Smazat

Otevřené manželství

Přemýšlím, že bych manželovi navrhla otevřené manželství. V posteli nám to neklape...Jaký je váš názor na otevřené manželství?
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Já s tím souhlasím. Lidé mají být ve vztahu šťastní, a ne se trápit. Ve spoustě vztahů se stane, že se rozvedou jen kvůli jedné nevěře, což mi tedy přijde hloupé. Záleží na tom, proč ta nevěra byla. Jsou i vztahy, kde např. žena zahýbá, ale přitom mi svého manžela nikdy nechtěla opustit, protože ho prostě miluje, ale přitom touží po něčem novém sexuálním. Nemám takový názor snad proto, abych si mohl nezávazně užívat, mohu ženě přát vášnivý sex s jiným mužem a přitom sám milenku nemít. To schválně píšu, protože by se jistě našel někdo, kdo napíše, že bych to chtěl kvůli sobě. ) Já miluji tak, že přeji a že chci s protějškem vše upřímně sdílet, a ne mít ve vztahu tajnosti a lež.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já nevím,ale kdyby mě manžel řekl,že mu je fuk,že si najdu milence,tak bych asi měla pocit,že mu na mě moc nezáleží.Sex není na prvním místě,ale jde o to sblížení se a né mít nějaký kamarádský vztah,to můžete mít v padesáti a né v tak mladém věku.Zamiluješ se a bude po manželství tak jako tak.
Pro mě by takové manželství byla ztráta času.Nechápu,jak můžeš říct,že ho miluješ.
Až budeš chtít děti,tak si řekneš o sex a tím to hasne?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: A myslíš to tak, že v 50 letech nebudeš mít na sex chuť, nebo že od toho věku se nebudeš kvůli sexu mít chuť s manželem rozvést? ) To je otázka věku? Netušil jsem.
Jestli k někomu cítí sexuální přitažlivost, a jiného přitom prostě hluboce miluje, já v tom tedy opravdu nevidím problém. To je vztah vězením?

arrow
Neprodává v Bazaru

A jak mám jako vědět jesli budu mít v 50ti na sex chuť :~))teď si ho užívám a vím,že kdybych měla potřebu podvádět,tak se rozejdu,nevěru netoleruji.

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Minnies: Navíc si myslím, že jste dost spěchali. Věkový rozdíl je mezi Vámi větší, což o to, to by nevadilo, ale tobě je pouhých 20 let, vdávala jsi se v 18 letech. Děti myslím nemáš, takže jsi se "nemusela" vdávat, myslím že jste dost spěchali

Mám stejný názor. Proč se v dnešní době někdo vdává v tak mladém věku, když nemusí? Nechci rýpat, jen mě to opravdu zajímá

arrow
profile_image
Míša-coco
od 1. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na montaana219:
Protože si myslí jak se strašně moc milují a že už určitě nikdy v životě nebudou nikdy tak nikoho milovat .Po letech se zjistí,že to až taková láska nebeská nebyla a teprve ted miluje někoho doopravdy a ví lépe co to znamená vztah,manželství a soužití .Tedy si to myslím a mám vlastní zkušenost z mládí,kdy se ted směju jak jsem mohla být tak blbá a co jsem to dělala za neuvážená rozhodnutí,za které dnes například někoho odsuzuji .

arrow
Neprodává v Bazaru

Přemýšlím, že bych manželovi navrhla otevřené manželství. V posteli nám to neklape...Jaký je váš názor na otevřené manželství?

Toto je bohužel nějaký trend dnešní doby,ale mě se doslova příčí.
Můj názor je tajkový,že v tom případě nemusíte být manželé a každý si může dělat co chce,já si neumím představit,že se večer nebo u snídaně potkáte a řeknete si,ahoj---tak jsem včera byl u Vlasty byla super -co Ty?A společně se nasnídáte?nebo jak to probíhá,když jsou dva manželé?Já se omlouvám,ještě jsem to tu vše nepročetla,ale za mě je názor negativní-NE-toto se mě opravdu příčí.

arrow
profile_image
Sona80
od 5. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Majerkat: Cituji honeyjka: a ted když někam třeba jedu já tak řeknu jedu za tim a tim a přijedu zítra a on jo v pohodě užij si to a tak

ježiš tak to je drsný
ale je dobře, že jste se takhle našli

přesně ta 1.věta mě napadla

 

Váš příspěvek

Otevřené manželství

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené