Reaguji na Bugsbunny: Tak já to naštěstí jetšě tak uplně necítím , pač boužel ten sex taky potřebuju hodně Zatím mi to tak vyhovuje , já jsme si říkala , že budu zatím takhle pokračovat dokud neobjevím někoho jiného
Na jednu stranu mi to taky takhle vyhovuje , ale nebránila bych se něčemu víc

Reaguji na Mirindík: Sme ještě mladí , na hotel nemáme takže zajedem vždycky autem někam do lesíka .
Včera byl pěknej trapas totiž , myslela jsem , že brácha šel někám pít s kamarádama a tak sjme ho pozvala k sobě , během 15 minut přišel bratr .

Ani nevíte holky jak sem se cítila trapně Tak sme pošpičkách museli odejít

arrow
profile_image
Mirindík
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Aneee:
Tak to ti nezávidím.
Já jsem pak zjistila, že měl celou dobu jinou...ale asi 200km ode mne.
Vůbec jsem nic nepoznala ač jsem za to nemohla připadala jsem si jako největší sketa

No, já zkusím odpovědět jen na tu hlavní otázku v nadpisu diskuze, protože holky už ti tady daly hodně dobrých rad Ano, může se z toho vyklubat láska, ale to bys měla poznat už sama z toho, jak se bude chovat při dalších setkáních, jestli jeho zájem scházet se ochladne, nebo ti bude nedočkavě psát.
P.S. jsem živoucí příklad, jinak bych tohle nepsala. jsme spolu už tři roky a bláznivě se milujeme

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Aneee: Já ani nemám v plánu mu říkát jak to cítím nebo tak , hraju tu samou hru jako on . On mi právě ještě říkal , že ty holky vždycky souhlasej a pak mu píšou jak ho milujou a naháněj ho , tak chci právě na to jít jinak Já mu pořád říkám jak jen ten sex a jak vztah nechci atd..

Ale v podstatě to cítíš uplně stejně jako ony, nečekej, že když změníš taktiku, že ti padne k nohám.

Můžu se zeptat, kolik ti je?

Reaguji na Kubacis: Zatím to tak strašně ještě necítím , že bych z toho byla špatná a tak . Jen se spíš bojhím aby to na mě náhodou nepřišlo . Vím jaké to bude pak zklamání .
Určitě nevěřím jak mi padne k nohám , jen chci být jiná a zatím to jde když to tak i cítím
Bude mi 20 let.

Reaguji na Mirrore: jak říkáš čas uvidí právě i myslím , že to chce abychom se setkávali častěji aby neměl čas nějak zapomenout
Mám kamarádku , která taky našla partnera takhle a to spali spolu rok a ted sou spolu uz 3,5 let a štastní

Ano, láska se z toho vyklubat může a velmi často se tak stane, ale většinou jen ze strany ženy, tak z 90%. U chlapa je ta šance velmi nízká, spíše minimální a děje se tak jen vyjímečně.
Většinou to dopadá takto:

Cituji Bugsbunny: Jednou jí napsal, že s tím končí, že se zamiloval do jedné úžasné holky a že není důvod se dál scházet

Pokud je to předem dohodnuté, pro muže je to otázka jen toho sexu a citově se neangažuje.
A podle toho co píšeš, nemyslím si, že u toho Tvého může dojít k tomu, že se zamiluje až po uši, evidentně nejsi jeho první ani poslední a umí v tom chodit a nezávazně si užívat.

Cituji Aneee: On mi právě ještě říkal , že ty holky vždycky souhlasej a pak mu píšou jak ho milujou a naháněj ho

Tak držím palce, ať Ti nezbydou jen oči pro pláč. Osobně bych na nic takového nikdy nepřistoupila.

arrow
profile_image
lentilka248
od 13. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

myslím, že ne..buď se s tím musíš smířit, nebo hledát o dům dál..tohle se u chlapů moc nemění, chtějí holky buď na vztah( a tam to klidně taky může začat sexem), nebo na sex..případy, jak se chlap zamiluje po několikaletém/týdenním/denním dovádění v peřinách mnoho není..

arrow
profile_image
Lafelay
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Může, ale myslím, že muži umí sex a sex z lásky hezky oddělit a city do toho opravdu netahají. Kdežto ženy zarytě tvrdí, jak jsou silné a dokážou to také, ale nakonec stejně podlehnou.

Může se stát opravdu cokoliv, dej tomu čas a uvidíš. Asi je ještě moc brzy na to, dělat závěry

Docela jim závidím jak to takhle umí Právě mi ženy v tom vidíme hned něco víc atd.. přitom to tak není . Já jsem mu to říkala , jak mi hold to máme trochu jinak v tom srdíčku .
Zatím to asi nechám tak jak to je . Vážně zatím mi to tak vyhovuje , ale až začnu cítit hodně něco např. že chci s ním být každý den a tak stopnu to .
Máte pravdu , nic bych od toho neměla očekávat , já ani nějak neočekávám řekl mi to dost stručně a jasně já jen jeslti se to muže změnit v tom když on ani by nechtěl

Může z toho být láska, protože sex je nástrojem lásky. Akorát pro chlapa je to někdy takové, že tohle tolik neřeší. Může se mu s tebou líbit sex a to je tak všechno. Individuálně případ od případu. Buď si je jistý, že vztah 100% nechce a nebo ho chce, ale bojí se, tak každému říká, že mu jde jen o jedno. Normálně totiž takhle chlap upřímný neni ale určitě bych ho nestíhala a chovala se tak jak to vymezil. Buď v tom budeš chtít pokračovat a zamiluješ se do něj víc nebo tě to po čase přejde..nebo toho necháš dokud je čas..?

A teď obráceně...jsem v podobné situaci. Já jsem ta, která říká, že nechce vztah a přitom ho chci. Dokonce jsem i potkala super chlapa z kterého jsem fakt hotová akorát nežije v ČR, ale jezdí sem a já mám i finance na to jezdit za nim. Sešli jsme se na prvním rande a on tak nějak mluvil o tom, že hledá vztah a já dělala tu strašně slušnou, že s nikým na prvním rande nespím apod. Jenže ten večer byl úžasnej se vším všudy a nejvíc mě to chytlo po alkoholu a noční procházce Prahou. Tak jsem se spolu vyspali ( taky bych řekla, že sladěně všechno super). Prostě jsem si říkala, že se asi stejně znova neuvidíme, tak že si užiju večer. No a bum jsem zabouchlá. Už jsme se viděli po třetí a já mám teď v plánu jet za ním D no nevím co se z toho vyklube nevyklube, ale max si narazim palici

arrow
profile_image
procinko
od 2. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já budu odpovídat na nadpis, "může" a taky jsem živým důkazem, jsem spolu 7 let z toho 2 roky manželé a na začátku to byly jen schůzky na sex. Záleží jen na vás, těžko ti něco radit, buď to tam je nebo není.

arrow
profile_image
Bugsbunny
od 13. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Aneee: Tak já to naštěstí jetšě tak uplně necítím , pač boužel ten sex taky potřebuju hodně Zatím mi to tak vyhovuje

Cituji Aneee: nebránila bych se něčemu víc

Těžko soudit. Kdyby tohle napsala uživatelka s mojí povahou, tak bych jí poradila, ať to stopne, dokud to jde, protože to začíná být nebezpečné. Tohle je už jen a jen na tobě, ty sama si musíš být jistá, že svoje pocity dokážeš udržet na uzdě a že do toho nespadneš. Jinak, kdo ví, některé holky tu píší, že si tím partnera našly, tak nevím, jestli je to zcela výjimečné, ale stává se to. Já jen napsala svoji zkušenost s kamarádkou, která už je naštěstí v pohodě, ale byl to s ní boj.

Cituji Mirindík: Já jsem pak zjistila, že měl celou dobu jinou...ale asi 200km ode mne.
Vůbec jsem nic nepoznala ač jsem za to nemohla připadala jsem si jako největší sketa

To je hrozné, asi bych to cítila stejně, nemá cenu ti říkat, že si to nemáš vyčítat, protože skutečně nemáš. Někteří chlapi jsou

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené