Smazat

Nic mě nevzruší

S přítelem jsme asi rok(je to zároven můj první), ze začátku to bylo fajn, všechno v pohodě, jenže teď posledních pár měsíců už se nedokážu vzrušit, vůbec. Mazlíme se, je to hezké ale prostě nejsem ani trošičku vzrušená, nezvlhnu, prostě nic... Přítele miluju, v tomto problém není. Ani HA neberu, která by to mohla způsobovat. Milovali jsme se zatím jen 2x a to až v té "nevzrušivé době", takže to bylo takové o ničem a museli jsme s tím přestat. Nemám kvůli tomuto na milování ani mazlení vůbec náladu. Přitom mi připadlo vždycky, že jsem opak, masturbuji pravidelně od 14ti let, stačilo mi málo abych byla vzrušená..(při té masturbaci mám vždy orgasmus, ale už to taky není jako dřív) Nevím, a k doktorovi s tím zatím chodit nechci. Říkám si, když se mi tohle děje ve 19ti letech po ročním vztahu, jak to proboha bude až mi bude 40?.... nevím si s tím rady....:-/
 

V devatenácti, po ročním vztahu je opravdu zvláštní, že sex byl jen 2x. Možná to může být právě tím, že nemáš tolik zkušeností...

arrow
profile_image
honolulu
od 20. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lady Kate: jde o to, že máme vztah na dálku,od začátku, takže nám vše déle trvalo... no a já vím, je to divné ale netuším čím by to mohlo být....ty zkušenosti, nevím, nevidím tam tu souvislost jakou by to mohlo mít..

Řekla bych, že nejste s partnerem ještě moc sehraní, možná se bojíte experimentovat, chce to prostě zkoušet, co tě bude vzrušovat. Máš nějakou představu, která se ti líbí, nebo zkus partnera sama navést na to, co je ti příjemné, jak se tě má dotýkat.
Říci po milováníkteré proběhlo dvakrát, že tě to nevzrušuje, je trochu unáhlené, začátky většinou nejsou nic extra. Nevím, jak je to s otevřeností ve vašem vztahu, ale zkus si s ním o tom promluvit-co a jak by jsi ráda, nestyď se před ním a hlavně si to neznechucuj už dopředu. Sama se vzrušit dokážeš, takže problém bude někde jinde-jak říkám-psychika, stud před partnerem, nesladěnost s partnerem, atd. atd.

arrow
profile_image
honolulu
od 20. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na aksile2aksile: zkoušeli jsme různé věci, vanu, víno, .... a dřív mě to co s partnerem děláme vzrušovalo, dokonce mi dřív stačilo jen když se mě dotkl, když jsme spolu šli po ulici, když mě vzal za ruku...ale teď mě nevzruší opravdu nic, nejsem vůbec vlhká, připadám si trochu jak robot...

A nestalo se v tom vztahu nic? Nebo tobě, v poslední době? Je všechno v pořádku? Protože je fakt zvláštní, že je to tak z ničeho nic.

arrow
profile_image
honolulu
od 20. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na aksile2aksile: Možná jsem trochu ve stresu, kvůli VŠ na kterou jsem teď nastoupila, ale to jsem bývala i dřív, celkově stresové situace hůř zvládám. Nic jiného mě nenapadá.

Tak i stresem to samozřejmě být může, že jsi napjatá a nedokážeš se úplně uvolnit a vypnout. Navíc, pokud máte vztah na dálku a moc se nevidíte, tak v sobě můžeš mít pocit, že jakmile se uvidíte bude partner očekávat sex, který ti zatím nic moc neříká a jsi o to víc vnitřně napjatá a neužiješ si to.
To mě jen tak napadlo, třeba to tak vůbec není, ale zkus nad tím zapřemýšlet.

arrow
profile_image
honolulu
od 20. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hmm..to je taky zajímavá myšlenka. No já si zas říkám(aspoň jsem si to myslela), že to bude spíš naopak, že to, když nebudeme s partnerem spolu pořád bude spíš napomáhat tomu, že pak když se konečně uvidíme budu víc vzrušená a tak.... ale nic...

Tak jasně, to, že se na sebe budete víc těšit, většinou to tak i je
Já jen dala podnět k dalšímu zamyšlení, protože pokud to fungovalo, a najednou, z ničeho nic to nefunguje, přičemž, ty sama se vzrušit stále dokážeš, tak někde prostě musí být chyba-no, teď jen přijít na to kde.

arrow
profile_image
honolulu
od 20. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na aksile2aksile: no, já sama se ale taky nedokážu vzrušit tak dobře jako dřív, hlavně už vůbec nevlhnu, nejsem vzrušená v tom pravém slova smyslu...

A po gynekologické stránce jsi v pořádku?

arrow
profile_image
honolulu
od 20. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na aksile2aksile: no...tak nebyla jsem ted v poslední době na prohlídce, ale nemám žádné obtíže, menses mám pravidelně,....tak myslím, že jsem.

arrow
profile_image
Constantine
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hlavně tomu musíš dát šanci, po dvou sexuálních zkušenostech nemůžeš soudit
Uvolni se (pokud to k tomu pomůže troška vína, tak do toho), udělejte hezkou atmosféru a zkus na to nemyslet. K vlhkosti pomůže lubrikant.

arrow
profile_image
honolulu
od 20. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Constantine: jenže nejde o dvě sexuální zkušenosti, já nejsem vzrušená vůbec, když se mazlíme a tak,a to víno a podobné věci, zkoušeli jsme všechno možné ale lepší to není...(zkoušeli jako v rámci normálního zkoušení, ne že bysme se to jako snažili řešit, partner o tomto neví)

 

Váš příspěvek

Nic mě nevzruší

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené