Smazat

Otrávený pes, výhružné vzkazy - Co dál?

Ahoj holky, dneska jsem se vrátila ze školy a najdu v ložnici na posteli mrtvýho pejska .. Ve schránkách máme anonymní vzkazy - například: "Je čas". Nebo "Každý už musí skončit". Přítel přijede až v sobotu a vůbec nevím co do té doby dělat. Mám denně 10 nepřijatých hovorů, i přítel - když to zvednu, tak je ticho. Nejdříve jsme mysleli, že to jsou pubertální děti, ale začíná to být čím dál horší.. Co bychom v tomhle případě měli dělat ? Policie nám řekla, že pokud se zatím nic "neděje", tak to máme nechat být a pořádně zavírat dveře .
 

hele, pokud tě někdo bude chtít vykrást, tak mu tvá přítomnost nezabrání, ne každý zloděj se lekne mladé, těhotné dívky, takže si stejně nepomůžeš

arrow
Neprodává v Bazaru

Sama musíš vědět nejlépe, jak co máš či nemáš. Nicméně pořádně si ještě promluv s přítelem. Jestli ty problémy nejsou náhodou adresovány jemu a jestli nemá on nějaké známé co by mu chtěli nějakým způsobem ublížit.
Nicméně pokud nechceš nikam odjet tak bych doma alespon nezustavala sama. Nejlepe minimálně ve třech, vymyslela bych i nemožné abych se citila víc jistější (asi jako ty s tím zvonečkem , no a pak se jedine obratit na nekoho kdo se na to prostě zaměří a najde toho kdo ti problémy zpusobuje.

navíc si myslím, že o Váš byt nejde, zloděj by na sebe přece dva týdny dopředu neupozorňoval vzkazama

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Máte pravdu, moc děkuji.. jdu k rodičům.
Snad to dobře dopadne!
Moc díky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Můžu ti říct.. mně někdo otrávit psa.. taky mam civavu, tak zjistím kdo to je a přísahám bohu, ten člověk by nepřežil!! Neumím si to představit.. jsou to taková miminka..

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já teda nevím, ale pokud měl pes v sobě opravdu tak velkou dávku kyanidu draselného, tak by musel umřít skoro hned po požití, ne? Každopádně mi to je líto

mě by zajímalo kdo ti řekl ta skrytá čísla, která sis pak blokovala. to je pro mě záhada, mám pocit, že se to jen tak zjistit nedá, snad možná jen policie k tomu má přístup. na druhou stranu policie ti odmítá pomoci? tak tady mi něco nesedí. a pes vydržel na kyanidu od večera a umřel až když jsi přišla domů dnes?

arrow
profile_image
Klariska1241 mojeid
od 2. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky mi to připadá nějaké divné, já najít mrtvého pejska, tak rozhodně nesedím u diskuze na Omlazení a brečím nonstop a řeším to hned a ne na Omlazení....

arrow
profile_image
Darbujana
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tady nás asi někdo malinko tahá za fusekli ne?

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji ThinkTwice: tak tady mi něco nesedí. a pes vydržel na kyanidu od večera a umřel až když jsi přišla domů dnes?

Ono toho nesedí spousta, už styl psaní je zvláštní...

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji ILChazz: Ono toho nesedí spousta, už styl psaní je zvláštní...

Pravda. Přitom CandyD znám i z jiných diskuzí, ale tady mi to fakt nehraje...

arrow
Neprodává v Bazaru

Holka, já najít doma mrtvého psa a zavolat to rodičům ,tak je tam okamžitě mám a určitě by mně tam nenechali samotnou a ještě k tomu těhotnou...
Navíc, pokud bys měla strach, tak ti je fuk, že máš opravený byt a mažeš pryč, moc se mi to nezdá...
Veterinář viděl psa a tipnul to na kyanid? To je dobrej, takhle od oka...

Mně napadlo už v jiném tématu, kde jsi psala, že s 20 letým přítelem máte svoje bydlení, finance nejsou problém a ted ještě renovace za statisíce...Je trochu divné, když toto vše má člověk ve 20, takže i mně napadlo, kde na to asi přítel bere
Nerýpu, nechci aby to znělo jako závist, ale kamarádi to na dobré peníze dotáhli většinou kolem 30 nebo 40 let, ve 20 nikdo z nich bohatý nebyl

arrow
profile_image
Shalinka
od 4. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdá se mi divné, že by policie nezakročila, kdyby se fakt něco stalo, mohli by z toho pak mít velký problém. Když někdo otráví nebo zbije nějaké zvíře, podá se trestní oznámení, ať už třeba na neznámého pachatele.

arrow
profile_image
chladkovka
od 26. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lady Flame: Reaguji na ThinkTwice: Reaguji na Klariska1241: Reaguji na Darbujana: Reaguji na ILChazz:
Já vám nevím, ale proč by si to měla vymýšlet? Aby byla zajímavá? To se zas nezdá mně. Spíš si myslím, že je v zoufalé situaci a nevěděla, co dělat. A styl psaní může vypadat zvláštně, ale třeba je jen roztěkaná.. I když je pravda, že já bych v takové situaci na omlázku taky rozhodně nebyla.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych tam příště pro pachatele nechala taky tak výhrůžný vzkaz, že by se z toho po.....

 

Váš příspěvek

Otrávený pes, výhružné vzkazy - Co dál?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené