Smazat

Nevěra a odkopnutí

Ahoj, nevím jak se chovat a doufám, že mi trochu pomůžete... před 14 dny ve čtvrtek jsem prijela s přítelem z dovolené ráno do čr. Já jela potom s kamarádkami rovnou k vodě, on jet nechtel, ze je unavený.

Ahoj, nevím jak se chovat a doufám, že mi trochu pomůžete...
před 14 dny ve čtvrtek jsem prijela s přítelem z dovolené ráno do čr. Já jela potom s kamarádkami rovnou k vodě, on jet nechtel, ze je unavený.
Celou dovolenou si psal s naší kolegyní z práce, tak jsem na něj v pátek uhodila, co to delá, že si nepřeju, aby si pořád psali. On zapíral. Jeli jsme na koupák, v sobotu taky na koupák, kde mi rekl, ze kdyz se k němu nastehuju, ze si ji vymaze a ani se s ní bavit nebude. To jsem odmítla, že je to vydírání.
v něděli se neozval a v pondělí mě jen po mailech nehorázně ponižoval, jak jsem děsná a bla bla, a ze je mezi námi konec po 6-ti letech vztahu neměl ani takovou slušnost mi to říct do očí. Po týdnu přiznal, ze roczhodu pomohla z nějaké části i ta .... slečna.
včéra jsem se dozvedela, ze u něj uz byla hned ten den po příjezdu z dovolené...... a chrápou spolu, tudíž mi lhal, že jsou jen kamarádi.

Jenže můj problém teď je takový, že absolutně nevím, jak s ním komunikovat v práci. Akceptovala jsem rozchod, který bolí nehorázně, ale když je budu každý den vídat v práci mi moc nepřidává a je pro mě ponižující, že skočil do jiné postele a ani se neohlédl =(
doufám, že je to aspon trochu srozumitelné, píšu to přes hory slz.
 
arrow
profile_image
cindy.
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jjReaguji na EleanorWoods: to že jsem mu odpustila byla moje největší chyba, bohužel to nevrátím..
jo vizitku si dělá jak ona, tak i on. v práci to nikdo nechápe, pred dovolenou tu básnil o dítěti... =( hlavu vzhůru dávám.

Cituji cindy.: plánovali jsme dítě....

promiň..nezdá se mi, že by tvůj ex něco plánoval podle jeho chování..

arrow
profile_image
cindy.
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marrianne: no jo no, všechny byly jen lži

Reaguji na cindy.: neboj kočko, tento ti za to opravdu nestál, lepší zjistit to teď, než za pár let řešit rozvod a být svobodná maminka ono to časem přebolí a pak nad tím jen budeš nevěřícně kroutit hlavou, jak si s ním mohla vůbec být

arrow
profile_image
cindy.
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hlavou kroutím uz ted, jen to proste po tech letech bolí =( a nevim co udelat, aby to přestalo =( co delat, aby mi furt lidi nedonášeli další pikantnosti, nemůžu na ně být sprostá...
a víš, nejvíc bolí to, že neměl ani slušnost mi to vysvětlit z očí do očí, stejně jako mi dát kopačky z očí do očí. Ani za to jsem nestála a připadám si jak odhozenej nedopalek, co pořád hoří.

arrow
profile_image
bagqueen
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na cindy.: No podle toho co jsi tu napsala o kolegyni, tak to s ní opravdu "vyhrál"!!
Lidi holt milujou dramata a klepy, s tím nic nenaděláš. Já se na VŠ rozešla se spolužákem a mělas vidět co lidí za mnou běhalo, aby mi honem za tepla sdělili co o mě říká atd. A živě si pamatuju, jak jsem z toho byla špatná... Takže věř, že Tě chápu! Ale přežiješ to, stejně jako my ostatní a budeš ráda, že sis kvůli takovému ubožáčkovi a srabovi nepokazila život, např. mít s ním děti atd....

arrow
profile_image
cindy.
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bagqueen: no zřejmě jde po prachách, oba jsme vcelku dobře ve firmě postavení a ona je jen dělnice...
No což, má co chtěl.

Tímto všem děkuju za názory a rady.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cindy, jdi slavit, svou svobodu a to, že tě opustil takový odpad!!
Připrav se na krásné zítřky!

arrow
profile_image
cindy.
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Givenchy: Děkuju jsi hodná... dneska už mi je trochu lépe, tak uz to je 14 dní..

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na cindy.:
Četla jsem pouze první stránku s příspěvky. Takovej chlap si nezaslouží, aby ses kvůli němu trápila i když chápu, že mě se to lehce říká. Ono to přebolí ale ty to máš ještě stížené tím,že jste kolegové a musíte spolu komunikovat. Rozhodně bych mu nadále tykala, zatla zuby a snažila s chovat normálně, být v pohodě....jako kdyby tě to vůbec netrápilo, jako kdyby mezi vámi žádný vztah nebyl...Nejspíš to nebude lehké a zkus to. Jinak on sám by měl mít nervy na pochodu z vaší komunikace v práci. Ty jsi nic špatného neudělala to on by se měl cítit trapně a samozřejmě i ona.

arrow
profile_image
cindy.
od 6. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na tarabell: vím, že nezaslouží, ale po těch letech to bolí... nechápu, kde se v něm bere ta nenávist ke mně, to já bych ho měla nenávidět... nechápu jak může dělat, že meezi námi nikdy nic nebylo.... No trápit se už nehodlám, pač ted mi dokonce kámoši a kámošky ríkají, jak jim volá a pomlouvá mě, at se ani nedivim, ze me opustil, ze jsem nehorázná ***** atd...jen proto, aby se zřejmě očistil, aby on nebyl za toho špatného...

 

Váš příspěvek

Nevěra a odkopnutí

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené