Smazat

Nevěra a odkopnutí

Ahoj, nevím jak se chovat a doufám, že mi trochu pomůžete... před 14 dny ve čtvrtek jsem prijela s přítelem z dovolené ráno do čr. Já jela potom s kamarádkami rovnou k vodě, on jet nechtel, ze je unavený.

Ahoj, nevím jak se chovat a doufám, že mi trochu pomůžete...
před 14 dny ve čtvrtek jsem prijela s přítelem z dovolené ráno do čr. Já jela potom s kamarádkami rovnou k vodě, on jet nechtel, ze je unavený.
Celou dovolenou si psal s naší kolegyní z práce, tak jsem na něj v pátek uhodila, co to delá, že si nepřeju, aby si pořád psali. On zapíral. Jeli jsme na koupák, v sobotu taky na koupák, kde mi rekl, ze kdyz se k němu nastehuju, ze si ji vymaze a ani se s ní bavit nebude. To jsem odmítla, že je to vydírání.
v něděli se neozval a v pondělí mě jen po mailech nehorázně ponižoval, jak jsem děsná a bla bla, a ze je mezi námi konec po 6-ti letech vztahu neměl ani takovou slušnost mi to říct do očí. Po týdnu přiznal, ze roczhodu pomohla z nějaké části i ta .... slečna.
včéra jsem se dozvedela, ze u něj uz byla hned ten den po příjezdu z dovolené...... a chrápou spolu, tudíž mi lhal, že jsou jen kamarádi.

Jenže můj problém teď je takový, že absolutně nevím, jak s ním komunikovat v práci. Akceptovala jsem rozchod, který bolí nehorázně, ale když je budu každý den vídat v práci mi moc nepřidává a je pro mě ponižující, že skočil do jiné postele a ani se neohlédl =(
doufám, že je to aspon trochu srozumitelné, píšu to přes hory slz.
 
arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zeptám se Tě na jedno. Pomohlo Ti zjišťovat co přesně a kdy mezi nimi bylo po té co jste se rozešli? Pochybuji, jen se teď užíráš víc.
Možná se pro příště poučíš a nebudeš pátrat po podrobnostech.

Jinak co dělat.... vzhledem k tomu, že z práce nechceš odcházet, buď profesionál a zapomeň na svoje ublížené ego.
Když Ti tak moc ublížil, nemáš k němu co cítit, vztah skončil, jste jen kolegové.
Chápu, že je nepříjemné a bolestivé přiznat si, že MĚ podvedl, ale to se prostě stává a když už se tak stalo, tak on nestojí za jakékoliv trápení.

arrow
profile_image
Falcon
od 8. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na cindy.: no je dost možné, že nějaký problém tam byl, když se na tebe vykašlal nebo se prostě jenom zakoukal jinde...po tom, co celou dovolenou prosmskoval s kolegyní, jsi to mohla trochu čekat...

jinak buď změň práci nebo to zkousni, co jiného myslíš, že ti tady řekneme...a nemyslím si, že ex nějak těší vídat zhrzenou přítelkyni v práci, stejně tak to asi netěší tu novou slečnu, která třeba může mít strach, jestli ho nebudeš přemlouvat, aby se k tobě vrátil nebo tak něco...

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Oba pracujete, tudíž vyděláváte, ale stejně spolu nebydlíte... Proč, jestli se můžu zeptat? Ono je to totiž takové divné a pokud vztah funguje a nikam se neposune, nedivím se, že to člověka přestane bavit.
Jinak píšeš, že jde o společnou kolegyni. Tudíž asi děláte všichni v jedné firmě. Slečna asi nebude moc taktní klofnout chlapa z práce o kterém ví, že má vztah s jinou kolegyní, navíc už 6 let. A píše mu na vaši společnou dovolenou...

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Promiň, teď to čtu, bydleli jste spolu, ale odešla jsi (počítám ne natrvalo) zpátky k rodičům. Jak dlouho už tam jsi nebo na jak dlouho?

Cituji Kačkaa: Slečna asi nebude moc taktní klofnout chlapa z práce o kterém ví, že má vztah s jinou kolegyní, navíc už 6 let.

neodsuzovala bych tu druhou ženu hned jen na základě domněnek a poskytnutých informací od zakladatelky znám spoustu případů, kdy muži navykládali hory doly jak to mají doma špatné, rozchází se, nedej bože už nejsou skoro rozejití a to se pak zdá ten člověk spíš na volné noze..

arrow
profile_image
bagqueen
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přesně jak Ti radí holky. Hlavně zachovat hrdost! Věř zkušenostem nás co už něco takového zažily I když je to pro tebe těžké, tak zatni zuby a povznes se nad to... Taky tím mu ukážeš o jakou přišel frajerku, že nejsi žádná zhrzená chudinka. Mimo pracovní záležitosti bych ho naprosto ignorovala, když budete něco řešit tak bych byla profesionální. Nedělěj žádná ublížená gesta (žádat, aby ti vykal apod.). Časem až to přebolí budeš ráda, že jsi to zvládla se zvednutou hlavou a neshazovala ses kvůli takovému ubožákovi!!

arrow
profile_image
Kačkaa
od 24. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Marrianne: Je fakt, že kolegyni asi řekl, že to nemá význam, že pojede na naplánovanou dovolenou a tím to hasne. A ono to vlastně i tak bylo. Vždyť hned po dovolené byl konec. Máš pravdu. I tak bych ze strany kolegyně počkala, až bude vše dořešené.

Jinak co se týče chování v práci, asi bych se snažila být chladná ale slušná. i když to chce spoustu přemáhání.

Ti chlapi jsou hrozní ubožáci. Vím, že tě to bolí, ale víš co? Já bych se na to zkusila povznést. Takový člověk k tobě nepatří. Žádná úcta z jeho strany tak kam by to směřovalo po delší době? Můžeš mu tu kolegyni akorát přát. Pokud je ta práce pro tebe dobrá, tak tam zkus zůstat a zkus se na to dívat s nadhledem. Sice je to těžké, ale jak se na ně budeš dívat častěji, tak se ti oba zhnusí a pak se jim začneš vnitřně smát a pak ti budou oba úplně fuk. A pokud si myslíš, že to nedáš, tak odejdi, ale pokud je ta práce dobrá, tak bych se jí kvůli němu nevzdávala.

Reaguji na Kačkaa: někdy si prostě neporučíš, slečnu bych opravdu neobviňovala, neb třeba neměla plnohodnotné pravdivé informace a nemohla pak dělat věci tak, jak bychom doporučovaly my

Každopádně přeji zakladatelce pevné nervy a hlavně silnou vůli v udržení si chladné hlavy, v jejich blízké spolupráci

arrow
profile_image
cindy.
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Veselka10: já opravdu nezjistuju, jen se to proste ke mně dostává ze vsech stran a to ze za mnou lidi z práce chodej a furt se ptají a ptají, mi moc nepomáhá. Věř že se snazím se chovat "profesionálně"..

arrow
profile_image
cindy.
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kačkaa: bydleli jsme spolu, jen jsem ted na půl roku byla ve meste u rodiců, abych jim pomohla...rodinné problémy... o nich vedel...

jinak podvedl me jiz vícekrát... odpustila jsem mu, a to byla moje chyba...
slečna tu byla povolnější k více kolegům.. ale to je taky vedlejší
ale to uz je vedlejsí...
děkuju za rady, budu se snazit se chovat co nejslušněji mi to půjde.

arrow
profile_image
cindy.
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bagqueen: děkuju za radu Hrdost se snažím udržet...to mi věř, dokonce ke mně pořád sedá na oběd, což, abych řekla pravdu nechápu... přijde mi to jako gesto, ze mi chce ublizovat víc...

arrow
profile_image
cindy.
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marrianne: ta kolegyně věděla, že jsme pořád spolu... plánovali jsme dítě....

arrow
profile_image
cindy.
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods: z práce odcházet opravdu nebudu, nezbývá než se s tím vypořádat....

Cituji cindy.: jinak podvedl me jiz vícekrát... odpustila jsem mu, a to byla moje chyba...
slečna tu byla povolnější k více kolegům.. ale to je taky vedlejší
ale to uz je vedlejsí...
děkuju za rady, budu se snazit se chovat co nejslušněji mi to půjde.

Tak to tě obdivuji, že jsi mu to odpustila. Nicméně slečna kolegyně si dělá vizitku sama. Po tom, co jsi o ní napsala mám své představy o jejím charakteru Netrap se tím oba za to nestojí. Pořádně se vybreč, usuš si slzy a hlavu vzhůru.

 

Váš příspěvek

Nevěra a odkopnutí

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené