Smazat

Otevřené manželství

Přemýšlím, že bych manželovi navrhla otevřené manželství. V posteli nám to neklape...Jaký je váš názor na otevřené manželství?
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Proboha, co to je, smím-li se zeptat?

arrow
profile_image
tinuss
od 28. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sex i s někým jiným než s manželem/manželkou.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na VeronikaEma: Tipla bych něco v tom stylu, že každý z manželů bude mít "dovoleno" užívat si i někde jinde.

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si moc dobře nedokážu představit jak to bude fungovat dlouhodobě v praxi...

arrow
profile_image
Guernica
od 1. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám na to názor negativní. Jsem monogamní člověk a očekávám to i od partnera. Nevěra = rozchod, ať si každý kecá co chce o nějaké přirozenosti. Každopádně pro tebe je bezpředmětné ptát se tady. Každý člověk je jiný. Pokud vám to bude vyhovovat, je to vaše věc a nikomu do toho nic není. Každopádně mě tohle partner navrhnout, asi začnu mít v něho nalomenou důvěru.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Guernica:
zastávám stejný názor..není co dodat..

Reaguji na Ganka: taky bych řekla, že záleží na tom, jestli už na "to" někoho máš a případně by jsi měla za kým jít, kdyby se manžel naštval a chtěl to třeba mezi vámi utnout celkově, což bych se mu ani nedivila. Na druhou stranu, pokud nikoho nemáš, jen tě to tak napadlo, tak si stejně asi bude myslet, že už někoho máš, když přijdeš s takovým návrhem. Leda byste o tom už někdy mluvili a on se k takové věci vyjádřil pozitivně....

arrow
profile_image
Tyrande
od 4. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A jak se to jako projevuje? Jdeš si užít s někým jiným, přijdeš pak domů, dáš pusu manželovi a u večeře padne věta " Tak co drahý, s kým si si dnes užíval"?

arrow
profile_image
Ganka
od 24. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na 5Peta: Ano, jednou se vyjádřil, že by s tím neměl problém...A pokaždé, když se ohledně sexu dohadujeme, tak mi říká, že by možná bylo lepší, kdybych si našla milence, což je poměrně matoucí...

Reaguji na Tyrande: No, spíš by to asi byla taková tichá dohoda, která by existovala a nikdy by se o ní nemluvilo...

arrow
profile_image
Majerkat
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Utíkat se k někomu jinému bych brala až jako nejposlednější řešení. Raději bych napřed zkusila všechno ostatní - říct jasně, co chci, hledat nové polohy, nová místa pro sex, zkusit třeba S/M, prostě cokoliv, co by mohlo pomoci.
Chápu, že neporozumění v posteli je frustrující, ale když už jste došli až do manželství, měli byste zabojovat spolu, a ne to řešit útěkem k někomu jinému - to už se můžete rovnou rozvést (zvlášť, pokud třeba nemáte děti).
Jak se znám, i kdyby všechno selhalo, raději bych to v manželství řešila vibrátory a pornem, než abych šla dobrý sex hledat jinam a současně musela tolerovat, že můj muž spí s jinými.

arrow
profile_image
Majerkat
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ganka: že by s tím neměl problém...A pokaždé, když se ohledně sexu dohadujeme, tak mi říká, že by možná bylo lepší, kdybych si našla milence

z toho mi bohužel mezi řádky plyne, že on už nějakou dobu milenku (nebo milenky) má

Reaguji na Ganka:
tak koukám že asi jako jediný by mi to nevadilo ale nevím jestli mužu radit nejsem sice vdaná ale s přítelem sme osm let a klape nám to jako nikomu koho z okolí znám, nevidím na millenci/milence nic špatného naopak si myslím že pro dlouhotrvající vztah je to dobré oživení a pokud to nemusiš tajit je to určitě pro oba lepší
my tedy nemáme dlouhodobého milence ale když se naskytne příležitost tak proč jí nevyužít, naštěstí na to máme s přítelem stejný názor a spolu nám to v posteli klape také

arrow
profile_image
Brokolička
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi by mi to nevadilo. Ale jen za určitých podmínek. Milenci by byli jen o sexu, nesmělo by to být často..tak 1x za měsíc dva, a musel by se používat kondom.
Neříkám, že je tohle vztah po kterém toužím, ale dokážu pochopit, že po několika letech se sex ohraje a už to není ono. Znám páry, kde si jeden našel krátkodobého milence nebo flirt a překvapivě to vztah k manželovi oživilo. Vždy to byly páry, kde si milence našla žena a pak stejně zůstala s manželem.
Za projev lásky považuji jiné věci než sexuální věrnost po celý život...

arrow
profile_image
Majerkat
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na honeyjka:
Možná to je ten důvod, proč vám to "klape" - že si přítel může odskakovat jinam
Já bych to tedy nesnesla, přišlo by mi to strašně ponižující a myslím, že se k tomu většina žen uchyluje spíš z donucení, protože ví, že pokud chtějí zůstat s dotyčným promiskuitním mužem a nechtějí ho úplně ztratit, tak nemají na výběr, než mu buď oficiálně nebo neoficiálně tolerovat jiné ženy.

V případě Ganky je to podle mě tak, že on už tedy nějakou milenku/milenky má, a tím pádem už je asi celkem jedno, jestli Ganka začne fungovat stejně.
Určitě je spousta manželství, kde to takhle mají (jak říkám, ženy většinou tak trochu nedobrovolně), takže asi proč ne. Pro mě by to nebylo.

 

Váš příspěvek

Otevřené manželství

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené