Smazat

Pracuji jako společenice - jak se vyrovnat s pocitem vůči rodině?

Začala jsem pracovat jako společnice. Nevedlo mě k tomu to, že potřebuju peníze, ale to, že se prostě ve volném čase nudím. Nechci tím nikomu ublížit.

Dokonce ani svojí rodině. Přijde mi ale, že tím, že to dělám, je jaksi pošpiním.
Abych se představila - jsem 21 letá studentka soukromé vysoké školy. Přestěhovala jsem se do Prahy. Mám tu fajn práci, která mě baví a uspokojuje ale přesto....něco mi chybělo. Proto jsem začala hledat práci v erotice.
Vím, že spousta lidí mě za to odsoudí, ale...mě to baví. Nevím proč, ale připadám si jaksi lepší než ostatní holky, které tuhle profesi nevykonávají.
Nepracuju v žádném pajzlu - je to klub na úrovni, hodně cizinců, ochranka. Za jednu noc několik tisíc... ale přeci jen - pořád je tu to provinění vůči rodičům, rodině... Dokážu žít s tím, že pracuju jako k...a a oni o ničem nevědí? Bydlí cca 60 km od Prahy a nemají se ani jak dozvědět co já vlastně v Praze dělám...
Jaký názor máte na společnice vy?
 
arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych to tajila. Kdy chceš lhát, tak hlavně oklam sama sebe. Nikde nepiš a neříkej, že jsi společnice. Jsi studentka VŠ. Tamto si nech pro sebe. Pokud to jde, tak se tam s nikým nebratříčkuj a nefoť. A nikdy nic nepřiznávej, jelikož jsi studentka.
Jo a četla jsem v psychologickém časopise, že většina lidí žije v domnění, že jsou o něco lepší, než ostatní. Takže taky nic nenormálního.

arrow
profile_image
Greg
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mikkýsek: Mě to nijak nepobuřuje , ale já osobně mám nějakou " hodnotu "

Ano máš hodnotu, bohužel daleko hluboko pod tazatelkou a blízko nule.
Nebereš si na večeře přece vůbec peněženku a necháváš si od mužů platit s předem vykalkulovanou nulovou protislužbou. Říká se tomu vyžírka.
V případě tazatelky chlap dostane to co si zaplatí a tak je to v pořádku.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vím, že spousta lidí mě za to odsoudí, ale...mě to baví
Tak pokud tě to baví, tak je to super. Není nad to, když je člověku práce koníčkem
To, že to na tebe dřív nebo později praskne, je více než pravděpodobné. Jediné, jak tomu úspěšně čelit, je nic netajit a prostě se k tomu hrdě hlásit. Tím vezmeš všem pomlouvačům a strážcům morálky vítr z plachet. Klidně prohlašuj, že tě to baví, že jsi v tom dobrá a že si díky tomu připadáš lepší než ostatní ženy. Třeba to zapůsobí i na tvé rodiče.
Lepší rada mne nenapadá, fakt ne

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Šlá-po-ta a ale připadám si jaksi lepší než ostatní holky]

Tak to je dobrej kameňák

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Greg:
Gregu neblij tu zase , zalez do nory a foukej si svý bebí. Já za to nemůžu, že tobě nedá žádná zadarmo pouze za peníze. A na protislužbu ti s.e.r.e bílej tesák- nejsem charita!

Cituji Greg: V případě tazatelky chlap dostane to co si zaplatí a tak je to v pořádku

Cituji Greg: necháváš si od mužů platit s předem vykalkulovanou nulovou protislužbou

no já myslím, že v případě pozvání na oběd/večeři taky chlap dostane to, co zaplatí = čas s tou, kterou pozval. Takže ta "nulová protislužba" ve skutečnosti není nulová, je to přijmutí pozvání.
Nebo myslíš, že pozvání na oběd/večeři automaticky = sex? protože to by pak "normální" ženské byly dost pod cenou oproti prostitutkám.

arrow
profile_image
denisanapl
od 27. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

"Nevím proč, ale připadám si jaksi lepší než ostatní holky, které tuhle profesi nevykonávají."....není to tak náhodou fake?

Jinak ti nezbývá nic jiného, než se pomalu začít smiřovat s tím, jak budou tví rodiče reagovat, pokud to zjistí, a vyrovnat se s případnými následky.

arrow
profile_image
Greg
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mikkýsek: Gregu neblij tu zase , zalez do nory a foukej si svý bebí. Já za to nemůžu, že tobě nedá žádná zadarmo pouze za peníze. A na protislužbu ti s.e.r.e bílej tesák- nejsem charita!

Slovník extratřídy (jak o sobě kdysi prohlásila) s "nějakou" hodnotou.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji amelie1111: Klidně prohlašuj, že tě to baví, že jsi v tom dobrá a že si díky tomu připadáš lepší než ostatní ženy.

třeba má pocit,že umí víc než ty "obyčejné" a tím je lepší.Ale ono to slečnu přejde,je jí 21 a v tom věku dělá člověk ještě spoustu hloupostí.
Jinak si myslím,že v dnešní době,kdy v pražských klubech pracuje spousta studentek už to nikdo asi moc neřeší.

arrow
profile_image
bonnie90
od 7. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Ciiicaaa: pobavila mě myšlenka, že si slečna šlapka přijde lepší než ženy, které se neprodávají.

Holka, holka šlapky jsou špína, sice velmi užitečná v jistém směru a obecně je neodsuzuju, ale jsou prostě na samém dně společenského žebříčku.... Pokud si přijdeš lepší než neplacené ženy bude problém ve tvém vnímání morálky a toho co je normální, no dost mě to zarazilo teda

arrow
profile_image
Lorelai22
od 2. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já naopak zakladatelku chápu, jak to myslela, že se cítí lepší, než ostatní. Určitě to bude penězi, že vydělá víc za méně času a méně námahy.
Já pracovala na livechtu 3 roky, vydělávala jsem opravud dost, kolem 150 tis. měsíčně i více a ne, že bych měla pocit, že jsem lepší, ale byl to pocit svobody, mohla si koupit co chtěla, byla jsem taková "sebevědomější". Jednoho dne jsem ale změnila hodnoty a vše se změnilo.
Na livechatu, i přes ty velké peníze jsem se trápila. Bylo to dost psychicky náročné.
Teď mám "normální" práci za průměrný plat, ale jsem zase zajištěná, mám vše, na co bych vydělávala celý život. Ale i přesto jsem nespávala s myšlenkou, jak budu snášet, když mi na účtě nepřistane každých 14 dní cca 75 tis. T
Teď si na to ani nevzpomenu a ani mi to nechybí, naopak.. Žiju normální život bez nějakých lží sobě i rodině. A to je pro mě "nový" a krásný pocit.
Měla jsem obrovský pocit viny, že moji rodiče si to nezaslouží, ale touha po penězích byla silnější.
Poznamenalo mě to psychicky hlavně co se týče ze strany mužů. Naštěstí mám dlouholetého přítele, čekáme miminko.
Zkušenost dobrá, ale jsem ráda, že to mám za sebou.

Ovšem na společnici bych neměla. I livechat, kde jsem se často ani nesvlékla byl pro mě vyčerpávající.

arrow
profile_image
Sally Carrera
od 7. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mikkýsek: ale já osobně mám nějakou " hodnotu "

tak to ona taky, pár stovek na hodinu

arrow
profile_image
Sally Carrera
od 7. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lorelai22: Já naopak zakladatelku chápu, jak to myslela, že se cítí lepší, než ostatní. Určitě to bude penězi, že vydělá víc za méně času a méně námahy.

ona napsala toto: ale připadám si jaksi lepší než ostatní holky, které tuhle profesi nevykonávají.[b][/b] - tzn. připadá si lepší, ne že se cítí lepší, v tom vnímám dost rozdíl

jinak k zakladatelce: soudit Tě nebudu, je to tvoje věc a když Ti nevadí rozhodit nožky před kýmkoliv, kdo před tebou zatřepe penězma - tvoje věc. Ale věz, že společnice je obyčejná k...a. Ale jak říkám pokud to tebe netrápí, mě už vůbec ne

jen by mne zajímal jak se můžeš cítit lepší - je to totiž zajímavý myšlenkový pochod.

a ještě otázka, kdo za tebe platí tu VŠ - psala jsi, že je soukromá?

arrow
profile_image
Lorelai22
od 2. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Snad sama si to platí, ne?

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já Tě odsuzovat nebudu. Řadě pisatelek jsi asi pošimrala ego aby si mohly povyskočit, že jsou lepší, než Ty. Pokud Tě to baví a neděláš to jen pro prachy, je to je a jen Tvoje tělo a Tvoje věc. Trochu nechápu, proč se ze sexu dělá taková modla. Je to jen sex, pohlavní akt. To, že Tě Tvoje minulost jednou může dohnat, to zcela jistě víš. Také se mi líbí názor Dadabus, mnohem horší jsou k**vy charakterové, tedy ty, které lidem ubližují. Ty neubližuješ nikomu, spíš naopak. Před rodinou se to určitě ututlat dá, sama jim to rozhodně neříkej. A jestli to někdy praskne - holt riziko povolání

 

Váš příspěvek

Pracuji jako společenice - jak se vyrovnat s pocitem vůči rodině?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené