1. . .78910111213. . .14
arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kejsina27: Není kus jako kus,a nemá to se značkou nic.Někdo má i ostrá žebra co jsem tu tak četla a impl.se prošoupe.Budem doufat,že nám vydrží možná co nejdéle,nejlépe napořád.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
jsem po augmentaci půl roku a udělala se mi na vnitřní straně prsu bublinka, cca 1,5cm. Je pohyblivá, někdy je až pod prsem. Byla jsem před měsícem u Dr. a ten řekl, že je to zvlněný implantát a že je to normální. Mě se to ale moc nezdá.. Máte s tím některá zkušenost? Nemůže to být prasklý implantát? Prso je na pohled normální, nebolestivé. Jen na pohmat jde bublina cítit..

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lenka72: Já tu bublinku měla zespod pravého prsa,bylo jich tam možná i více.Když jsem jezdila prstem,tak jsem cítila vzduchové bublinky.Po usazení implantátu to zmizelo,ale byl to divný pocit,tak tě chápu.Masíruj prsa,jemně,po sprše,tělovým mlékem.Určitě ale nestresuj.Pokud máš vysoký profil,tak u něj je to víc,není na 100 procent plněný a vlní se víc jak třeba střední.

arrow
profile_image
kejsina27
od 16. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lenka72: Mám rok a půl po a taky cítím vlnění na levé vnitřní straně. Bude to určitě vlnění. Není to vůbec vidět, ale po hmatu to poznám, ale jen když se na to zaměřím.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, děkuji za info. V pátek jdu na ultrazvuk, tak jsem zvědavá, co mi řekne.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak já se přidám s neblahou zkušeností s prasklými implantáty - jeden mi praskl asi po 4 letech, druhý nejspíš po 6 (těžko se určuje, kdy přesně, protože jsem to nezaregistrovala, kojila jsem a tomu jsem přičítala i změnu tvaru, zjistilo se to na preventivním sonu). V jednom se mi pak ale udělala následkem ruptury kapsula a to už bylo nepříjemné - mírné bolesti, tlaky a větší tuhost prsa. Měla jsem McGhany. Reoperace zdarma. Silikon v uzlinách naštěstí nebyl.

arrow
profile_image
moniik
od 7. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojik holky, nebyla jste prosím některá u Dr.L.Poláka? Jde o kauzu s PIP implantáty!!
Děkuji moc

arrow
profile_image
petra66
od 27. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, také jsem měla problém s implantáty po dvouch letech od oprace my praskl, když jsem spadla na lyžích. Naštěstí jsem operaci podstoupila v Německu a bylo mi nabídnuto, nebo spíše doktor mi předal leták na kterém byli základní informace o pojištění následných nákladů spojené s plastickou operací a vřele mi to doporučil, pak vše bylo už na mě. V daném pojištění jsem si mohla připojistit i implantáty a ještě že jsem to udělala. Pojištovna vše zaplatila, výměnu nového implantátu a i náklady spojené s operací. Můžu jen doporučit a doufám že už je i tento produkt k dostání na českém trhu zde je odkaz: beautyprotect.com
Doufám že i další z Vás budou mít takové štěstí na produkt jako jsem měla já s prasklým implantátem.

arrow
profile_image
S_he
od 7. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, před dvěma týdny jsem si náhodou nahmatala bolestivé místo v horní vnější části prsa, občas jsem měla pocit že tam je pohyblivá boulička, mám to místo trochu tvrdšía poslední dva dny mi příjde i prso větší. Doposud to bolelo jen při pohmatu, ale teď už to začíná bolet i samovolně :( v úterý jdu na sono a modlím se,aby to nebyla ruptura nebo ještě hůř kapsula :( nemáte Někdo zkušenost s Kmemtem, jak se k tomu staví a jestli si budu muset vše hradit?

arrow
Neprodává v Bazaru

Před pár dny jsem byla preventivně na sonu a zjistilo se, že mám prasklý implantát. Dnes se to na klinice potvrdilo. K dr. jdu v úterý. Netušíte, zda mi zaplatí implantát i operaci? Také zvažuji, zda si nenechat přip na vlastni náklady vyměnit i ten druhý.

Reaguji na VickyP: Mrkni do smlouvy...myslím, že výměna zdarma a operaci asi budeš muset zaplatit. Nejsem si jistá. Jak je možný, že ti praskl? Tys nic necítila, bolesti, otoky... 5let není zas tak dlouho. Napiš, jak si dopadla. Já sama byla u dr. doležala, tak by mě to zajímalo. Držím palce

arrow
Neprodává v Bazaru

holky u Dr Doležala se hradí při reoperaci anestezie 4tis, a pobyt na klinice - tuším 1700,-. Když je ruptura do 10let - je operace a nový impl zdarma, krom výše zmíněného - anestezii a pobyt na klinice hradíš vždy.. držím moc palce!

Reaguji na leni22: A co zanená teda doživotní záruka? Já myslela, že je to právě pro případ ruptury?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na liuucciiee: tak já to asi popletla.. nevím tedy přesně jak je to s tou doživotní zárukou.. bylo mi řečeno, že stejně většina žen si po 10letech jde nechat implantáty z vlastní iniciativy vyměnit, ať už změnou tvaru či chtějí větší. Tak či tak se prý zkoumá důvod ruptury implantátu, zda-li byla chyba vadným impl.. Já na to nikdy sama nepřišla, vždy jen až na kontrolním sonu.

arrow
profile_image
lol
od 28. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, včera jsem byla preventivně na sonu a zjistili mi rupturu. Dnes jsem se byla domlouvat na reoperaci a nebudu tedy platit ten prasklý implantát, ale zbytek ano.Jsem z toho všeho celkem rozčarovaná, jednak mám strach, že se mi silikon dostane do uzlin než půjdu na reoperaci a dál se mi nechce chodit každých 10 let na výměnu. Mudr. říkal, že teď vydrží dýl, ale to mi říkali i před těmi 9 lety. Uvažuju, že si je nechám jen vyndat a bude hotovo.
Máte některá podobnou zkušenost? Jak jste se rozhodly? Jak dlouho jste čekaly po zjištění ruptury na operaci? Jaké bylo hojení? Díky za všechny postřehy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené