Smazat

Nic mě nevzruší

S přítelem jsme asi rok(je to zároven můj první), ze začátku to bylo fajn, všechno v pohodě, jenže teď posledních pár měsíců už se nedokážu vzrušit, vůbec. Mazlíme se, je to hezké ale prostě nejsem ani trošičku vzrušená, nezvlhnu, prostě nic... Přítele miluju, v tomto problém není. Ani HA neberu, která by to mohla způsobovat. Milovali jsme se zatím jen 2x a to až v té "nevzrušivé době", takže to bylo takové o ničem a museli jsme s tím přestat. Nemám kvůli tomuto na milování ani mazlení vůbec náladu. Přitom mi připadlo vždycky, že jsem opak, masturbuji pravidelně od 14ti let, stačilo mi málo abych byla vzrušená..(při té masturbaci mám vždy orgasmus, ale už to taky není jako dřív) Nevím, a k doktorovi s tím zatím chodit nechci. Říkám si, když se mi tohle děje ve 19ti letech po ročním vztahu, jak to proboha bude až mi bude 40?.... nevím si s tím rady....:-/
 
arrow
profile_image
Constantine
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Možná tě teda přítel nepřitahuje...

Pokud při masturbaci je vše v pořádku, pak s tebou rozhodně nic v nepořádku po duševní a fyzické stránce není Chce to jednoduše určité zkušenosti, aby sis to stejně tak užila i s chlapem. Nijak netlačte na pilu, dělejte, co vám je příjemný a ono to přijde.

Tedy, předpokládám, že co se týče orientace na muže, tu máš ujasněnou.

arrow
profile_image
honolulu
od 20. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lisa: jo tu mám ujasněnou ...já nevím ale jak na to, už to trvá docela dlouho, nevím proč dřív to bylo super a ted už není

arrow
profile_image
seznam.mih
od 17. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle mě to bude tím stresem. Nebo možná při těch intimních hrátkách myslíš na takové ty běžné věci, které člověka moc nevzrušuj (třeba to, že musíš nakoupit, uklidit, naučit se danou látku) a neuvolníš se tak.
Pokud bude problém přetrvávat, nebála bych se obrátit se za psychologem. Ten ti asi může nejlépe poradit. Ovšem za předpokladu, že máš jasno, že tě přítel pořád přitahuje

 

Váš příspěvek

Nic mě nevzruší

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené