Smazat

Nerovnost ve vztahu

Nerovnost ve vztahu.Je to zřejmě prokotina, nicméně si ráda přečtu vaše názory.Jde o to, že od té doby co jsem zadana, jsem se skoro se svými přáteli neviděla, jsou to většinou muži, což partnerovi pochopitelně vadí.

Jenže on se dál se svýma známýma vída, samozřejmě ne tak často jako kdysi, některé jsem poznala i já apod...Tak a teď jde o to, že já teď dostala nabídku jít s kámoškou na večírek, tak jsem to sdělila partnerovi a on hned,že taky pujde do hospodody...tak jsem se trochu ošila,že on když někam chodí,tak jsem furt doma, furt!! A že když já jdu po sto letech, on hned lačně musí taky, přitom chodí často...asi blbost a možná blbě napsaný,ale snad nikdo pochopí...Přitom, když už chci někam jít tak,tak je to doprovázeno kecama a zbytečnejma...ty se jako maluješ a proč?...a to si bereš tohle, joo?...že se úplně přestanu těšit...furt nějaký podezření, bezdúvodně...Chapete co tím chci říci?On může kdykoliv a bez keců, já nechodim skoro vůbec a když už tak se spoustou řečí okolo a ještě on ani nevydrží sedět doma na zadku a musí jít taky někam...
 
arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A proč to tak řešíš? Tak si prostě choď kam chceš a kdy chceš a neřeš, jestli on jde taky někam nebo nejde nebo jestli mu to vadí nebo nevadí. Na blbý dotazy prostě nereaguj a je to.

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
já tomu rozumím, co chceš říct, mám to podobně. Přítel má větší potřebu chodit ven a mě se třeba nechce, tak zůstanu doma nebo odcházím z akcí dřív, když už se tam nebavím. Taky se už nevídám s tolika lidmi jako dřív, byli to hlavně kluci. Ale když už někam jdu, tak přítel taky nikdy nezůstal doma, nikdy Ale v našem případě si myslím že:
a) když jdu na dámskou jízdu, tak se nechce doma nudit a jde třeba do zkušebny hrát
b) když jdu na akci, kde jsou kluci a třeba i můj bývalý, tak se jde napít, aby nemyslel na to, že tam s ním jsem a nežárlil a neužíral se doma (a většinou to zapíjí dost důkladně)

Ale už mě to taky napadlo, že by někdy mohl sedět doma jako já a ne (někdy na just, když jsem někde s klukama) chodit na akce. Ale na druhou stranu proč ne? Lepší, když taky někde bude, užije si to tam a večer se sejdem oba v pohodě než aby mě "vítal" doma mezi dveřma nakrknutej a s pitomýma poznámkama.
Jenže já vím, že mě tím nechce nijak štvát ani provokovat. Ale u tebe s přítelem si nejsem jistá, jestli je to stejně nebo ti to dělá na truc.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ježiš a když ti tolik vadí zůstávat doma když jde on pryč tak proč taky někam nevypadneš?
Dokážu pochopit, že nechce být doma sám a nudit se, kamarádky chlap to dělá taky, ale ona to má naopak - když jde pryč on tak je ráda, že má v bytě klid a má čas na sebe
Buď si jdi taky někam zapařit nebo ho nepéruj

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak jsem se trochu ošila,že on když někam chodí,tak jsem furt doma, furt!
No to je , ale asi tvůj problém, že sedíš doma a čekáš na něj. Choď si kdy chceš, ne kdy ti to on dovolí to samé platí i naopak.Každý kdo si stěžuje jak nemůže to a to se ve skutečnosti omezuje sám.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Valetta: Lepší, když taky někde bude, užije si to tam a večer se sejdem oba v pohodě než aby mě "vítal" doma mezi dveřma nakrknutej a s pitomýma poznámkama.

Přesně tak, jak říkáš Ale to samé platí pro tebe - když on někde jde, tak jdi taky, pokud máš čas a chuť . Nečekej doma jako kvočna a pak se nelituj, jak to nebo ono nemůžeš.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Já nevím, ale souhlasím s holkama, klidně bych taky choidla ven když on jde - pokud enchodíš, je to Tvá věc..... Jinak my s partnerem spolu bydlíme a leckdy si cíleně plánujeme solo akce oba na stejný den a to z toho důvodu, že jsme pak víc dní doma spolu je lepší, dkyž máme oba solo akci v jeden den a další dny jsme spolu, než natáhnout to do dvou......

Ale být Tebou ybch si dala na přítele trochu pozor, jestli to není nějaký až moc velký žárlivec.... Jo a nevím proč ses přestala stýkat s klukama, pokud to jsou přátelé tak proč ne...

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: Ale to samé platí pro tebe - když on někde jde, tak jdi taky, pokud máš čas a chuť . Nečekej doma jako kvočna a pak se nelituj, jak to nebo ono nemůžeš.

Když se mi chce, tak jdu, když se mi nechce, tak ne. Pokud zůstanu doma a on někam jde, pak scény nedělám - když mu řeknu "jo, v pohodě, běž si na pivko, mně se nechce", tak to myslím vážně, není to jen nějaká hraná tolerance. Stejně tak, jako kdybych byla zrovna radši, aby se mnou z nějakýho důvodu zůstal doma, tak mu to řeknu. Bývám dost přímá, ve všem, nesnáším omáčky okolo.

Cituji bakalářka: Jo a nevím proč ses přestala stýkat s klukama, pokud to jsou přátelé tak proč ne...

Ono to není jednoduché. Já teda neměla nikdy kamaráda, který by chtěl zůstat jen kamarád. Moc se pak nedivím, že se to tomu mýmu nelíbí. Já bych taky nebyla nadšená, kdyby se stýkal s holkou/holkama, který by po něm jeli. Ale nějaký kompromis se udělat musel - s těma nejbližšíma se stále občas vídám, nejlíp v partě, a ti ostatní, kteří mi de facto jen krátili dlouhou chvíli, s nima jsem se stýkat přestala.

arrow
Neprodává v Bazaru

On miluje? To přece není láska, ale jen jeho sebeláska. Milující muž má být ženě oporou, jistotou, spřízněnou duší a má jí přát vše, co ji dělá šťastnou. Milující muž tě bude milovat, i když někde budeš s jiným mužem, natož s kamarádkami.

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podle mě je to jednoduché, začni vyrážet ven víc. Stane se z toho běžná věc, přítel se nad tím nebude pozastavovat. A nechápu proč by měl sedět doma na zadku. Já naopak příteli hlasim dopředu, že si něco plánuju, aby si taky něco naplánoval a nepočítal se mnou. To že sedíš doma je tvoje volba, pokud tedy nebydlíte někde, kde ty nikoho neznáš a on zná plno lidí.

arrow
profile_image
Mystére
od 21. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přikláním se k zadavatelce a Valettě, neboť mám totožnou zkušenost.
Ono to není tak jednoduché. Dva spolu začnou bydlet - jsou šťastní, zařizují si nový domov a potřeba být s kamarády se omezí. Najednou si (většinou žena) uvědomí, že jí tato rutina nenaplňuje a běžná setkání jí začnou více chybět. Jenže to už je partner zvyklý, že býváte často doma, protože nemáte potřebu někam vyrážet s kamarády/kamarádkami a má o partnerce takovou tu kontrolu, o kterou původně ani nestál.. velice pravděpodobně v té náhlé změně začne hledat "něco navíc" co tam vůbec být nemusí.
Dokonce i u nás padl ten argument "když jdeš ty, tak já taky někam půjdu" ..řekla jsem, že s tím nemám problém a naivně si myslela, že tím diskuze končí. Jenže druhý den byl uražený, že se mu moje "vycházka" zdála dlouhá.
Ono je to těžké, protože si tohle většinou zaviníme samy, tím že se po sestěhování přetransformujeme do režimu běhání kolem domácnosti.. ovšem jen do chvíle než nás to přestane bavit a začneme si vydupávat stejné nároky - to se pak dějí věci ..jenže chlapi tohle "ženské logické myšlení" nemají šanci nikdy pochopit..

Dnes už mi řekne "užij si to/měj se hezky" ..ale když má dojít na odchod, stejně skřípe zubama a můžu to pokaždé objasňovat do aleluja.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Mystére: Ono je to těžké, protože si tohle většinou zaviníme samy, tím že se po sestěhování přetransformujeme do režimu běhání kolem domácnosti.. ovšem jen do chvíle než nás to přestane bavit a začneme si vydupávat stejné nároky - to se pak dějí věci ..jenže chlapi tohle "ženské logické myšlení" nemají šanci nikdy pochopit..

bohužel tohle vaše myšlení/chování - přetransformovat se na puťku - nechápu ani já a to jsem taky ženská

Nevím jestli mám v tomhle směru na chlapy prostě štěstí nebo je to tím, že ze mě jednoduše vycítí, že by u mě pokusem "vyčítat" mi schůzky s kamarády/kamarádkami hodně narazili tak to ani nezkouší

Cituji Mystére: ale když má dojít na odchod, stejně skřípe zubama a můžu to pokaždé objasňovat do aleluja.

nechápu..jaké objasňování?? Kriste pane, ženy, vzpamatujte se trochu...

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Janča92: bohužel tohle vaše myšlení/chování - přetransformovat se na puťku - nechápu ani já a to jsem taky ženská

To přece není záměrná a cílená transformace, ale úplně logická a přirozená. Jsi v novém bytě, začínáš bydlet s partnerem a zařizuješ a zútulňuješ si bydlení - a mně připadá úplně normální že se tou dobou trochu změní priority, člověk si užívá nový bydlo, novej život...ale to je časově omezená změna. A nevidím nic nepochopitelného na to, že když jsou lidi čerstvě zamilovaní, jsou nejraději spolu a třeba zanedbávají partu, což se dřív nebo později změní a jeden z partnerů to nemusí nést dobře (když to dobře nese, tak tím líp)

Cituji Janča92: Nevím jestli mám v tomhle směru na chlapy prostě štěstí nebo je to tím, že ze mě jednoduše vycítí, že by u mě pokusem "vyčítat" mi schůzky s kamarády/kamarádkami hodně narazili tak to ani nezkouší

Mně teda kamarádky nevyčítá. Když jsou tam kluci, tak nadšením neskáče, ale ani mi to nezakazuje. A já zase mám potřebu ho ujistit, že ho ti kluci nijak neohrožujou (někdo prostě dostatečný sebevědomí má a někdo ne, jiní ho získají třeba věkem).

To, co píše Mystére je prostě běžný jev a nevidím na tom nic divného. Ovšem na zemi je 7 miliard lidí, tak ne všichni to asi mají stejně, Jančo

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě dodám - psala jsem to a ještě opakuju - chce to najít nějaký kompromis. Zůstat samostatná a nezávislá, ale na partnera brát ohledy, ať si Janča píše, co chce.
Já tedy musím říct, že když je vztah na začátku, teprve se oťukáváme a tak, tak jsem trochu za mrchu, chodím stále ven, na dovolení se opravdu neptám atd. Ale když to s partnerem začnu myslet vážně, tak se prostě přirozeně začnu chovat jinak.

U mě třeba konkrétně - dříve jsem se vídala s cca 10 kluky, kamarády, někteří mi byli bližší, někteří jen vyplňovali volné chvíle. Teď se vídám jen s těmi nejbližšími a příteli jsem prostě řekla, že to tak bude a proč. A i když není nadšený, protože mezi nimi je i můj bývalý, tak to toleruje. Stejně jako já jeho chození do party, kde má jednu holku, co je do něj zamilovaná a druhou, se kterou sexoval a která má na to furt nějaký narážky.

Obecně k zakladatelce - choď kam chceš a kdy chceš a pokud on tobě nedělá nějaký sviňárny, nech ho taky žít. Nejdřív budeš možná ty i on skřípat zubama, ale to vyřeší čas

arrow
profile_image
Mystére
od 21. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Janča92:
Myslím, že jsi to nepochopila.. nebo na to máš poměrně infantilní pohledy.

O puťkách nebyla řeč.
Ono je to o povaze, každý má sestavené priority jinak.
Někdo upřednostní práci, někdo domácnost, někdo čistě partnerský život, někdo dítě, někdo hobby, někdo nakupování, někdo hraní pc her, někdo pivo a gauč.

Cituji Janča92: nechápu..jaké objasňování? Kriste pane, ženy, vzpamatujte se trochu...

Myslím tím, objasnění náhlé změny svého chování ..nejedná se o peprnou diskuzi, která přejde v řev. Spíše konstatování svých potřeb. Je to akce a reakce, která zůstala.

 

Váš příspěvek

Nerovnost ve vztahu

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené