Smazat

Pátý kolo u vozu

ahoj holky, já už fakt nevim, co dělám špatně, vždycky mi někdo něco slíbí nebo se na něčom ve více lidech domluvíme a pak když na to má přijít ,nikdo si na mě nevzpomene..a nestalo se mi to jednou...a neni to jen u tohohle..když jsem třeba se známejma například na diskotéce ,tak za nima běhám jak putka ..neřeknou mi třeba tak jdou ty dvě holky co tam byly naposled tam pily panáky a mě ani nepozvaly, takže ony byly čelem k baru a já ta třetí za nimi..připadala jsem si fakt hrozně a i připadám...prostě jsem všude jak 5 kolo u vozu..a to mi je 21
 
arrow
profile_image
pampalatrala
od 6. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na nanynka12:
A odkud si?

arrow
profile_image
EvelynDiamond
od 31. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na nanynka12: Ahoj, nechci tě nějak urazit ani soudit, ale povím ti tohle..

Já nevím jestli je to tvůj případ, ale my měli v práci kolegyni, která byla prostě taková zvláštní, za každým pořád chodila a kvákala hlavně o sobě a byla to hrozná vejtaha.Taky se šíleně malovala a oblékala, takže jít s ní někam by byla fakt ostuda. vypadala jako maškara.
A tý jsme teda dělaly to samé, co holky tobě. My ji nikam nezvaly, ani jsme jí nedaly na sebe čísla, ale ona si je nějak splašila a pak nás všude naháněla a když slyšela, že jdeme na nějakou diskotéku, tak tam schválně přišla za náma. Nikdo jsme jí to nedokázal říct na rovinu a byla to chyba. Ale pak jednou seděla kolegyni dvě hodiny před barákem a číhala na ní, až půjde ven se psem, tak tý ruply nervy a řekla jí to fakt sprostě....
Prostě to nelámej přes koleno a nevnucuj se jim, lidi si spíš váží lidí, co jsou tak trošku nedostupní. Když tě někam pozvou, tak nekývni hned na první nabídku. Taky se snaž je víc poslouchat, aby jsi věděla, co je opravdu zajímá. Třeba mají fakt jiné zájmy než ty a vědí, že se k sobě nehodíte.Každopádně je dokázané, že většinu přátel si člověk najde až na vysoké škole, nebo v prvním zaměstnání. Přátelé co většinou potkáš dříve (na základce nebo střední)se změní s prvním zaměstnáním a později si nerozumí. Myslím že pravé přátele teprve poznáš a ty pak budeš mít celý život. Přihlaš se do nějakého kroužku nebo začni někam chodit cvičit, tam se ženský vždycky seznámí...

arrow
profile_image
denmisca
od 16. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na neposipik:
podle mě je to právě super jít se staršíma ven...jednak je s nima sranda a pak se člověk i spousta věcí dozví. když jsem já začala studovat v brně, tak jsem tam sice známé měla, ale velice rychle jsem se seznámila se spolužáky...a pak se spoustou dalších a dalších lidí
Reaguji na nanynka12:
a ty neseď doma a koukej někomu napsat nebo se domluvit na kině či večírku..nebo třeba upeč nebo uvař něco dobrého a pozvi nějaké kámošky nebo kámoše na degustaci.nejhorší je být zavřený doma, sedět na zadku u počítače a litovat sebe sama!

Reaguji na neposipik:
studuju..já bych tak ráda někam zašla s více holkama..ale když prostě nemám štěstí na lidi..tak s tim asi moc nenadělám..

Reaguji na pampalatrala: jsem z prahy

Reaguji na denmisca: já ani pořádně na žádné grilovačce, párty nebyla..a ani nemám koho pozvat.. mě nikdo taky nezve..

Nanynka - jako by tahle Tvá přezdívka vyjadřovala Tvé nízké sebevědomí.
Podle mě jsi taková "stěžovatelka." Ale věz, že nikdo se rad nestýká s někým, kdo si sám sebe neváží a už od pohledu, nebo od poslechu je s ním nemilo pobejt.
Takže asi tak!
Jestli si myslíš, že jsem na Tebe tvrdá, tak to je jen mylný dojem. Já jen vím, že ten, kdo je veselý a kdo se zajímá o ostatní, není nikdy sám.

Reaguji na True: no jestli si myslíš, že si někomu stěžuju, že nemám žádné kamarádky ,tak to vůbec..nikdy jsem nic nikomu nevyčetla a nestěžovala za to ,že si mě třeba nevšímá nebo semnou nemluví..sem jsem to napsala jen proto, ne abych si stěžovala ,ale kdo to vidí z jiného úhlu pohledu má jiný názor...já se s tim užírám..a proto sem to napsala sem a nikdo to neví..takže asi tak..

arrow
profile_image
denmisca
od 16. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na nanynka12:
no jéje holka, vždyť v pze je toho kotel. já jsem nedávno našla na facebooku skupinu "volnočasové aktivity v brně", tak zkus po něčem podobném zapátrat v pze a přidej se tam..určitě tam najdeš spousta nových lidí, se kterýma můžete podnikat různé věci- zajít na výstavu, jít na něco dobrého do divadla, udělat palačinkafest, lečofest, bramborákofest (párty v tomhle stylu jsme dělávali na kolejích), vyjet někam na výlet..a pokud taková skupina není, tak proč ji ksakru nezaložit?

arrow
profile_image
tera26
od 11. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na True: Reaguji na mroskvicka: Holky tak ne každý je neustále veselý. Navíc kamarádi jsou taky od toho, aby pomohli, když člověku není zrovna nejlíp. No ale z vlastní zkušenosti - když se směju a chovám se tak nějak bezstarostně tk je vidět, že jsou se mnou lidi raději než když se potřebuju s něčím svěřit. A to mě někdy docela štve..Asi plati: Směj se a svět se bude smát s tebou, plač a budeš plakat sám

arrow
profile_image
tronela
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nanynka12:

Pamatuj si, že dvě jsou rada, tři jsou zrada. Některé holky si takovou zakřiknutější vyhlíží úplně programově a na akci se k ní otočí zády. Tím se moc dobře baví a strhávají na sebe pozornost. Příště se hned odpoj a jdi si sednout nebo stoupnout úplně jinam, klidně sama a dej si něco k pití. Když se budou zajímat, tak jim nic nevyčítej, ale řekni, že se ti tam blbě stálo nebo, že jsi si chtěla sednout. Rozhodně za nima nedolejzej ai nedej znát, že tě to mrzí.
A zkus si připravit pár témat k rozhovoru, jak ti holky psaly, buď že se ti líbí botky nebo že nevíš, jak sladit kabelku s kabátkem nebo škola, cokoli.

arrow
profile_image
Deni87
od 16. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky. Já mám úplně stejný problém. Když jsi jdu sednout se svými dvěma kamarádkama, tak se pořád spolu baví o přítelích, jak si zařizují byt, co vyvádějí jejich zvířátka. A já jsem už rok bez přítele, zvíře nemám a bydlím s rodiči. Už jsem je na to upozorňovala, že je mi to nepříjemný, že se jim nemůžu taky zapojit do rozhovoru. Ale nějak na to neberou ohled. Jako posledně. měla jsem mít sraz s kamarádkou a kamarádem s jeho přítelkyní a co člověk nechtěl, přišel i kamarádčin přítel a jelo to nanovo. Dovolená, bydlení. Byla jsem upozorněna na to, že jsem pořád mluvila o klukách a osobě a když jsem tohle změnila a přestala o tom mluvit, tak najednou jsem zase prý nesdílná a s ničím se nesvěřím. Fakt nevím, co tedy. Neznám tu hranici, co je ještě v pohodě a co už je moc. Vždycky to je tak, když je lichý počet lidí. Ale vždy jdu z kola ven já.

arrow
profile_image
Starshine
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na nanynka12:
jestli jsi z Prahy, já se tam teď stěhuju kvůli VŠ a hledám nějaké kámošky...navíc, takhle jsem si taky dlouho připadala, takže tě chápu..jestli chceš, můžeme se třeba někdy v Praze sejít

arrow
profile_image
vvverka
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám taky stejný problém, moc kamarádek nemám, dalo by se říci tak max 2 dobré a to je ještě vidím málo.. taky chodím na vš a mám pocit že sem si s kolektivem nesedla, nevím já asi tak všebecně lidi nečím ve mně odrazuju, třeba když si sednu v autobuse, téměř pokaždé i když je bus úplně nacpaný, ke mně si nikdo nesedne...možná je to nějakým mým špatným postojem, protože se trochu lidí bojím a možná podvědomě nechci aby si ke mě sedli, jenže nevím jakým způsobem s tím bojovat...

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na vvverka:
Jediný způsob jak to řešit je zvýšit své sebevědomí. Ovšem jak to udělat netuším. Ono se snadno radí ale hůř se to dělá.

 

Téma Pátý kolo u vozu je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené