Reaguji na Bardotka77:
Nejdu a ani mě to nenapadlo, protože jdu hlavně z estetického důvodu a až tady jsem zjistila, že se proplácí u rozestupu svalů.Ale dr mně to ani nenabídnul a u druhé konzultace mi rovnou řekl, že pojišťovna ne-e.Ale mně to nevadí.Ušetřila jsem za prsa a s břichem jsem počítala, že si zaplatím a navíc si tak ještě můžu i vybírat operatéra a kliniku.
A jak píše Tiakia, od pojišťovny dostanou za zákrok menší částku, než od samoplátce.

Ale pokud ti to řekli i v soukr.klinice, kde by sis opku platila, pak asi není jiná možnost.Jedině si jen nechat odstranit kýlu a zbytek neřešit.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Bardotka77:
Nemám ani jedno

arrow
profile_image
Bardotka77
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na feferonka: Já jsem si zaplatila prsa a břicho neřešila. Až jsem půl roku cvičila denně a břicho se ještě zvětšilo, začala jsem pátrat proč. ŘEkla jsem si, že když opku tak raději na plastice. Vybrala jsem si doktora, který mi dělal loni prsa a možná právě proto, že ty jsem platila v plné výši, tak tohle vyřídil na pojištovnu. A jeslti jsi měla prsa na pojištovnu, máš pocit, že by ti je nějak "odflákli"?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Bardotka77: Nechci ani nikoho urazit, ale myslím, že když má některá mamča 100Kg-tak už ten pupek se v tom všem tak nějak ztratí-a to nemyslím ve zlém.

I ta stokilová ženská nechce přece chodit s kýlou a převisem, to je nesmysl. Převis je převis a jinak než abdominoplastikou se odstranit nedá, na rozdíl od diastázy a nebo kýly. Je to každého věc, ale já bych si kvůli kýle a rozestupu břicho přepůlit nenechala. Kde není nadbytek kůže je jizva hodně vysoko a do nízkých kalhotek se rozhodně neschová, takže je sice ploché břicho, ale s ohromnou jizvou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji feferonka: Ale dr mně to ani nenabídnul a u druhé konzultace mi rovnou řekl, že pojišťovna ne-e.Ale mně to nevadí.Ušetřila jsem za prsa a s břichem jsem počítala, že si zaplatím a navíc si tak ještě můžu i vybírat operatéra a kliniku.

Já jsem to měla zrovna tak, už dopředu jsem počítala s tím že si to budu platit. Sanus na abdominoplastiku nemá smlouvu s pojišťovnou a já jsem chtěla znovu k Mudr. Kloudovi takže tím to bylo pro mě dané.

arrow
profile_image
Bardotka77
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Evelyn: JJ, já tím jen chtěla říct, že spousta holek tady jakoby odsuzuje štíhlé holky, které mají břicho, že do sebe nechají řezat-jasně, že nemáme problém v takovém rozsahu jako některé holky tady s obrovským převisem a břichem, ale jak jsem psala, někdy i to v porovnání pidi břicho na štíhlé mamině vypadá hůř než obří břicho na 100kilové, ale nechci někoho urazit nebo se hádat, to né...spíš jsem ráda, že to mám s kým probrat...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Bardotka77: Já tím jen chtěla říct, že některým ta naše břicha můžou přijít malá a nechápou, že se necháme kvůli pro někoho malému břichu řezat.

No já jsem zrovna jedna z těch. Ono se jedná o poměrně veliký zákrok s určitými riziky a jde o to zda ten výsledný efekt za ta rizika a ohromnou jizvu vůbec stojí. Když tady vidím fotky po operaci u těch pidibříšek, tak mi přijde že většinou vypadají hůř než před tím. A nechat se rozpůlit od kyčle ke kyčli jenom proto že mi to pojišťovna zaplatí to mi teda nepřijde normální, pardon, ale ono to tak nějak vyznívá.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Bardotka77: J, já tím jen chtěla říct, že spousta holek tady jakoby odsuzuje štíhlé holky, které mají břicho, že do sebe nechají řezat

Já nikoho neodsuzuji, je to každého věc jak se svým tělem naloží, ale nepřijde mi to rozumné, protože ten výsledný efekt nebývá zrovna pěkný, to je vše.

Cituji Bardotka77: někdy i to v porovnání pidi břicho na štíhlé mamině vypadá hůř než obří břicho na 100kilové

To je subjektivní pocit, obří břicho vypadá blbě vždycky

arrow
profile_image
Bardotka77
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Evelyn: JJ, já vím-narazila jsem na tebe už v různých diskusích. Je pravda, že některé výsledky jsou hrozné-takové dilema jsm měla i před augmentací, byla tu spousta hezkých silikonů a také spousta hrozných...A také to co někomu přijde pidi, je v poměru k tomu štíhlému tělu docela mindrák pro tu štíhlou holku jako obří převis pro tu macatější

tak jsem to sem dala ... hrůza děs ... fuj ..

Reaguji na Evelyn:
Naprosto s tebou souhlasím, když někdo vidí moje břicho musí si říct, ... to je hrůza a jen mi to doporučit. Když vidím ta pidibříška co chtějí jít na opku, tak si říkám, že jsou blázni. Já při těhotenství přibrala 36 kilo, pak jsem porodila a při 164cm vážila 94 kilo .. to jsem to dopracovala. Pak zhubla 24 kilo a teď mám 70-72 kilo .. a proto mám takový břuch ... už dlouho se tím trápím a teď jsem si řekla teď nebo nikdy. ... Takže 23.10. jdu a hotovo.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji miruna005: Já při těhotenství přibrala 36 kilo, pak jsem porodila a při 164cm vážila 94 kilo .. to jsem to dopracovala.

Je tam jizva po císaři nebo ne?
Každopádně u tebe snad ani nejde o převis,ty to břicho máš už pod prsama velké,jde zatáhnout?Zmenší se,když zatneš svaly nebo je to všechno tak povolené jak to vypadá a prostě vyvalené břicho bez svalů,které ho normálně drží?
Abdomino odstraňuje kůži,ale kůže visí,tvé břicho je prostě velké a nic nevidí nebo jak to napsat.

Reaguji na Tiakia:
Po ránu ho mám poloviční, když zatnu tak také. Jizvu nemám jestli myslíš to dole to je ten převis, tam mi to visí. Břicho mi ještě nikdy neoperovali. Když to chytnu mezi prsty, tak to odtáhnu 10 cm před sebe, jak na pupkem tak pod ním.

Reaguji na Tiakia:
.. nebo myslíš ty strie co mám po celé spodní části břicha 10 cm dlouhé 2-3 cm široké

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji miruna005: nebo myslíš ty strie co mám po celé spodní části břicha

nene,myslela jsem právě tu rýhu v podbřišku,vypadá to jako jizva po císaři.

Cituji miruna005: Když to chytnu mezi prsty, tak to odtáhnu 10 cm před sebe, jak na pupkem tak pod ním.

Zvláštní,je to jen kůže nebo jak?Máš to břicho tak zvláštně jakoby nafouklé,jak kdyby byly povolené všechny břišní svaly a vyvalilo se ven.
Každopádně u tebe bude efekt hodně vidět pokud nemáš pod kůží i sádlo,to pak dělá na bocích bochany stažené jizvou,tam by bylo dobré kombinovat s liposukcí ještě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené