A co jíst po cvičení když redukujem tuky:

http://poradny.abecedazdravi.cz/fitness/jidlo-po-c viceni

Jinak Mrka Vosičková je fitness trnérka

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Alicebellini

Apology unnecessary

je to takhle se všim, na netu dost často najdeš kontroverzní informace, někde cvičení nalačno rozhodně ano, někde v žádnym případě ne....já se neřídil timhle, přečetla sem si obecně o spalování tuků, o hospodaření s energii, nečetla sem nic od zastánců diet a proklamování hubnoucích teorií, snažila sem se dobrat k samotnýmu počátku a podle toho si pak udělat vlastní názor, ale fakt je ten, že i ten samotnej začátek někdo napsal, z vlastní hlavy ho nemám, takže furt de o to, jestli tomu dotyčnýmu, co jsi načetla, budeš nebo nebudeš věřit....já tomu věřim, funguje mi to v životě, zhubla sem....jenže stejně tak zhubneš i o 2 čokoládách denně...takže výsledek na pohled bude stejnej. Já chci jíst zdravě v domnění, že s emi to jednou vrátí (a už vrací) a že nebude jojo, že takhle bude jíst už navždy a nebudu si nic huntovat, tak snad to tak vevnitř je......a až mě někdy rozpitvaj, třeba budu krásně zevnitř růžová a ještě na stole, ledová jak kra, se mi bude točit metabolismus

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ciriel

Ciriel
Já chci jíst zdravě v domnění, že s emi to jednou vrátí (a už vrací) a že nebude jojo, že takhle bude jíst už navždy a nebudu si nic huntovat, tak snad to tak vevnitř je......a až mě někdy rozpitvaj, třeba budu krásně zevnitř růžová a ještě na stole, ledová jak kra, se mi bude točit metabolismus

Tak jsem zjistila jednu věc. Že když jsem v práci,tak jím ukázkově,ovšem když mám volno,nebo jsem ve škole jako dnes,tak je to v pytli!
Včera v práci jsem měla papání na jedničku,ovšem dnes ve škole,nene.
Ráno=v 10hodin jsem vstala,jelikož mi bylo malinko šoufl (večer jsem si dala malinko vínka),tak miláček uvařil polívku,takže jsem snídala nudlovou polívku,pak jsem měla půlku celozrné bagety se sýrem,za 2 hodiny druhou půlku a jelikož v pátek po škole chodíme taková partička na společnou véču,tak jsem si dala pikantní kuřecí směs s žampíkama a paprikou s čerstvou zeleninou a chlebem! Sice jsem neměla žádnou kalorickou bombu,ale nedodržela jsem svůj rozvrh. ALE na druhou stranu si říkám,že přece nemůžu celý život jíst uplně přesně a tak si myslím,že by mi takový menší výkyv neměl ublížit. Co myslíte?

Alicebellini
ALE na druhou stranu si říkám,že přece nemůžu celý život jíst uplně přesně a tak si myslím,že by mi takový menší výkyv neměl ublížit. Co myslíte?
Myslím, že když se celou dobu stravuješ vzorně a prokládáš to cvičením, tak tělo tenhle "úlet" snad ani nezpozoruje. Celozrná bagetka, zelenina..no nebylas zas tak špatná holka
Mě dneska čeká úlet v podobě buchty u babičky ( z tohoto typu pohoštění se těžko vyvlíknu),ale zase si říkám, že mi to hubnutí jde dobře ( váha sice relativně stojí,ale cenťáky v pase slibně ubývají), tak si můžu dovolit malý experiment mimo plán. Večer to koneckonců vysportuji.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, já bych řekla že čím víc člověk nad tím přemýšlí a dodržuje to moc striktně tak nutně musí přijít skrat v podobě hřišků. Plně souhlasím se "SELSKÝM ROZUMEM"

Jsem smířená s tím že ze mě nikdy nebude 55 kg kráska. Holt to co mi PánBuh nadělil to mám a s tím pracuji...musím, jinak kinu i ze vzduchu.Chodím na spinnig 2x-3x v týdnu, večeřím velmi málo, hodně snídám,páč mám ráno brutální hlad-to si dovolím i něco sladkého, menší porci oběda na který mám chuť, a střídmá večeře do 20hod.
Muj přítel přes den moc nejí, zato večer, jí jak prokoplej. Já se takto stravovat tak jsem na 150KG. Naštěstí mě to neláká, se najíst s ním. Těším se na ráno až se napucnu.
Jinak jsem párkrát zkošela držet dietu a v ten moment když si to řeknu-TEĎ DRŽÍM DIETKU- tak mám chuť na vše, i na to co bych si normálně nedala. Zkoušela jsem držet Raječkovu dietu neboli mléčnou-má se při ní zrychlit metabolismus-mno, tak já jsem to vydržela 5 dní, zhubla jsem při ní 3kg,ale pak jsem málem "sežrala vola i s krávou do hromady"Ale udržela jsem si to asi rok.Já prostě musím mít pravidelný přísun toho, na co mám chuť-samozřejmě rozumě.
Každopádně jsem se vyhecovala a chci do unora zhubnout na ty 64 kg,zkusím 58kg,

helousek
Muj přítel přes den moc nejí, zato večer, jí jak prokoplej. Já se takto stravovat tak jsem na 150KG.
Přesně! Jenže můj přítel může sežrat co chce a nepřibere,tedy pokud nechce. Závidím!!

Holky, já mam ze sebe hroznou radost. Stravovací režim dodržuju poměrně vzorně,dokonce mi to i chutná. Nemám vůbec žádné chutě,ani na mekáče-dřív totální závislost. Kalhoty jsou mi v pase volnější,přes stehna ještě moc ne,ale já mám se stehnama problém pořád. Z čeho jsem krapet smutná jsou prsa. Když jsem vyžraná mam krásný pevný trojky,ovšem když jsem na těch svejch 64kg mám vyměklý dvojkyNo ale kozičky se dají kdyžtak dovycpat,navíc mi je jistě dodělají děti (počítám tak do dvou let,tak to teď nebudu hrotit)
No jinak jsem se zamilovala do cvičení a plavání,zrovna dneska jsem byla na Podolí a ve venkvovním bazenku jsem si dala 60minut svižně prsa.
Zítra jdu s přítelem do fitka.

Jinak jsem si dneska koupla časopis Fit styl a docela mě mile překvapil-zajímavé články,hodně o zdravém jídle i pití a podobně,všechno co se hodí při hubnutí

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak se mnou to teda jde z kopce Začínám jaksi jíst víc než minulý týden - nevím proč, mám brzo hlad a tak jím častějc No a do toho sice jím pořád míň sladkýho, než před dietou - ale prostě jednou denně si něco sladkýho dám. Vážit se budu zase v pondělí tak uvidím, jestli jsem zhubla - ale moc tomu nevěřím Sakryš jak bych chtěla mít vaši pevnou vůli pro jezení "správných" jídel a cvičení!

Ahojí, holky.., můžu se k vám přidat k hubnutí ??

arrow
profile_image
Mau
od 14. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Alicebellini
Jinak jsem si dneska koupla časopis Fit styl a docela mě mile překvapil-zajímavé články,hodně o zdravém jídle i pití a podobně,všechno co se hodí při hubnutí
písni nějakou zajímavost

arrow
profile_image
Mau
od 14. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

L_ucjinka
Ahojí, holky.., můžu se k vám přidat k hubnutí ??
jasně že jo, tady je každý vítán

Alicebellini-> a jak ti to jde ??jinak kolik stojí ten časopis ??

Mau
promiň, ten přechozí vzkaz, měl být tobě. Kolik stojí ten časopis, a jak ti to jde

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené