Smazat

Pátý kolo u vozu

ahoj holky, já už fakt nevim, co dělám špatně, vždycky mi někdo něco slíbí nebo se na něčom ve více lidech domluvíme a pak když na to má přijít ,nikdo si na mě nevzpomene..a nestalo se mi to jednou...a neni to jen u tohohle..když jsem třeba se známejma například na diskotéce ,tak za nima běhám jak putka ..neřeknou mi třeba tak jdou ty dvě holky co tam byly naposled tam pily panáky a mě ani nepozvaly, takže ony byly čelem k baru a já ta třetí za nimi..připadala jsem si fakt hrozně a i připadám...prostě jsem všude jak 5 kolo u vozu..a to mi je 21
 
arrow
profile_image
neposipik
od 26. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No pokud tě kamarádky pozvou, ať jdeš s nima diskotéku, tak je od nich docela hloupé, každopádně ve třech to tak bývá, že dvě se spolčí a ta třetí je odstrčená. Zkus je třeba na panáka pozvat ty, nebo si vyjdi jen s jednou kámoškou a uvidíš, že to bude mnohem lepší než jít ve větším počtu. A nikam se nevnucuj , najdi si lepší kamarádky, pokud s tebou tyhle nepočítají, já se zásadně vyhýbám akcím, kde bysme byly tři holky, protože to NIKDY nedělá dobrotu, ať už jde o výlet nebo o diskotéku

Reaguji na neposipik:
já můžu bejt ráda, že jsem byla tady, protože mě opravdu nikdo nikam nezve..bohužel... však sem je chtěla pozvat..řikala jsem ,že je zvu, ale najednou ,že zase panáka nechtěj..

arrow
profile_image
vendy007
od 9. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na neposipik:
naprosto souhlasím

arrow
profile_image
vendy007
od 9. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nanynka12:
to asi nebudou ty pravé kamarádky

arrow
profile_image
Storm
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nanynka12:
No tak se na ně vykašli a máš klid
Podle mne tě spíše berou jako svou konkurenci, třeba mají pocit, že je můžeš ohrozit v "lovu" chlapů apod. Tak si s tím nedělej těžkou hlavu, najdi si jinou zábavu, poznej nové kamarádky/kamarády.

arrow
profile_image
neposipik
od 26. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Storm:
Přesně tak, najdi si koníčky, kde potkáš nové kamarády a známé a pak můžeš chodit pařit s nima, nebo spolužáky ve škole, kolegy z práce, ... Prostě sou to kačeny, tak na ně kašli a až tě příště budou chtít vzít sebou, tak je pošli někam ...

Cituji neposipik: já se zásadně vyhýbám akcím, kde bysme byly tři holky, protože to NIKDY nedělá dobrotu, ať už jde o výlet nebo o diskotéku

Přesně, stačí i třeba na pokec v cukrárně a tak, pokud jsem dotyčná odstrčená já, tak si tam připadám vždycky zbytečně a naopak mě zas mrzí vidět kamarádku, které se ne a ne zapojit.
Tohle se stává spoustě holkám, ale ty sebevědomé si dokáží k baru stoupnout samy nebo si jít i samy zatancovat, kámoška tak byla minulý týden na Ibize, její družka se tam zabouchla do Španěla a ji nechala celý týden běhat po barech samotnou a ta si to i tak užila na max, má desítky nových přátel, jak chlapy tak i ženské.

Reaguji na Storm:
akorád, že já nemám žádné kamarádky, strašně ráda bych je měla..ale prostě žádné nemám..a to si nedělám legraci..mě opravdu žádná kamarádka nebo kamarádky nepíšou..tohle bylo jen tak náhodně..že jsem se jim hodila..asi to tak mám prostě určený, že nikdy mít pořádně kamarádky nebudu..

nebo jsem divná a ostatní se semnou třeba ani bavit nechtěj..a neberou mě prostě jako holku se kterou by se mohli bavit..

Cituji nanynka12: nemám žádné kamarádky, strašně ráda bych je měla..ale prostě žádné nemám..a to si nedělám legraci..mě opravdu žádná kamarádka nebo kamarádky nepíšou..tohle bylo jen tak náhodně..že jsem se jim hodila..asi to tak mám prostě určený, že nikdy mít pořádně kamarádky nebudu..

Tak někomu napiš ty. Určitě znáš ze školy (z okolí) nějaké holky, co jsou na tom podobně. Vyhlídni si nějakou s podobnými zájmy, přidej si ji na fcbk, oslov ji (třeba že má pěkné boty, odkud že jsou?) . Je stráááášně moc lidí, co nemají v sobotu večer s někým jít a to i ti, co mají stovky známých, ale prostě nikdo není na jejich vlně. Milou akční holku za kámošku přece neodmítne !

arrow
profile_image
neposipik
od 26. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nanynka12:
a ty studuješ nebo pracuješ? nemaš v práci (škole) holky se kterýma by ses mohla bavit? Já vím jak se asi cítíš, já teď už delší dobu bydlím v Brně a kámošky sem si tu taky ještě nenašla, a na ty bývalé už vůbec nemám čas, takže sem teď taky jak kůl v plotě ... protože pracuju se staršíma chlapama a s nima teda na diskotéku nemůžu a to je mi 20, teď nastupuju do školy, tak se to snad změní i když já na tyhle akce už moc nejsem, užila sem si toho ''zamlada'' a teď když někde jdu, tak výjimečně.

Reaguji na lamerienda01: však já jsem několikrát pár holkám psala..to se bud sejdem a pak se zas ani jedna neozve nebo nemaj čas..tak asi tak.

Reaguji na nanynka12: Úplně tě chápu. Já jsem taky byly většinou páté kolo u vozu.

Ale od té doby, co mám manžela a dceru, tak si tak nepřipadám. A že nemám žádné velké kamarádky, mi nevadí. Předtím mě to mrzelo, že na mě žádná nemá čas, ale teď je už kašlu. Když jim za to nestojím, tak se jich doprošovat nebudu.

Reaguji na nanynka12:
Tak to je divný, to bych čekala tak maximálně u čtrnáctiletých puberťaček, pro které bys případně nebyla moc zajímavá, ikdyž pár takových případů znám. Každopádně si to neber vůbec osobně, ona se nějaká kámoška časem určitě najde, nebo zkus ten inzerát, na něj se určitě někdo fajn chytne a protože na tom bude stejně, určitě tě někde nenechá jako tamty

 

Téma Pátý kolo u vozu je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené