Smazat

Povolila jsem svému příteli si najít holku na milování

Dobrý den, nemůžu to držet pořád v sobě. Moje trápení spočívá v tom, že přítel by se chtěl milovat pořád. Já jsem pravý opak, nemusím to mít vůbec. Tak jsem mu dovolila najít si ženu na milování. Našel si někoho, ten jejich akt probíhá v našem autě, protože doma bych to nesnesla. Viděla jsem fotku milenky a párkrát jsem měla možnost si přečíst co si spolu píší. Jsou to takové věty že se na sebe tesi a oslovují se broučku, kočičko atd. Jsem ještě k tomu dost žárlivé povahy. Snažím se nedělat z toho vědu ale moc se mi to nedaří. Mám tolik smíšených divných pocitů. V pondělí přišel zrovna z toho rande a celá jsem se sesypala. Ruce se mi třásly jak nikdy v životě. Připadala jsem si jako by mě podvedl. Pocit nenávisti také nechyběl. Chtěla bych poprosit o radu jak to všechno zvládnout v klidu bez nervů.
 

Já tě teda obdivuju, že tohle trpíš! To bych teda nesnesla a zhroutila bych se při první příležitosti, kdy by tam měl jet....
Podle mě tohle dříve nebo později přestane fungovat.....

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kolik vám je a jak jste spolu dlouho? Teda já se občas můžu sesypat jen z pouhý představy, že přítel sahá na jinou, natož že s jinou spí. To bych radši zašla za doktorkou a řekla jí o nějaký afrodiziakum, nebo vymyslela nějakej kompromis mezi mnou a partnerem.. Ale tohle nikdy. Nevim teda jak z tý situace vybruslit, protože mě by to poznamenalo na dost dlouhou dobu a byla bych z toho dost na dně. Ale i tak, řekla bych že jí má dát sbohem a že to vymyslíme jinak.. Ale povolit mu jinou, to nikdy...

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

je to pěknej ko . . t, že tě vzal za slovo a takhle to vyřešil . . . měla jsem vztah, kde to klapalo ze všech stránek , jen v posteli ne a vyměnila jsem ho za chlapa, kde nám to funguje hlavně v posteli a jsem teda spokojenější. . . myslím, že všechno jde řešit, ale jestli je v posteli problém, tak jste jen spolubydlící a ne partneři do života.

arrow
profile_image
elibri
od 11. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě je 24 let a příteli je 35. My máme v prvé řadě problém s tím milováním. On by se mohl milovat klidně 2x denně a mě by to stačilo tak jednou za měsíc. Říkal že by náš vztah kvůli tomu později nejspíš skončil. Jsme spolu 5 let, máme se moc rádi, dost si rozumíme, prostě na obou stranách je to jinak v pohodě. Dokonce plánujeme rodinu atd. Teď si totiž přítel našel další milenku a hned ten den to šli provozovat opět do našeho auta. Je docela pěkná, proto se teď bojím aby mě neopustil. Je sice vdaná ale stát se může cokoliv. Přítel mě ale stále ujišťuje, že chce jen a jen mě, že ony jsou jen na sex. Na chvíli se uklidním ale pak je to zase na novo, stres, strach, nenávist, žárlivost.
Jo a mimochodem, pro uklidnující prášky jsem si už byla ale nic moc nepomáhají.

arrow
profile_image
elibri
od 11. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kivus: V posteli se ale milujeme, je to krásné i pro něj ale je toho málo, protože já nemám tak často chuť jako on. Tak jsem mu navrhla sama tu milenku.

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si myslím, že tohle nemůže ani náhodou dlouhodobě fungovat. Měla by sis najít někoho, s kým si budete v posteli rozumět, prostě někoho, kdo to taky tolik nepotřebuje. Protože jestli ty to nechceš a on pořád, tak by si stejně za čas někoho tajně našel. Jinak tě ale obdivuji, já bych tohle nesnesla.

arrow
profile_image
Nicadezuria
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji elibri: pro uklidnující prášky jsem si už byla ale nic moc nepomáhají

ZahoĎ to a zahoď i partnera. Jsi mladá a máš ještě celej život před sebou a je naprosto zbytečný aby ses v takovym věku ládovala práškama a snášela partnerovy zálety proto že je to náruživej milenec. To chceš vážně založit rodinu s někym kdo spí s jinejma? Utni to a najdi si někoho kdo ti vyhovuje po všech stránkách, takhle se utrápíš. Navíc je mezi váma docela velkej věkovej rozdíl, skončí to špatně. Když tě nechá aby ses trápila a jedla prášky, zatimco on si klidně užívá, tak ti za to ani trochu nestojí. My se s přítelem nevidíme třeba měsíc a oba máme sex rádi, ale ani jeden bysme si nenašli na sex někoho dalšího, vydržela bych bez sexu třeba rok, aniž bych si hledala někoho bokem, protože partnera miluju. To co je mezi váma, to prost láska neni a ty jen ztrácíš čas...

Reaguji na elibri: Podle mého názoru časem přestaneš mít chuť se s ním milovat úplně na základě toho všeho.

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Cherish: Já si myslím, že tohle nemůže ani náhodou dlouhodobě fungovat

souhlas, mě osobně by z toho kleplo... to bych nedala, fakt že né...

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na elibri: ale mě říct chlap, ať si najdu někoho do postele, že nemá tak často chuť, tak mě zaprvé nehorázně urazí a zadruhé bych si to raději dělala sama, kdybych ho teda tak milovala. jo toho minulého jsem podváděla právě proto, že semnou nespal a já si tím zvedala sebevědomí a právě tak jsem se potkala s mým nynějším manželem. zjistila jsem, že když to klape v posteli, je to lepší než jednou začas s tím mojím . . . postupně jsem se do toho nového zamilovala a samozřejmě k němu odešla . . . je to otázka času, kdy hoi nějaká dostane

arrow
profile_image
Olii
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Hm...co na to říct. Bohužel, vybrala sis tuto možnost sama. S možností, že se tvůj přítel může i zamilovat, s milenkou se důvěrně oslovovat a chodit s ní na rande, jsi přece musela počítat..To, jak se zachoval tvůj přítel je přinejmenším sobecké, takový chlap nestojí za nic Měla bys tuto situaci řešit, přece nebudeš jen tak trpět. Bud by měl milenecké vztahy ukončit nebo by ses měla poohlídnout po někom jiném, který by ti vyhovoval a rozumněl si s tebou po všech stránkách. Bohužel pochybuji, že by se jen tak na milenku vykašlal. Pokud se nechceš zbláznit, řeš to hned. Vysvětli příteli, jak se cítíš, že to byla chyba.

arrow
profile_image
elibri
od 11. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cherish: Právě jsem chtěla zkusit jestli si na to třeba nezvyknu. Jsme s tím zatím na začátku. Zatím byly 2 milenky a dohromady 3x soulož. Chtěla jsem být totiž o milenkách informovaná, možná to někomu teď připadne že tím se trápím ještě víc ale já prostě potřebuji vědět kdy jsou spolu a jak dlouho. No prostě se chovám jako stíhačka.

arrow
profile_image
Olii
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji elibri: No prostě se chovám jako stíhačka.

Chceš udržovat takový vztah?

Cituji elibri: zkusit jestli si na to třeba nezvyknu

To sis přece nemohla myslet??
Průšvih je, že jsi to příteli "povolila" a teď když mu to "vyčteš," tak budeš ta špatná ty, protože on dělal jen to, co měl "schválené."
Být tebou, zvážila bych, jestli v takovém vztahu vůbec pokračovat.
Tohle je strašně ponižující.

 

Téma Povolila jsem svému příteli si najít holku na milování je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené