Smazat

Přemýšlely jste někdy o tom, jak budete vypadat v/po těhotenství?

Řešili jste někdy, jak budete jednou vypadat, až budete těhotná, popř. jak budete vypadat po porodu a jak se o sebe v průběhu těhotenství co nejvíc starat a jak se vyvarovatvšech těch nechtěných kil, strií, ošklivého břicha... Mám z toho tak trošku strach, ale zároveň se děsně těším, až budu konečně těhotná..
 
arrow
profile_image
Ksilhanova
od 26. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

HelliDior
Nazdárek, tak to jsme na tom podobně. Já sice přibrala v těhu 10kg ale nemůžu se zbavit takové té převislé pneumatiky, je tak nehezky volná...A prsa jsem měla pěkné pevné dvojky a teď jak kojím tak s nelibostí pozoruji, že se začínají placatět a povadat...Manžel stále říká jak se mu líbím a že je šťastný že nás má(máme Veroniku budou jí 4měsíce) ale já se cítím špatně a tím spíš, když jsem si na vzhledu vždy zakládala a teď když vidím ty holčiny se super postavou kolem sebe, neupachtěné a upravené na 1 tak se tak trochu stydím a cítím se všelijak...No holt to tak asi musíme brát, jsme maminy a máme zdravé holčičky a to je to nejdůležitější a taky je ještě po porodu docela brzy, trošku se to ještě srovná - snad

Miabella
:-x Myslím,že hrála televize ale byla tma..

arrow
profile_image
Ksilhanova
od 26. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji flink: Žena, která se cítí nehezká v těhotenství, je ženou nemilovanou...

Také nesouhlasím, byla jsem obletovaná a sex byl snad do poslední chvíle do porodu a přesto jsem se cítíla tak trochu mimo..

Ksilhanova
Ani nemluv! A hlavně ty prsa! Představ si,že jsem asi před týdnem viděla maminku,tak 3týdením miminkem,táta vezl kočárek,maminka blondýnka,nažehlený vlasy,slimky,obtežené triko,podpadky,jen miniaturní špíček nad páskem,sem nechápala! Já tři týdnu po porodu vypadala příšerně!
Měla teda v obchodě obrovský sluneční brýle-tak snad kruhy pod očima?
No já na podpadky nemám sílu pomalu ani teď..

Ksilhanova
Ty seš teda kočka!
A jestli je ta fotka postavy po porodu,tak už mi nepiš,protože se s Tebou nebudu bavit

HelliDior
podpatky taky nedávám, bych se uběhala. To fakt nejde. Já jsem zjjistila, že teda mám širší boky, ne tlustší ale prostě se roztáhly, takže vlastně mi to udělalo lepší pas. Ale ty prsa....ty mě zabijou asi...

arrow
profile_image
VeronikaVi
od 5. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky já se na těhotenství strašně těšila..a představovala jsem si to trochu jinak...nakonec jsem přibrala 30 kilo...mám strie na břichu a na bokách.....sotva jsem ležela,zmenšili se mi prsa a udělala se mi celulitida..takže moje Verunka mi zničila postavu dokonale...ale je zdravá a úžasná...ale je pravda,že i teď už 4.5 roku od porodu..jsem se nesmířila se striema...stydím se za ně...a mám z toho občas deprese....myslím,že to asi nepřejde...

Miabella
Parkrat jsem si podpadky vzala,ale byla jsem tak chytrá,že jsem si do tašky vzala ještě žabky jednou jsem přezouvala po hodině,jednou po 200metrech
Na prsa šetřím.

arrow
profile_image
Ksilhanova
od 26. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

HelliDior
To musí mít asi nějakou chůvu protože ta naše malá je v celku hodné miminko a povím ti,že kolikrát se musím přemlouvat si jen umýt hlavu, po koupeli jsem se vždy mazala vším možným, dělala si masky atd a teď nemám chuť ani tolik času.Docela nechápu maminky třeba s dvojčatama a vícerčatama, obdivuju je, i když kdyby je člověk taky měl tak by musel fungovat jen si to neumím teď představit A podpadky ke kočárku? Tak to asi nikdy

arrow
profile_image
Ksilhanova
od 26. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

HelliDior
Děkuju Ale ta postava je před K tomu už se budu těžko vracet Takže buď klidná Teď nemám žádný pas

VeronikaVI
Já sem si to taky krásně představovala,jak přiberu 10kg a takový podobný nesmysly

Já jsem v prvním těhotenství přibrala 18 kilo, ale já na na syna byla sama, takže jsem byla během pár dnů po porodu na normální váze. Když začal běhat, tak jsem shodila ještě víc. U dcery jsem přibrala v těhu asi 7 kilo a z porodnice jsem šla s -8. Poctivě jsem se mazala a strije se mi udělaly jenom na prsou zespod-objevila jsem je až 4 roky po prvním porodu. Z nulek mi během jednoho dne narostly skoro 4, tak ještě aby to ta kůže vydržela, to bych se divila Zvláštní je, že v naší rodině všechny ženské mají strije všude po těle a moje kůže to vydržela v podstatě bez úhony. Jupíííí, můžu si pískat radostí. Krom mírně povislých prsou (před těhotenstvím jsem je měla hnusná), která se mi stále dost líbí mi dvě těhotenství postavu zformovala ke kráse a paradoxně pomohla zhubnout.
Stejně, když koukám na vaše galerky, každá holka je po porodu krásnější. Přestože ženská přibere, získá krásné ženské tvary, ty prostě ta mladá děvčátka nemají. A u Helli to platí taky!

arrow
profile_image
Ksilhanova
od 26. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

VeronikaVi
Tedy já kupodivu mám jen tři strie na boku, to jsem docela zůstala překvapená po porodu a ještě mi vyskočily asi až po měsíci.Ale jinak mám už od puberty strie na zadečku, ty jsou už bílé takže taky nic moc.Ale když se podíváš na modelky, řekla by jsi super těla a kolikrát mají ještě horší celu a strie než my po dětech

Ksilhanova
Už jsem chtěla mít další depresi
Taky je obdivuju s dvojčatama. Já zase studuju,tak jsem zvědavá,jak to dám,v těhu jsem měla taky problém,ani jsem tam nemohla dojít při té váze a pak 3 měsíce ještě s malou,tak uvidím,jaký to bude teď.

Dainty
No já byla víc spokojená s tvary a mírami před..a to nebyly žádné 'holčičkovské'..
U nás strie nikdo neměl,jenom já..prostě smůla..

 

Váš příspěvek

Přemýšlely jste někdy o tom, jak budete vypadat v/po těhotenství?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené