arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

myslela jsem tyto

Cituji josipa: ale zajímalo mě, jak je to s jednotlivými řasama, které se také dají koupit, má-li někdo s jejich aplikací zkušenost, je-li to k ničemu, více namáhavé nebo tak

Prodlužování řas doma

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahaa!! už tomu rozumím, tak díky moc za pomoc! myslím, že trsy jsou pro mě reálnější na aplikaci

arrow
profile_image
megan taylor
od 12. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mishka999:
Ahojky skvělé téma
Já osobně jsem dlouho nevěděla jak na to...Pak jsem se odhodlala to natrénovat. A jsem nadšená. Také z jednoduchého líčení vytvoří vždy něco extra...Dobrým typem je zastřihnout umělé řasy co se týče obvodu, tak aby měly stejný obvod jako obvod vašeho víčka. Je to maličkost ale hodně vše usnadní.
Mám ráda výběr tohoto eshopu mají i extravagantí řasy
http://www.bodypaiting.cz/?p=productsList&iCategor y=27&page=1
Kromě toho, sice kupuju řasy od různých značek, ale lepidlo se mi osvědčilo z tohoto obchodu. Pro inspiraci klikni na můj blog http://katekerriblog.blogspot.com/2010/12/katy-per ry.html

Reaguji na megan taylor:
Já zadávala dotaz před dvěma roky, ted už rady ani inspiraci nepotřebuju, ale díky Navíc v mém původním dotazu šlo o trsy, ne řasy vcelku.

arrow
profile_image
Bjet
od 14. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ač to může vypadat hezky a přirozeně, tak já bych toho nebyla schopná si to sama nalept : ( : D. Občas používám řasy "vcelku" a když je dobře odlíčíš a zbavíš lepidla tak je můžeš použít i vícekrát ; )

Ahojte holky,nějak jsem si pročítala tuhle diskuzi a chci se jen zeptat. Nechala jsem si "prodloužit" řasy trsama od kosmetičky . Jen jsem po pár dnech dostala strach,že mi ty mé vlastní vypadnou jelikož své mám celkem slušné,nerada bych o ně při sundání přišla.. mám je už skoro měsíc ,tak pokud máte nějaké rady a zkušenosti ráda je uvítám.. moc děkuji předem..

Reaguji na chicky:
A s čím chceš vlastně poradit? Nevidím žádnou otázku

jReaguji na mishka999: Chci se zeptat jestli to nejak vyrazne nepoškozuje mé vlastní řasy a jestli mi nejake zustanou po sundání pardon

Reaguji na chicky:
To je dost individuální. Někdo si lepí trsy pravidelně a nemá problém, někdo si je nechá udělat jednou a pak pláče nad výsledkem.

Tak jsem řasy sundala a musim říct,že jsem se málem vybulila..Totální šok,mé řasy(teda jestli se tomu dá tak ještě říkat),jsou povislé dolů,uplně svétlé a na každém očku mam po 10 řasach takže trsy jsou pro mne už doživotní tabu..

arrow
Neprodává v Bazaru

Já si tedy už neumím představit party bez umělých řas. Svoje řasy mám sice dlouhé a černé, když si je nalíčím, tak jsou hodně výrazné, ale prostě jsem si zvykla na tuhle extravaganci. To že se dají použít jen jednou je blbost, protože já je mám na více použití. Mám pár, který jsem už měla cca 5x a pořád se dají nosit

arrow
Neprodává v Bazaru

Tady nějaká ukázka )))

Reaguji na Majinka_:
Miluju extravaganci a k tobe mi to sedí..Moc ti to sluší

arrow
profile_image
Domi
od 24. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Majinka_: První fotečka naprosto úžasna,moc ti to sluší.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené