Smazat

Přítel a jeho vlastnoústně vycucaný cucflek

Přítel přišel po večerní akci s cucflekem na rameni. Tvrdí, že si ho udělal sám ve sprše.

Můj přítel byl tuhle sobotu s klukama pít na diskotéce, kolem čtvrté ráno mi přišla sms- miluji tě, dobrou. Což mi nikdy za rok a půl nenapsal. Na druhý den jsme byli u něj, trochu se mazlili a přítel šel potom do sprchy a po sprše vylezl a jak byl svlečený tak vidím že má cucflek na rameni, když jsem se ptala co to je, tak mi řekl že si to udělal teď ve sprše, že se prý občas kouše a že byl nadržený tak to chtěl nějak utlumit, tak se chci zeptat, už jste se s tím setkali ? příjde mi to úsměvný, ale zároveň mu nemám proč nevěřit, jen mi to přijde fakt divný zeptala jsem se jak si tam došáhl a on si udělal ještě jeden na druhém rameni vypadají vážně podobně už jsem si říkala jestli mu to neudělala nějaké holka, ale na rameni ? to už spíš na krku ne ? nevím jestli ten cucflek už měl před tou sprchou, tričko jsem mu nevyslíkala, ptám se hlavně proto, že jsem mu na facebooku dávala na zeď takovou koláž z našich 4 fotek a on si ji dneska skryl, pak jsem se ho ptala proč, jestli se mu nelíbí tak řekl že se mu to nějak zrušilo jak to projížděl a že to tam zase dá. Já si myslím, že se musí přesně najet vtom příspěvku-skrýt příspěvek atd..nemyslím si že se nějak může překliknout, tak jsem teď nějak celkově nahlodaná no..protože přítel nějaké fotky neřeší a nikdy si semnou žádnou fotku neskryl..
.Děláte si taky cucfleky? my to dělaly akorát s kámoškama v 15
 
arrow
profile_image
OrchidGirl
od 11. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na horsey: ježiš tak toje hrozný stím ex ještě, že už je ex, já se jen bojím, abych se kněčemu neunáhlila a ona to byla nakonec pravda že si to vycucal sám. Ale taky se mi to nezdá, ještě horší pro mě bude, že ze mě dělá debila, to nesnáším ze všeho nejvíc..

No nechci tě nějak nahlodávat, ale řiď se ženským instinktem.

To souhlasím s dadabus. Cucáka jsem měla vždycky jen od chlapa a úplně to nesnáším takové značkování. Za mě použil trapnou výmluvu.

Reaguji na LadyMiss: No také jsme dělali různé crazy věci, ale pokud by něco takového dělal, tak by se přiznal a ještě by o tom vyprávěl story, jak to bylo super a řekl by pravdu. Použít trapnou výmluvu, že byl nadržený je hodně mimo a vypadá to jako odpověď narychlo. + ta fotka. Je divné, že ji skrývá. Jako kdyby se bál. Každopádně důkaz kromě cucáka není.

arrow
profile_image
Its.so.fluffy
od 20. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych to v tom nejhorším případě viděla takto (omluvte mou fantazii , ale to mě napadlo jako první):

Přítel se někde na diskotéce potkal s nějakou holkou, kterou už zná z dřívějška. Ta mu udělala cucflek (kdo ví, jestli jen ten cucflek), on měl výčitky, tak poslal SMS. Ona dotyčná z diskotéky mu chvilkově učarovala, tak schoval tu fotku na FB - aby jeho profil tolik nekřičel "už někoho mám". A schoval to tedy před ní - a jelikož už ji zná z dřívějška, tak proto si nikoho nového nepřidal. Tak

A teď vážně: já bych byla taky nahlodaná skrz všechny ty věci dohromady. Pravda je, že to opravdu mohly být náhody, nicméně nechce se mi věřit, že by si šel přítel do sprchy ocumlávat rameno. Máš dvě možnosti - věřit mu, nechat to plavat a POKUD by opravdu něco zatajil, tak věřit, že to byl nějakej blbej úlet a nechat to navždy být. A nebo - pátrat pomocí FB, mobilu a známých, co na té diskotéce byli s ním. Ale to je dost únavný a člověk tím vlastně chce dokázat, že se nemýlil a CHCE najít nějaké důkazy.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A kde na rameni ho má umístěný? Je fakt reálný, že si člověk udělá sám cucáka na rameni? Nepředstavitelný

arrow
profile_image
horsey
od 19. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Its.so.fluffy: já souhlasím- tohle přesně si myslím taky...

arrow
profile_image
OrchidGirl
od 11. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Its.so.fluffy: Ano i tak mě to napadlo jako tebe, já neumím přecházet moc věci které mě trápí, že bych na to v okamžiku přestala myslet, je to až moc velká souhra náhod, a zároveň nechci nikde pátrat..dnes sním promluvím, ikdyž si nemyslím že mi řekne pravdu, pokud ji neříkal, ale nějak mu prostě asi nevěřím a intuice ve mě prostě nějak křičí..achjo, jenže co pak že

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, když si dáš všechny indicie ( SMS, cucflek, absurdní výmluva, skrytá fotka) dohromady, vypadá to na nějaký nový objev, před kterým chce vypadat jako nezadaný
Já už ve svém věku na náhody nějak nevěřím, no..
Ale myslím, že nemáš moc možností, jak zjistit pravdu. Musel by ti to říct přítel a jak známe chlapy, tak v tomto případě se nepřiznávají, ani kdyby viseli hlavou dolů z osmého patra..
Nech to být a buď do budoucna trochu všímavější, pokud by ten románek nějak pokračoval, abys nebyla za blbku.

arrow
profile_image
OrchidGirl
od 11. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Johanita: No na rameni tak aby na něj dosáhl pusou, dosáhl si na něj aby si ho vycucal, na druhé ruce si přede mnou udělal skoro stejnýho cucfleka, takže to opravdu možné je, to mám důkaz jinak si myslím, že kdyby byl nadržený, tak to si spíš trošku pohoní vté sprše ne asi mám divnou představu nadrženosti

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně se to zdá taky jako blbost.

Cituji amelie1111: když si dáš všechny indicie ( SMS, cucflek, absurdní výmluva, skrytá fotka) dohromady, vypadá to na nějaký nový objev, před kterým chce vypadat jako nezadaný

Taky mi to tak připadá.

Jako největší blbost mi přijde ta výmluva s tim cucflekem. Jako když už jsem tak strašně nadržená a jsem zrovna ve sprše, tak si to prostě udělám (když už to nemůžu vydržet do postele) a né že si div nesežeru ruku.

arrow
profile_image
OrchidGirl
od 11. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na amelie1111: Bohužel ráda bych to nechala být, ale asi na to nemám věk zase já být tolik nad věcí, cítím se podvedená a teď mu věřit moc nebudu, nevím jestli mi to stojí za takové trápení, ve střehu jsem tak nějak pořád, ale hlídat každý jeho krok, to radši abych byla sama.

arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak dlouho jste spolu? Jestli třeba rok, tak je divné, že by sis nikdy nevšimla, nebo on se nezmínil, že si sám dělá cucfleky.
Co se týká FB. Oni přeci nemusí být ani přátelé. Jestli vidí jeho příspěvky všichni a nejen přátele, tak není třeba si jí přidávat a tím zvyšovat riziko prozrazení.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji OrchidGirl: Bohužel ráda bych to nechala být, ale asi na to nemám věk zase já být tolik nad věcí, cítím se podvedená a teď mu věřit moc nebudu

Já to chápu, cítila bych to stejně
Rozum velí chovat se racionálně, ale ta intuice, to je mrcha, no.. a nejhorší je, že když se ohlídnu zpátky, kdykoliv mi něco říkala ženská intuice, vždycky se to nakonec potvrdilo..
Tak s ním zkus s ním promluvit, no, ale z vlastní zkušenosti ti říkám, že dobrovolně se nepřizná. Můj ex v podobné situaci např. přísahal na našeho syna.

arrow
profile_image
redzac
od 30. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hele a co to zkusit trochu vyčůraně. Prostě mu říct, že jsi mluvila s někým, kdo ho viděl na té diskárně (nebo kde to byl) s nějakou holčinou a že se k sobě měli. A uvidíš jeho reakci. Navíc vždycky můžeš říct, že ten dotyčný měl asi upito a spletl si tě.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě mě napadá, jestli byl opravdu s klukama pít na diskotéce
Já bych si být tebou vybavila tu situaci před tím než šel do sprchy. Pokud jste se před tím mazlili a na něj během sprchování přišlo vzrušení, tak každý normální chlap by s tebou pokračoval v tom, s čím předtím začal, ne? Jeho reakce začít se místo toho kousat do ramene je dost nelogická. Pak taky: proč do ramene? Proč ne do ruky? To se přece nabízí spíš, člověk zdvihne ruku k ústům spíš než aby se krkolomně pokoušel kousnout do svého ramene.. Njn, takhle nějak by to šrotovalo mě..

 

Váš příspěvek

Přítel a jeho vlastnoústně vycucaný cucflek

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené