Smazat

Pracuji jako společenice - jak se vyrovnat s pocitem vůči rodině?

Začala jsem pracovat jako společnice. Nevedlo mě k tomu to, že potřebuju peníze, ale to, že se prostě ve volném čase nudím. Nechci tím nikomu ublížit.

Dokonce ani svojí rodině. Přijde mi ale, že tím, že to dělám, je jaksi pošpiním.
Abych se představila - jsem 21 letá studentka soukromé vysoké školy. Přestěhovala jsem se do Prahy. Mám tu fajn práci, která mě baví a uspokojuje ale přesto....něco mi chybělo. Proto jsem začala hledat práci v erotice.
Vím, že spousta lidí mě za to odsoudí, ale...mě to baví. Nevím proč, ale připadám si jaksi lepší než ostatní holky, které tuhle profesi nevykonávají.
Nepracuju v žádném pajzlu - je to klub na úrovni, hodně cizinců, ochranka. Za jednu noc několik tisíc... ale přeci jen - pořád je tu to provinění vůči rodičům, rodině... Dokážu žít s tím, že pracuju jako k...a a oni o ničem nevědí? Bydlí cca 60 km od Prahy a nemají se ani jak dozvědět co já vlastně v Praze dělám...
Jaký názor máte na společnice vy?
 

Reaguji na bonnie90:
Nemám ráda když o mne někdo takto mluví protože to zní že jsem nějak extrémně výjimečná. Není jako každá jiná, vlastně každá práce má něco. A takhle práce ti hodně dává, ty musíš hodně dát ji a to co ti vezme je jen a pouze na tobě a tvém přístupu. Já se jen nechci krčit a schovávat proto že dělám práci která mne baví a která mne naplňuje, a pro rýpalky ne tak jak si myslíte. A věřím že nejsem jediná.

A je to v povaze, já byla vždy promiskuitní, nechtěla jsem se vázat s jedním protože co kdyby tady mohl být někdo lepší? Je spousta věcí které bych já nepřekročila a neudělala pro muže či pro společnost a jiné by to udělaly mrknutím oka. Já mohu upřímně říct že každý muž kterého jsem poznala měl něco, co mne na něm přitahovalo.Tím nemyslím peníze.

Většinou manžela společnice najde mezi klienty. A protože to už přestává být ojedinělé, nikdo se nad tím nahlas nepozastavuje. Nakonec je to na tobě jestli jsi smířená s tím co děláš nebo jsi dělala či nikoliv. Protože když jsi s tím srovnaná nikdo tě nemůže vytlačit z rovnováhy.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji classy and chic: Většina z těch holek na to nemá, nemá vzhled, vystupování, věk a konečně i takový ten faktor kdy jsou z ní muži paf

Původně jsem to ani nechtěla psát, ale když už jsi to nakousla
Mně se taky zdá, že spousta z těch, co pobouřeně křičí, jak by na podobnou práci "neměly žaludek", nemá spíš jiné potřebné věci.

Cituji classy and chic: Je jedno jestli žena pracuje za kasou, jestli šlape, jestli dělá na burze. Nic z toho nemá na to jestli jsi lepší vliv. Lepší jsi když se snažím pomáhat druhým, když se snažíš být dobrým člověkem a něco na tomto světě změnit k dobrému ať už jsi společnice, popelářka, podnikatelka.

Myslet si, že jsem něco lepšího, jenom proto, že mám tzv. "slušnou" práci (jaká je přesná definice slušnosti práce?), mně osobně připadá úplně stejně absurdní, jako když se lepším člověkem cítí být zakladatelka.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mau-mau: "slušnou" práci (jaká je přesná definice slušnosti práce?)

Žádná Vzpomenula jsem si, jak se ministr Kalousek vyjádřil, že na noc chodí jenom k***y a zloději ( na řidiče autobusů a spoustu jiných profesií buď zapomněl, nebo je ztotožnil s dvěma již zmiňovanými ) . Vždy se najde někdo, co zdaleka hlásí : " tssss, to bych nedělal", přičemž je zcela jedno o jakou profesi jde. Navíc, ke každé je potřeba jistá kvalifikace, že

Cituji mau-mau: Mně se taky zdá, že spousta z těch, co pobouřeně křičí, jak by na podobnou práci "neměly žaludek", nemá spíš jiné potřebné věci.

tak jako, věci asi mají, ale v jakém stavu, že

arrow
profile_image
lulamae mojeid
od 23. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji dadabus: Vzpomenula jsem si, jak se ministr Kalousek vyjádřil, že na noc chodí jenom k***y a zloději ( na řidiče autobusů a spoustu jiných profesií buď zapomněl, nebo je ztotožnil s dvěma již zmiňovanými ) .

Budem OT, ale povedal to poslanec za ČSSD, Jiří Krátký (hoďte do guglu, link mi nedovoľuje pridať).
Ja ako chápem, že Mirek môže v ČR za úplne všetko, ale zase mu neprisudzujte viac

Cituji dadabus: tak jako, věci asi mají, ale v jakém stavu, že


A to jsem si myslela, že vrchol dnešní srandy byl Sám doma 3

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, tak já si třeba myslím, že výbavu bych měla No, už tedy nejsem nejmladší, ale schránka ještě dobrý, i konverzovat bych zvládla (v různých jazycích)
Můj problém by byl opravdu ten žaludek, jsem extrémní netykavka, představa, že na mne sahá cizí chlap, fúha, občas se musím přemáhat, abych podala ruku
Já jsem to myslela vážně, když jsem radila zakladatelce, ať se k tomu hrdě hlásí! Pro mne je to sice nepředstavitelné povolání, ale erotický průmysl je široké odvětví a věřím tomu, že většina pracujících v tomto odvětví se za to vůbec nestydí! Přijde mi pokrytecké si tím vydělávat a honosit se prohlášením, že si díky tomu připadám lepší než ostatní a přitom přemýšlet, jak to ututlat.
Myslím, že to je prostě o té schopnosti chovat se promiskuitně. Někdo si s tím hlavu neláme a klátí to (ať už za peníze nebo pro zábavu), pro jiné je to naprosto nepředstavitelná degradace intimity, třeba proto, že si jí spojuje s city a se soukromím.
Každý svého štěstí strůjce. Já bych v povolání classy a chic nevydržela ani jednu šichtu, ona by zase nemohla chodit každý den do fabriky jako já Já říkám chlapům, co mají dělat a platím je za to (respektive rozhoduji o jejich platech), ona dělá to, co chtějí chlapi a ti jí za to platí. Prostě dva rozdílné světy
Ale tak nějak si myslím, že spokojené jsme obě..

Cituji mau-mau: Jenže prostitutka nikomu neubližuje. Možná sama sobě, ale to záleží na povaze nebo na náhledu.
Ať si každý zařídí život dle svého - dokud tím neškodí ostatním. Podle mě je lepší spokojená prostitutka než frustrovaná bytost, která si svoje životní problémy "léčí" na druhých.

Jak můžeš vědět, že ta osoba nikomu neubližuje. Ne mě opravdu nepřijde normální dělat prostitutku a už vůbec ne stylem, že jsem přijela do Phy a nudím se. Bohužel mi poslední dobou přijde, že to dělá každá. Co se tak bavím s lidmi v Praze, co hledají partnerku a nebo se vůbec baví s nějakou holkou, tak je to většinou pracovnice tohoto typu a nebo ta holka něco natočila. Rozlezlo se to tady ve velkém a tvrdit o tom, že je to normální, tak není. Už se ani nebavím o jejím dalším vývoji v životě. Tohle dělá dneska každá holka, protože asi neumí nic jiného. Za mě stejná šlápota jako ta v baru. Jinak souhlasím, že je to každého věc, ale obhajovat to nebudu v žádném případě. Holky šlapou, kluci prodávají fet. Fakt zábavný smysluplný život. Budoucí elita?

Cituji amelie1111: Já říkám chlapům, co mají dělat a platím je za to (respektive rozhoduji o jejich platech), ona dělá to, co chtějí chlapi a ti jí za to platí. Prostě dva rozdílné světy

Dělám obojí, mám dvě práce A tento rok bych ještě chtěla otevřít salon A s tím že slečna dělá co panáček chce to není podmínka.

Reaguji na EleanorWoods:

V jednom máš pravdu, dělá to tu spousta děvčat. A 98% to dělá protože to berou jako snadný způsob jak se dostat k penězům. Ty dvě procenta pak bohužel ostatní házejí do stejného pytle tak dlouho dokud slečnu nepoznají osobně. Co se týče ubližování, dnes lidi ubližují jeden druhém aniž by to postřehli, jelikož každá akce vyvolává reakci.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji classy and chic: A s tím že slečna dělá co panáček chce to není podmínka.

Tak to fakt nevím, nemám zkušenost, no..
Ale sex mám moc ráda, v tom se spolu asi shodneme. Rozdíl mezi námi je v tom, že já jsem založením monogamní a ty promiskuitní.
Práci jako já určitě neděláš, to nemyslím nijak pejorativně, ale moje práce vyžaduje opravdu zcela jiný přístup k opačnému pohlaví, než máš ty Kdybych si s jediným z nich něco začala, tak jsem profesně v háji
Tvůj přístup je mi sympatický v tom, že víš, co chceš a jdeš si za tím.

Reaguji na amelie1111:

Pracuji ještě jako "vedlejšák" v reklamní agentuře. Vedlejšák proto že ten plat je nicotný ve srovnání s druhou prací

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji classy and chic: Pracuji ještě jako "vedlejšák" v reklamní agentuře


Cituji classy and chic: Vedlejšák proto že ten plat je nicotný ve srovnání s druhou prací

Njn, ty prachy ve spojení se zábavou ti docela závidím Ne, že by mě platili špatně, ale za to, že jsem atraktivní ženská, nedostávám ani korunu

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: na noc chodí jenom k***y a zloději ( na řidiče autobusů a spoustu jiných profesií buď zapomněl, nebo je ztotožnil s dvěma již zmiňovanými ) .

A ještě zapomněl na doktory, zdravotní sestry, andělíčky strážníčky... no prostě na samé přehlédnutelné bytosti

Cituji classy and chic: A tento rok bych ještě chtěla otevřít salon

No a tohle je možná jádro toho, co chtěla zakladatelka vyjádřit, když se - docela nešťastně - vyjádřila v tom smyslu, že se cítí lepší než "slušně" se živící dámy.
Já osobně mám slušnou a celkem dost smysluplnou práci, která mě ovšem tak úplně nenaplňuje, resp. mám o svém životě a o tom, co bych ráda dělala, jiné představy. A trochu se bojím, že díky té slušné práci si asi nikdy nevydělám tolik, abych si třeba mohla otevřít taky nějaký ten salón - zase podle svého naturelu (pokud se nebudu chtít zadlužit a být pro změnu otrokem nějaké banky). Docela chápu, že se mě někdo může dívat jako na chudinku... a nemyslím tím jenom společnice, ale třeba lidi, kteří mají víc odvahy si jít za svým a riskovat... Člověk vždycky může najít dost jiných lidí, kterými může opovrhovat, pokud má potřebu si dokazovat, že na tom není zase tak špatně.
A samozřejmě, že i prostitutka může někomu nějakým způsobem ublížit, ale to může i taková jistě mravná gynekoložka, která předepíše bez mrknutí oka antikoncepci třináctiletý holce, aniž by ji přitom upozornila, že kromě jiného jí taková věc může přinést i spoustu hodně závažných až smrtelných problémů. Anebo počestně se živící učitelka, která dokáže malý dítě vystresovat tak, že každé ráno trpí bolestmi všeho možného, protože se bojí jít do školy...
Jak tu bylo už psáno, nejde o zaměstnání, ale o lidi a jejich charakter.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak proč ne. Vůbec to o ní nesvědčí, že je jako člověk špatná. Kdekdo moralizuje, ale chová se ve skutečnosti jako zlý, bezcitný a sobecký člověk. Třeba si časem i najde partner, který Tě bude milovat takovou, jaká skutečně jsi. A nebudeš muset před ním nic tajit. Bude Ti spřízněnou duší. A to je skutečná láska.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na classy and chic: Přesně tak.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji xTery: nejhorší podle mě je to, že říkáš, že to vlastně děláš z nudy...všude je milion věcí, jak se dá smysluplně trávit čas, myslím že mít v životě něco co tě naplňuje je dost důležité....

Ale ono ji právě naplňuje třeba jen tohle, ne? Třeba jí právě tohle chybělo a nejde říct, že "nudu" měla zaplácnout něčím jiným, protože by ji to prostě nenaplnilo.

 

Váš příspěvek

Pracuji jako společenice - jak se vyrovnat s pocitem vůči rodině?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené