pokleslá a mám pocit těžkých a unavených očí.Na konzultaci mi však byl doporučen právě browlifting,což je samozřejmě finančně o dost náročnější a nejsem si jistá efektem,který je u operace horních víček velice pěkný.Rovněž mě děsí použití jakýchsi šroubků v hlavě...Vrásky na čele nemám,měla jsem mírné a ty krásně vyhladil botox.Prosím o radu a předem Vám velice děkuji!

Bez alespoň fotografií je těžko analyzovat, ale vzhledem k hladkému čelu doporučuji zatím jen operaci víček.

Cituji Cindys13: Dobrý den pane docente, chtěla bych se zeptat na nejbližší možné termíny operace nosu v LLC v Olomouci. Děkuji za odpověď.

Prosím volejte 774533073, domluvíte se se sestrou.J.V.

Cituji bugatka: Můj operatér mi dírky nezmenšoval prý bych měla viditelné jizvy zvenku, ale já mám stále pocit , že jsou k velikosti operovaného nosu velké. Je monžné toto ještě nějak upravit nějakou vnitřní metodou? Předem děkuji za Vaši odpověď.

Zevní řezy, kterými lze nosní dírky zmenšit lze poměrně dobře ukrýt do úpatí nosních křídel.J.V.

Cituji Berda: bych znala Váš názor na plastickou operaci nosu. Je mi 40 let a dlouho o tomto zákroku uvažuju.Celkově mám nos větší a širší se znatelným hrbolem. Operovat by se musela měkká i tvrdá část. Je možné i v tomto věku tento zákrok podstoupit a jaká jsou případná rizika ? Děkuji za Vaši odpověď.

Dobrý večer.Nos nyní operujemebez věkového omezení.Je velmi dobré, že jste přiložila fotografii, dle ní mohu přesněji analyzovat problém o jehož odstranění uvažujete.Pokud chceme docílit nos celkově menší, bez hrbolu, je nutno operovat jak kost, tak i chrupavky. Komplikace?- Nikdy nelze vyloučit nerovnosti, asymetrii, zhoršené dýchání, otok, jde o živou tkáň, která se chová někdy zcela nevypočitatelně. J.V.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené