arrow
Neprodává v Bazaru

Lol
Ahoj koukám že jsi měla první operaco v r.2008. To impl.vydržely docela dlouho. Mně byla zjištěna první ruptura po 3 letech. Na reoperaci jsem byla celkem 2x - s každým implantátem jednou. Pokaždé jsem měla už silikon v uzlinách. Není to zdraví nebezpečné. Na reoperaci bych být tebou šla. Já si netroufám říct jak by vypadaly prsa po vyjmutí impl. Co se týče rekonvalescence tak ta probíhala mnohem lépe než u prvotní augmentace. Vždy jsem měla termín reoperace cca do 2 měsíců od zjištění ruptury.

arrow
profile_image
deneb
od 10. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na leni22: To žasnu! Bylo mi řečeno a dodnes si to myslím a, že prasklý implantát je výjimečná záležitost.. Většínou, že jde o chybu z výroby nebo po úraze, Můžu se zeptat jaké jsi měla implantáty a zda pod svalem? Dřu v posilovně 5x týdně a zvedám chlapský váhy i na bench, mám natrellle pod svalem a v poho, předtím eurosilikon pod svalem 9 let a nic jim nebylo...

arrow
profile_image
lol
od 28. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na deneb:
Nebyla to sice otázka na mě, ale odpovím. Mám McGhan (dnes značka Natrelle) pod sval, cvičím taky dost, s kettlebellem atd., odkojené 2 děti. Upřímně jsem taky čekala víc než 9 let, i když jak to tady teď pročítám, je to běžná doba.

arrow
profile_image
lol
od 28. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji leni22: tebou

Takže nemáš pocit, že by ti ten silikon v uzlinách způsoboval nějaké problémy? Ohledně té rekonvalescence, za jak dlouho jsi byla schopná nést nějakou zátěž. Mám 2 děti, mladší ještě nechodí, tak po 14 dnech musím fungovat normálně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na lol: taky jsem měla strach ze silikonu v uzlinách ale bylo mi řečeno, že je nezávadný a pokud by mi tam tvrdl a měla jsem s tím problémy, Dr by mi drobným chirurgickým zákrokem silikon z uzlin vybral. Ale žádné obtíže nemám. Byla jsem v šoku, když mi impl.praskl, také jsem si myslela, že ruptura nastane třeba v 1% případů a zcela vyjímečně.. je pravdou, že jsem hodně cvičila a i prsní svaly, TRX ale to by nemělo být na škodu. Sport závodně neprovozuju. Po první ruptuře jsem se omezilaReaguji na deneb: v cvičení a přestala cvičit horní polovinu těla. Ale nyní už zase cvičím. Druhou rupturu jsem měla s 6 měsíčními dvojčaty, nekojila jsem. Bála jsem se, jak zvládnu rekonvalescenci ale opravdu po reoperaci je mnohem rychlejší. Po operaci jsem se 3 dny snažila nedělat nic těžkého a odpočívat na doporučení Dr a po 3 dnech jsem lehce zapojila vrchní část těla. Za 14 dní jsem necítila už vůbec nic. S prvotní augmentací se to vůbec nedá srovnat - to jsem se tehdy ani sama nezvedla z postele a bez silného prášku na bolest nemohla první dny vůbec být..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na deneb:
já mám pod svalem nejdřív McGhan s tekutým silikonem ( proto mi vytekl do uzlin ) a nyní Natrelle ( náplň je silikon gelový - už by neměl unikat z pouzdra implantátu při případné ruptuře tolik ven ) taky 300ml pod sval. A proč sis nechala měnit po 9 letech ty Eurosilikony? taky byly pod sval?

arrow
profile_image
lol
od 28. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na leni22:
Díky za vyčerpávající odpověď, celkem mě to uklidnilo Ještě bych se chtěla zeptat na doktora a pracoviště, kde sis nechávala dělat operace?

arrow
profile_image
deneb
od 10. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na leni22: Eurosilikony jsem měla 300ml pod sval Nebyla jsem spokojená ani s velikostí a ani s tvarem, Nebylo to pěkně udělané a časem se tvar ještě zhoršil Tak jsem šla po 9letech na výměnu. Mám 520 natrelle pod sval a jakž takž...

arrow
profile_image
kukyxka777
od 18. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Pane bože kam jste si nechali ty prsa dělat? Třeba na takovou Perfect Clinic, Esthe apod jsem neslyšela nikdy nic špatnýho, to zní jak kdyby to bylo někde kde je to hlavně co nejlevnější, nic ve zlým

arrow
profile_image
Marťule
od 12. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím
Tak jsem kdysi toto téma založila a bohužel se musím zařadit k těm co se implantát prošoupal , prý je vložen až moc hluboko pod sval a to se nemá .
Tak prosím o zkušenost , zda jste některá podstoupila vyjmutí implantátů a už jste si nenechala dát nové či jste si nechala už jen svá prsa . Jde o toto : začala jsem pociťovat tlak v jednom prsu , strach mi nedal a šupala jsem na mamograf i sono k Mudr. Skovajsové , zde se zjistilo ,že jeden implantát je prošoupán a již jaksi vytéká ,naštěstí ještě né do uzlin , přišla jsem včas...... , druhý implantát je na hranici , že prdne brzy také. Paní doktorka mi řekla,že bych si je mohla nechat vyjmout a nedávát implantáty nové ,že prsa mám pěkná a s věkem tam přibyl i tuk ,že by z toho nemusely být visací psí uši .
Zjistila ,že implantáty mám vloženy hluboko pod sval , že to takhle ještě neviděla a proto se relativně brzy ošoupaly . Mám je 8 let . Nejsou poškozeny nárazem či nehodou ,prý opravdu prošoupáno ,a ani žádné cviky na hruď. Dotaz tedy zní ,zda jste některá prošla něčím podobným a vrátila se ke svým ňadrům . Nyní je mi 43let ,tak je tělo jiné než v 35letech , jsem více obalená tukem , prý je to s věkem přirozené ,že to jde i do prsou . V pondělí jdu na konzultaci k Mudr Prosovi , nechám si poradit i tam, jen se mi uplně nechce chodit cca po 8letech stále pro nové imploše .
Jinak jsem téměř vůbec nenosila podprsenku , prsa lehce povisla , takže nikdo nikdy nepoznal ,že nejsou přírodní , opravdu velká spokojenost .
Moc díky za názory a zkušenosti . Marťule

arrow
profile_image
312
od 30. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Marťule:

Implantáty uložené hluboko pod svaly jsem měla také, na výměně prošoupaného (silikon v uzlinách) jsem byla po 9,5 letech od první operace. Jelikož jsem před silikony neměla prsa vůbec žádná, absolutně jsem neuvažovala, že bych si jen nechala implantáty vyndat a ve 32 letech zůstala s vytahanou kůží, bez náplně. Takže mám od r. 2014 implantáty nové. Stálo mě to zase plno peněz, tentokrát už je nemám pod svalem, ale na. Sval se znova uchycoval, jak by měl být, žebra mám vybočená, ostrá, proto se jeden implantát prošoupal. V době, kdy jsem to zjistila, začala mít bolesti, jsem aktivně chodila 3-4 týdně do fitka, ale mohlo by se to prošoupat i normálně.

arrow
profile_image
mišule77
od 3. 1. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na leni22: Leni četla jsem Tvé příspěvky tady, když jsem hledala info o praských implantátech a jelikož mě operoval také MUDr. Doležal, tak bych se Tě ráda zeptala. Opravdu si platila jen anestezii, pobyt v sanatoriu a podprdu? Nechtěl Doležal zaplatit tu operaci? Pročítala jsem záruční podmínky a tam je jakási ,,výpomoc" max. do 1000 EUR na operaci a narkózu atd., což nepokryje ale těch jeho 32 tisíc, které chtěl za operaci. Mám jedno sono, ze kterého vyplývá zvlnění, ale ještě žádná ruptura ani únik a 2.sono ze sanatoria, které říká, že tam ruptura je, a že i uniká silikon. Takže v pondělí jdu k Doležalovi a jsem zvědavá co mi řekne. Každopádně se bojím, že mě otevře, zjistí, že ruptura tam není a nechá mě to celé zaplatit, implantát i operaci. Jak se choval k Tobě, když si tam přišla? moc díky PS: jinak jsem přesně 4 roky od operace a také mě to naštvalo, že musím tohle řešit, čekala jsem aspoň 10 let klidu(

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na leni22: Ahojky, já jsem dnes byla na sonu a zjistili mi prasklý implantát. Na operaci jsem byla u dr. Doležala, ty jsi psala, že se pri reoperaci hradi pobyt a anestezie, je to tak? Ty jsi byla na reoperaci 2x že? A pokaždé u Doležala? Chtěla bych vědět jak k tobě a tomuto problému přistupoval. Moc děkeji za odpověď, jsem z toho celkem nervózní.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mišule77: Ahojky, mám stejný problém. Dnes na sonu zjistili rupturu. Už jsi u dr byla? Jak se choval?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mišule77: Ahoj Mišo, tak jak jsi u Doležala dopadla? Mrzí mě, že zažíváš to samé jako já a prasklé implantáty.. ale třeba nakonec prasklý nebude! Byla jsi na sonu u něj na klinice? já loni běhala opět - asi na 3 sona až se nakonec, že tedy prasklý není, jen zvlněný.. byla by to už abnormální, kdyby mi opět praskly i ty vyměňované... Platila jsem opravdu jen pobyt na klinice a anestezii.. říkali mi, že se už stalo, že otevřely ženskou a zjistilo se, že žádná ruptura není... nevím jak to funguje v tomto případě s placením atd...? Dr se choval vcelku mile. Já byla hodně naštvaná, že mi pořád impl.praskají a zvažovala jinou kliniku a jiného operatéra.. ale to bych si musela hradit celý zákrok a nové imlantáty... a na to nyní nemám..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené