Smazat

Přemýšlely jste někdy o tom, jak budete vypadat v/po těhotenství?

Řešili jste někdy, jak budete jednou vypadat, až budete těhotná, popř. jak budete vypadat po porodu a jak se o sebe v průběhu těhotenství co nejvíc starat a jak se vyvarovatvšech těch nechtěných kil, strií, ošklivého břicha... Mám z toho tak trošku strach, ale zároveň se děsně těším, až budu konečně těhotná..
 
arrow
profile_image
Venuše
od 8. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobré je otěhotnět v době, kdy si tak strašně moc přeji dítě, že se tyhle otázky zdají naprosto podružné.
Ale to je asi utopie.
Když jsem čekala své první dítě, vůbec jsem si nepřipouštěla, že by mé tělo mělo po těhotenství doznat nějakých zásadních změn. Děti jsem měla poměrně mladá, takže se těla ochotněji vrátilo do normálu. Vše bylo O.K. Jediné, co pociťuji, je objem prsou. Děti mě "vycucaly", mám je ještě menší, než před těhotenstvím.
Jinak žádné velké tělesné změny se po návratu do normálu nekonaly. Daleko znatelnější byly změny psychické.
Na těhotenský stav jsem se těšila a užívala si ho. Připadala jsem si krásná, protože jsem byla šťastná.

Nikdo neví dopředu, jak jeho tělo zareaguje na tuhle proměnu z dívky v ženu. Přeji ti, abys to měla tak bez problémů, jako já.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já doufám, že se budu tak jako Venuše cítit krásná, protože budu šťastná, že si budu užívat bříška a nebudu mít problémy. A ráda bych chodila plavat a třeba někam cvičit a určitě se budu každý den natírat nějakým krémem nebo olejíčkem kvůli striím.

arrow
profile_image
Tija
od 28. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Bohužel ano. Líběj se mi těhotný, co mají to krásný bříško, ale přitom jsou štíhlý a krásný. Já budu tlustá, oteklá a samej beďar...

Já si to představovala hodně často a nikdy mě nenapadlo,že budu vypadat tak příšerně,byla jsem jak tank,když jsem ráno nesnědla tabulku čokolády a v průběhu dne další 3,bylo mi špatně. Přibrala jsem 25kg,zůstaly mi strie,jizva pod i nad pupikem,vytahany břicho a zatím 10kg navíc,ale jsou to 4 měsíce,tak to se snad spraví.
Ale nějak jsem si to těhu s tou tloušťkou moc neužila,ani jsem nemohla chodit a v lednu jsem se vyslíkala do triček,jak jsem se furt potila..
A ty nateklý tváře,kotníky,no všechno.
Ale mám zdravou holčičku,tu bych za štíhlost nikdy nevyměnila a jsem teď z ní neuvěřitelně štasná.
Zničenou postavu beru jako jinou samostatnou kapitolu.

Venuše
To jsi napsala moc hezky.
Já třeba za sebe musím napsat, že mi po obou porodech zůstaly daleko větší prsa, než jsem měla vůbec před těhotenstvím. I když jsem zhubla na svou původní váhu (a to jsem u obou klucích přibrala téměř 30 kilo ) a oba jsem kojila poctivě do dvou let. Dodnes se divím, protože většina holek to popisuje jako Venuše.

Cituji Venuše: Na těhotenský stav jsem se těšila a užívala si ho. Připadala jsem si krásná, protože jsem byla šťastná.

To jsou krásný a pravdivý slova.

HelliDior
Hele, ty mi teda říkej něco o zničený postavě!
Nakoukla jsem totiž do Tvý galerky a vidím tam jen krásnou ženskou.

arrow
Neprodává v Bazaru

Romísek
Moje mamka měla třeba před těhotenstvím 1čky, když kojila 4ky a zůsaly jí 2-3ky. Takže každý je nemusí mít nutně menší než před těhotenstvím.

arrow
profile_image
Venuše
od 8. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji framboise: Moje mamka měla třeba před těhotenstvím 1čky, když kojila 4ky a zůsaly jí 2-3ky. Takže každý je nemusí mít nutně menší než před těhotenstvím.

Tak to člověka naštve, že se mi zrovna tenhle "vedlejší účinek těhotenství" docela vyhnul.
Ale na druhou stranu, vyhly se mi i ty další "vedlejší účinky", takže je to vlastně docela dobrý.

Máte některá zkušenost s těhotenstvími časově hodně vzdálenými od sebe? Jak tělo stejné ženy reagovalo "zamlada" a jak ve zralejším věku? Je v tom rozdíl?

Romísek
No tam nejsou vidět detaily,jak vypadám po,kdybych se teď vyfotila nahá a dala tam fotku před a po,tak mě asi vyloučí z omlazení
Ne,fakt,já na sobě těch 10kg navíc dost cítím a když se předkloním,tak mi tam visí kus kůže,jak kdyby tam vůbec nepatřila. O prsách nemluvě

arrow
profile_image
Tija
od 28. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Romísek: Nakoukla jsem totiž do Tvý galerky a vidím tam jen krásnou ženskou.

HelliDior
Fakt, krásná ženská...

arrow
profile_image
Venuše
od 8. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

HelliDior

Jsi naprostá kočka. A s dítětem v náručí úplně záříš. Fakt radost pohledět.
Chtěla bych tak přitažlivě vypadat po porodu, jako Ty. Ono to totiž není o kilech. Já se vrátila sice na původní váhu, ale absolutně jsem neměla sílu se o sebe (svou vizáž) trochu starat. Nebyla jsem v té době asi zrovna přitažlivá...

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Tija: RomísekNakoukla jsem totiž do Tvý galerky a vidím tam jen krásnou ženskou.

HelliDior
Fakt, krásná ženská...

Moc krásná!

arrow
profile_image
Mado
od 18. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moje mamka, když mě čekala, totiž měla tlustý i uši, takže pokud je to tak nějak dědičný, tak se mám na co těšit.... a přitom se mi tak hrozně líbí, když je krásná maminka a má jenom obrovský břicho, jinak se jí nic nezmění.. Až na větší prsa.

Ježiš Vy jste hodný teda! Děkuju! Já se s tím nemůžu moc smířit,snažím se teda starat o obličej,vlasy,oblečení,ale na to tělo nějak kašlu. Na dietu nemám vůli a na cvičení se mi samotné nechce a když už jo,tak nemám hlídání.
Ale moc jste mě potěšily,já se proti 'původnímu stavu' cítím docela příšerně

 

Váš příspěvek

Přemýšlely jste někdy o tom, jak budete vypadat v/po těhotenství?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené