Smazat

Plníte si životní sny?

Zdravím všechny :-) Protože je to tu samý rozchodový a truchlicí deníček, zakládám téma životních snů a přání :-) Jaké jsou vaše životní tužby,co už jste si v živote splnili,kdo vám k tomu pomohl??

Každý z nás má nějaká přání, malá, velká..a každý z nás má určitě aspoň jedno veliké, které si přeje celý život.. žene se za svým cílem a když se mu splní.. jak to prožívá?
Jaká jsou tedy vaše přání, kdy se vám splnila, co jste pro to udělali, kdo vám pomohl.. a jak jste se cítili po tom, když se váš velký sen uskutečnil?

Já měla jeden jako malá holka. Chtěla jsem koně, kterého mi samozřejmě nikdo nikdy nedal. Ostatně, i když jsem si to moc přála, nikdy jsem tomu, že ho najdu o Vánocích pod stromkem nevěřila. Chyba.. musíme věřit..
Sen jsem si ale splnila já sama a koně jsem si ve svých jednadvaceti letech koupila. Juch!
Ovšem dětský koňský sen se splnil částečně, dostala jsem psa. Obrovského psa, který částečně toho koně nahradil. Dnes je moje psí parťačka už v nebíčku a je nenahraditelná...
Moc jsem ale po pár měsících zatoužila po dalším pejskovi,bylo to opravdu mé velké přání a splnil mi ho můj přítel..pejska máme už druhým rokem a dělá nám veeelikou radost

Menších přání jsem měla nespočet, některá se vyplnila, některá ne, ale jedno mě drží už spoustu let a to se mi teď vyplnilo a vedlo k napsání tohoto deníčku. Chtěla jsem se podělit o velikou radost a zároveň být radostí podělena vámi a prostě si popovídat o tom, jak je krásný, když se nám plní naše přání..
Joo abych nezapoměla.. Nikon je teď můj novej kámoš a budem spolu fotit.. Můj budoucí muž je prostě zlatej!
 
arrow
profile_image
tinuss
od 28. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Adluna
Stafbullík má skvělou povahu, k dětem jeden z nejlepších psů. Mám mopsíka a ten je podobné povahy jako stafbull, tak snad si budou rozumět. Už se nemůžu dočkat. Uvažuju, že bych si vzala i nějakého zachráněného:)

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji tinuss: Stafbullík má skvělou povahu, k dětem jeden z nejlepších psů.

to ano, ale taky záleží kus od kusu my je máme právě kvuli těm dětem, který přijdou a třeba jezevčík (kterého jsem hrozně chtěla já) je k nim nejméně vhodný.. Jedna je jako beránek a druhá je střela, která ani nejde vyfotit, jen když spí ale obě jsou k detěm v pohodě, jen jim třeba sežerou jídlo z ruky, olizujou obličej atd si díte bude muset zvyknout asi

arrow
profile_image
Alessandra.
od 3. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji petulajz: neskutečně láká New York,

Tak to sme na tom rovnako, tiež je mojím snom (už dosť dlho) raz New York navštíviť a verím, že sa mi to raz podarí, aj keď to možno nebudem tento, alebo budúci rok, ale raz snád ano

 

Váš příspěvek

Plníte si životní sny?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené