Smazat

Povolila jsem svému příteli si najít holku na milování

Dobrý den, nemůžu to držet pořád v sobě. Moje trápení spočívá v tom, že přítel by se chtěl milovat pořád. Já jsem pravý opak, nemusím to mít vůbec. Tak jsem mu dovolila najít si ženu na milování. Našel si někoho, ten jejich akt probíhá v našem autě, protože doma bych to nesnesla. Viděla jsem fotku milenky a párkrát jsem měla možnost si přečíst co si spolu píší. Jsou to takové věty že se na sebe tesi a oslovují se broučku, kočičko atd. Jsem ještě k tomu dost žárlivé povahy. Snažím se nedělat z toho vědu ale moc se mi to nedaří. Mám tolik smíšených divných pocitů. V pondělí přišel zrovna z toho rande a celá jsem se sesypala. Ruce se mi třásly jak nikdy v životě. Připadala jsem si jako by mě podvedl. Pocit nenávisti také nechyběl. Chtěla bych poprosit o radu jak to všechno zvládnout v klidu bez nervů.
 

Četla jsem jen první tři stránky příspěvků tak možná někoho opakuju..Ale! Jsem v šoku že jsi vůbec něco takovýho mohla dovolit - já bych to v životě nepřipustila. To bych se snad radši přemohla než abych se trápila tím, že přítel chodí pro sex za jinou. Co pohlavní choroby? Já bych se na to asi vykašlala bejt tebou, akorát se utrápíš a v tvým věku se dopovat práškama? -blbost podepíše se ti to na zdraví. Nemluvě o tom že do budoucna to může být nepříjemné až ti někdo řekne viděla jsem tvého přítele s jinou a jak to vysvětlíš dítěti až se zeptá proč tatínek chodí tak často pryč a nedej bože kdyby je spolu snad někde zahlédlo.

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kosturka: díky dost nepříjemnému zážitku

Právě to se snažím dopátrat, jestli je to její první chlap a je právě jak jsem psala hrc prc, žádné něžnosti, nic jen šou*****a, tak se nedivím, že ji to nebaví, ono je milování a "milování".
Taky může mít nehezký zážitek, ani to není vyloučeno, proto nechce...Ale to vše se dá řešit jinak, než nabídkou kvalitního sexu s holkou odvedle a dopování se AD.
Copak jsi řekla lékaři, který ti dal AD? Určitě ne pravdu... Nezlob se, kočko, ale chyba bude i na tvé straně, ne tvojí nechutí k sexu, ale měla jsi to řešit nejdřív s odborníkem, dopátrali byste se určitě příčiny tvého přetrpění...a našlo by se určo jiné řešení, takhle tě to noří do většího bahna, než v jakém jsi byla.Bohužel mi to taky zavání vyčůraností tvého pána a legalizací milenek...

Reaguji na made_in_heaven: naprosto souhlasím....

arrow
profile_image
chladkovka
od 26. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji tirafa: Tak dočetla jsme po stranu 8 a je mi též dost smutno z vás.

Z koho? Z nás diskutujících nebo ze zakladatelky? Nějak jsem tě nepochopila..

a zakladatelka stááááále nepíše. Možná bysme si mohly počkat na její názor - až přijde z práce

Reaguji na kivus: Tak proti tomu bych určitě nic neměla. Naopak

Reaguji na tamaris: Jo, je to trošku divný....rady tady padly jednoznačné, ale odezva moc není. Jenže pokud není odezva, tak si říkám, že je třeba najít něco, co by jí alespoň ulevilo. Ono stejně časem přijde to, co tady všichni říkají. Potom ale bude slečna ještě víc ponížená, protože ji odkopne kvůli tomu, že ona mu milenku povolila. Místo toho, aby alespoň odešla s troškou cti.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak pár postřehů - netvrdím, že mám pravdu, alew přijde mi to pravděpodobné...
1. Ty milenky měl už předtím, ty jsi mu je jenom pomohla zlegalizovat...Milenku neseženeš ze dne na den a už vůbec ne dvě najednou...
2. To, že nemáš chut na sex není žádný tvoje osobní selhání, neber to tak a naopak pochop, že selhání je to, pokud ten, který by ti měl být oporou vyš...ává jinde...
3. to, že to dělá ve vašem autě je hnus, to že ti o tom vypráví ještě větší...
4. Oslovení "broučku, kočičko" ještě nikdy nikoho nevzrušilo...Tak si říkám s partnerem když spolu chodíme...
5. Netrap se a ukonči to dřív, než to stejně udělá on...Časem najde ženu, která mu bude vyhovovat jako ty a zároven bude mít stejný se.xuální apetit jako on.
6. Neujišťuj se, že máš doma dokonalýho chlapa - nemáš ho!
Hodně štěstí

arrow
profile_image
kutunka
od 20. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nad žádným jiným tématem jsem se ještě tak nepobavila. Najdi si takovýho, který nebude chtít tolik sex. Třeba už dávno milenku měl a ani jsi o tom nevěděla.

arrow
profile_image
Renataxyx
od 8. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Verča11: Ty milenky měl už předtím, ty jsi mu je jenom pomohla zlegalizovat...Milenku neseženeš ze dne na den a už vůbec ne dvě najednou...

To je pravda. Když si přečtete inzeráty, tak všechny ženy chtějí finančně zajištěného chlapa, který je bude rozmazlovat. Podle tazatelky není její přítel při penězích, tak to asi nebude milenka na inzerát
Já bych s milencem teda sexovat do auta nešla, bylo by to pod mojí úroveň

arrow
profile_image
monca114
od 19. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Renataxyx: Když si přečtete inzeráty, tak všechny ženy chtějí finančně zajištěného chlapa, který je bude rozmazlovat. Podle tazatelky není její přítel při penězích, tak to asi nebude milenka na inzerát

Přesně. Co by z něj ženská měla? Rozlámaný záda z auta? Takový holky jsou na prachy a ne na sex zdarma

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji chladkovka: Z koho?

Ze vztahu zakladatelky a jejího chlapa! Omlouvám se, napsala jsme to divně, už je to opraveno.

proboha, vezmi nohy na ramena a utíkej, jak nejrychleji umíš. V tomto vztahu nemůže být opětovaná láska. Povolení milence/milenky svému protějšku znamená začátek konce vztahu.
Znám jeden pár, který si povolil milence/milenky. Zpočátku to fungovalo, ale zanedlouho skončilo tím, že se slečna dotyčná těžce zamilovala. A milenec do ní.
To je totiž naprostá kravina, tohle nemůže fungovat. Ty jsi evidentně andělská dušička, která nezvládla svého hřebce. Vy dva se k sobě ale vůbec nehodíte. A ten přítel je s prominutím pěkný prase, když na to tak radostně přistoupil a jde vidět, že nemešká. A ještě to dělá ve vašem autě! To si je rovnou může vodit domů!
Proč s tebou zůstává, to je mi záhadou. Ledaže by jsi za něj splácela půjčky, vařila, prala, žehlila... a teď funguješ jako kamarád, kterému se svěřuje, jak má skvělé milenky a sexu, kolik se mu zamane.
Proboha, proč v tom vztahu zůstáváš? Co tě tam drží? Co může být na tvém příteli tak úžasného, že s ním jsi? Pokud on chce sex 2 x denně a ty 1 x za měsíc, tak to prostě fungovat nebude. To je chlap, kterého pravděpodobně neuspokojí ani orální sex, prostě to je chlap, co potřebuje pořádně zasunout. A nevěř tomu, že se to z tvé strany zlepší.
A plánovat dítě za 3 roky? Proboha, to si vážně myslíš, že ten "vztah" vydrží? Chtít dítě do tak otřesných podmínek, to je skoro trestnej čin.

arrow
profile_image
Silvestra
od 20. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nechápu, jak vztah s nesouladem v sexu mohl vydržet tolik let. Nebudu spekulovat, jestli měl partner milenky již dříve. Možné to je. Nerozumím rozhodnutí tazatelky. Znám obdobný případ, ale jednalo se o starší pár, pánovi už to jaksi nešlo, tak manželka měla milence s jeho vědomím a ještě jim pravidelně navařil na jejich společný víkend. Sice pro mnohé nepochopitelné (i pro mne), ale byli ve vyšším věku a rozvádět se z různých důvodů nechtěli. Ale tohle ? Od mládí se trápit ? Jaká je budoucnost takového vztahu ? Tazatelka by měla zajít k lékaři, možná je tam nějaký psychický blok. A pokud nechce, tak ukončit takový vztah, byť je dlouholetý a jsou na sebe zvyklí. Ono to zřejmě je o zvyku i z partnerovy strany, protože jinak by to dávno řešil. Je reálný předpoklad, že narazí na mladou dívku, která mu bude vyhovovat a spojí svůj život s ní. Celkem pochopitelně. "Čelem se mu to potit nebude" (pardón) a nevidím důvod, proč by mladý muž, tuším cca 35 let, měl být odkázán i do budoucna pouze na sex v autě.

arrow
profile_image
tirafa
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji elibri: Připadala jsem si jako by mě podvedl. Pocit nenávisti také nechyběl. Chtěla bych poprosit o radu jak to všechno zvládnout v klidu bez nervů.

Ale on tě de facto podvedl. Máš pocit nenávisti, tak to je špatné, do toho se přidaly AD...prostě ukonči to a utíkej. Půjčky splatíte napůl, nebo se snad nějak dohodnete.
V klidu tohle nezvládneš, na to se totiž nedá zvyknout. Ale opakuji holky na několika stranách přede mnou.

 

Téma Povolila jsem svému příteli si najít holku na milování je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené