Smazat

Přehnaná touha po dokonalosti

Víte někdo o čem mluvím? Jako doopravdy? Myslím že mám takovou normální postavu, ale prostě mi to nestačí.. Jenže se mi nedaří zhubnout. Nejsem trpělivá, nejraději bych viděla výsledky HNED.. Neumím držet nmormální diety, když už, tak se držim páír dní, max týdnu třeba jen snídaně, pak už jen kafe a cigarety.. Vím že je to špatně, ale už nevím co dělat. Neumím být den bez myšlenek na hubnutí. Bojím se dokonce i cvičit, protože chci být hubená, nechci abychm měla svaly!! Bojím se že se z toho opravdu vyklube nějaký psychický problém, protože tohle už podle mě není moc v normálu... Co byste mi poradili? Popřípadě má tu někdo stejný problém jako já?
 
arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sára2:

slyšela jsem že to natřásání špeků je akorát ustálí .. já bych teda doporučila spíš Zumbu.. je to sranda a navíc se při tom hodně spaluje.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Reaguji na Theres:
Když ono hodně záleží na tom, kdo má jaký metabolismus. Já třeba "zumbuju" už půl roku, docela intenzivně (polední čtyři měsíce minimálně dvakrát týdně, před 14 dny jsem byla na víkendu, kde jsem cvičila fakt hodně) a žádné změny na sobě nepozoruju - maximálně tak to, že nenabírám víc. Faktem je, že se nijak výrazně v jídle neomezuju, ale znám holky, které třeba i po tom víkendu zhubli přestože jedli víc než já (a naíc pili alkohol, což je kalorická bomba...) a já fakt nic Netuším, jak svůj metabolismus rozhýbat......

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji LadyPink: Bojím se že se z toho opravdu vyklube nějaký psychický problém, protože tohle už podle mě není moc v normálu.

to co píšeš není touha po dokonalosti , ale po sebezničení.

arrow
profile_image
pampoli
od 17. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bakalářka: Netuším, jak svůj metabolismus rozhýbat......

a co zkusit ruční lymfomasáže a detoxikaci. Myslím že by to mohlo pomoci já se teď na lymfomasáže chystám, protože se hodně zavodnuju. Prostě tělo pročistit od škodlivin a podle mněw by to mělo pak s hubnutím jít snáz

Myslím že by to chělo radu odborníka. Ale ne výživového poradce, co si udělal kurs přes víkend, myslím opravdového MUDr. se specializací na výživu. Metabolismus máš na nule, protože nic nejíš - tělo se bojí, že z nedostatku přísunu potravy umře, takže jede v úsporném režimu... Je to tak.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LadyPink:
Já si myslím, že bys místo vymýšlení toho, jak zhubnout, měla zajít za psychologem. Připadá mi totiž, že to přesahuje meze, když se tím člověk takto trápí a užírá. Samozřejmě, každá chceme být "dokonalá" a hubená, ale všechno má své meze a pokud člověk myslí především na to, jak vypadá, trápí se tím, věnuje tomu neúměrně času či má ze svého vzhledu deprese, je to na psychologa. Protože život je velice krátký na to, abychom se užírali takovými blbostmi, jako jsou třeba širší boky apod. /nic proti, sama je mám, ale já jsem na ně pyšná a beru je jako svůj klad/ Musíš, ale najít nějakého, který ti "sedne". Né každý ti bude vyhovovat, možná by to chtělo spíše ženu, která by se do tebe lépe vcítila. Přehnaná touha po dokonalosti je v této době častá psychická porucha, nebudu ted hledat, jak se jmenuje, už tady o tom téma bylo a na netu najdeš info. Ale opravdu nejsi sama, takových žen je mnoho a většina z nich si nikdy nepřipustí, že mají problém a nalhávají si, že se o sebe jen více "starají". Pak to končí několika plastickými operacemi, anorexií, bulimií, depresemi a směšným "přestylizovaným" vzhledem, kdy dotyčná už sama nerozpozná, že je tak "upravená", že vypadá vlastně příšerně. Každopádně se tím tolik netrap a zkus najít člověka, který ti s tím pomůže a uvidíš, že bude líp. Nikdo není dokonalý a ani nikdy nebude a to i kdyby si nechal přešít vše podle panenky Barbie a cvičil 12h denně. Stejně bude mít milion jiných chyb. S tím se musíš smířit, a naučit se mít své "chyby" ráda. Oni to vlastně ani chyby nejsou, musíš je zkusit brát jako přednost, součást sama sebe. Vím, že se to lehko řekne, ale sama jsem to zažila a vím, že to jde. On, když člověk dosáhne té "dokonalosti", stejně hned najde jinou "chybu" a začne se užírat jí. A vzhled je alespoň pro mě především o charisma, sebevědomí, charakteru a stylu a né o čísle podprsenky nebo cm v pase. P.S. Ty slečny v časopisech neexistují! Jsou to retuše, světla, make-up, plastiky apod.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Nevím odkaď jsi,ale tohle chce psychiatra a ne jen nějakého,ale odborníka, který řeší problémy ala anorexie, bulimie, záchvatové přejídaní. Třeba Karlák je dobrý. Ale tam se asi čeká.

Narovinu, každý psychiatr, psycholog není dobrý na každý problém. Jako je spousty nemocí a poté si vybíráte daného odborníka, tak to samý je problémy, či nemoci psychické.

Jak psala Michaela18, že ona má zlou zkušenost s psychiatrem, že jen psal léky - bohužel jsou tací, co si myslí, že polykat nějaký prášky vyřeší všechno. S tebou je potřeba pracovat, mluvit. A na to musí být odborník, který zná tyto nemoci, který ví jak s takovýma lidma pracovat.

Přijde mi, že máš náběh na anorexii,ale uvědomuješ si to - což je výborný - teď zkus si najit stránky o těchto problémech.
Můžu doporučit tyto - http://www.pppinfo.cz/ Tam najdeš rady a pomoc kam se obrátit.

Všechno je jen v tvých rukách. Budu ti přát hodně štěstí.

Myslím že mám takovou normální postavu, ale prostě mi to nestačí.. Jenže se mi nedaří zhubnout.
přesně já...mám pocit že moje postava musí být dokonalá neustále se snažím držet diety, nevydržím to jsem naštvaná, od zítřka začínám znova...a tak je to furt dokola.
Neumím být den bez myšlenek na hubnutí.
já taky ne...a nejhorší je že dokonalost není takže nikdy nebudu se sebou zcela spokojena...

 

Váš příspěvek

Přehnaná touha po dokonalosti

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené