arrow
profile_image
Evie7
od 25. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, mám trápení se svým přítelem. Jsme spolu 2 roky a musím říct, že jsem nikdy nikoho nemilovala víc, než jeho. Plánovali jsme společnou budoucnost, společné bydlení, rodinu atd... Ale byl tu jeden problém. Ten problém jsem byla JÁ. Dělala jsem mu scény, vždycky když mě něčím naštval, ať už to byla maličkost (třeba mě měl vyzvednout doma a zdržel se o 10-15 minut), hned jsem na něj byla strašně naštvaná, seřvala ho a nějakou dobu s ním nemluvila. Má kamarádky (jsou to opravdu jen kamarádky) a já mu je pořád předhazovala, čímž sem ho hrozně štvala, věčně jsem se bezdůvodu urážela atd atd. Teď když si to po sobě čtu tak nechápu jak jsem mohla být tak blbá . Jde o to že před pár dny to všechno vyvrcholilo, s přítelem jsme se zase hrozně pohádali a on na mě spustil takové věci, které mě teď děsně bolí. Začal říkat jak už mě nemiluje, jak mu na mě vadí absolutně vše co udělám, řeknu... Že se na mě těší jen když jsem pryč ale jakmile přijedu je to hrozné. Bylo mi to moc líto a tak jsem se rozbrečela, a to na mě spustil ještě víc, že jsem jak malá holka, pořád jen brečím a že se to prostě stává že člověk někoho miluje a po čase milovat přestane... Nakonec to skončilo tak, že mi dal ještě šanci, musela jsem mu slíbit že budu respektovat to, že má kamarádky, že se nebudu urážet, křičet na něj a že se prostě budu chovat dospěle. Když jsem se ho pak zeptala jestli je pravda že už mě nemiluje, tak mi řekl "Miluju tě". Ale teď se bojím, že jakmile zase na víkend přijedu domů (studuji VŠ v jiném městě), tak že buď se semnou stejně rozejde protože nevím jestli mám věřit tomu že mě miluje, když mi předtím řekl takové ošklivé věci, a nebo že spolu budeme ale on se bude chovat odtažitě (o víkendech spolu budeme vždycky jen chvíli, v týdnu mi skoro ani nezavolá a nenapíše). Nechci ho ztratit, dala bych za něj všechno . Myslíte že má cenu se prostě snažit chovat se zase normálně jako dřív a že vše bude v pohodě a to i za cenu toho, že ke mě bude nějakou dobu hodně chladný a odtažitý, protože mě bude zkoušet, jestli se opravdu chovám "dospěle" a o ten vztah opravdu stojím? Jak říkám, rozhodně se ho nechci vzdát, ale bojím se, že ikdyž řekl že mi dá další šanci, tak to byla jen taková lež, aby jsme se nerozešli ve zlém a on mě stejně co nevidět opustí Je mu 20 let a přítel je o 2 roky starší.
Vůbec nevím co mám dělat, jsem tak zoufalá

arrow
profile_image
Lavender_kid
od 23. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Evie7: snažit chovat se zase normálně jako dřív a že vše bude v pohodě a to i za cenu toho, že ke mě bude nějakou dobu hodně chladný a odtažitý, protože mě bude zkoušet, jestli se opravdu chovám "dospěle" a o ten vztah opravdu stojím?

jo snaž se, ale jestli sama tušíš, že nedokážeš nedělat ty scény a že mu třeba nedůvěřuješ, měli byste to odpískat a ty si tak ušetříš třeba vážně nelítostnej rozchod z jeho strany, trápit se budeš, ale přebolí to...

Může to být jen ponorková nemoc Taky to tak mám, že ho seřvu za každou maličkost . Dejte si třeba chvíli pauzu Možná že vám to pomůže

Tak předevšim, neřeš jestli ti řekl to a to a nepřemýšlej co jak asi bude, to stejně může být jinak. Pokud si ho chceš udržet, tak změň to chování (taky záleží jak moc to půjde). Když se ho nechceš vzdát,tak to cenu má.

Dělala jsem jednomu ex podobný věci, a to ani ne až tak, ale vzpamatovala jsem se, a všechno bylo jako dřív, i když pohrozil rozchodem, ale prostě jsem se sebou musela něco udělat.

arrow
profile_image
tiffany-glam
od 19. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holka, prober se prosím! Divím se, že už tě neopustil. Když ho seřveš jak malý dítě kvůli pár minutám, bez důvodu ho urážíš atd. tak se nediv, že už to nevydržel a řekl ti třeba i hnusný věci! Pokud ho opravdu tak miluješ a nechceš ho ztratit jak píšeš tak se začni opravdu chovat k němu slušně a vážit si ho, protože jestli ho bez důvodu urážíš atd tak to opravdu neděláš! Přeju ať vám to výjde!

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Když to čtu, tak se spíš divím, že s tebou vydržel 2 roky.

Cituji Evie7: Vůbec nevím co mám dělat

třeba se k němu začít chovat slušně?

ty mu ubližuješ a když ti to oplatí, tak se sesypeš...opravdu si nezasloužíš nic jiného než aby si našel hodnou holku, která se k němu bude chovat s úctou a respektem a ty sis pak mohla uvědomit o co jsi přišla...nemám pro tebe slova politování..opravdu ne

arrow
profile_image
Evie7
od 25. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lavender_kid: Jsem si jistá, že to dokážu. Sice se budu trochu trápit uvnitř, ale vím, že nemám důvod se takhle chovat. Když mě chtěl opustit, uvědomila jsem si jak moc špatně jsem se chovala. Jen mám strach, že mě stejně opustí.

Reaguji na nency: Ponorková nemoc to asi nebude, moc často spolu s přítelem totiž kvůli škole a práci nejsme.

arrow
profile_image
Radula99
od 5. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pokud ho opravdu miluješ tak to rozhodně zkus. Osobně si ale myslím, že je to prostě v tobě a nezměníš se. Možná časem až budeš starší, až ti dojde, že některý věci nejsou tak důležitý...
Sem s přítelem přes 8 let a to, že přijde někdy pozdě vážně neřeším. Neříkám , že pokud bych stála někde venku v mrazu tak mi to nebude vadit ale pokud čekám doma a nemáme být někde na čas, neřeším to... ani mi nevadí kamarádky či víkendový tahy na diskotéky s nezadanýma kamarádama...prostě mu věřím....a on si toho jak se chovám cení....protože to vidí u kamarádů, jak se některý slečny neúměrně chovají a vždycky říká, že s takovou ženskou by nevydržel ani minutu

arrow
profile_image
Michaelah
od 2. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podle toho, jak to popisuješ, máš naprosto zlatého chlapa, divím se, že ti dal šanci! Člověk občas řekne ve vzteku i něco, co tak vlastně nemyslel, tzn. nemiloval tě v tom daném momentu, kdy jste se hádali. Tak z toho nebuď smutná. Prostě hádka, která musela přijít. Snaž se a na vztahu pracuj! Změň trochu chování a zbytek je ve hvězdách To, jestli vztah na dálku výjde je individuální, ale to už je OT. držím palce.

arrow
profile_image
Cillian
od 22. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No tak snad chlapec už má občanku a pokud se mu nelíbilo jak se k němu chováš (za některý věci jak jsi psala) tak to měl řešit hned, a ne že za dva roky řekne, že Ty jseš ta nejhorší na světě(obrazně řečeno) a nablije to na Tebe. Na druhou strnu je to zpětná vazba od chlapa, takže si z toho můžeš ( a nemusíš) vzít ponaučení pro příště.
Mně osobně dělá problém se chovat mile když jsem naštvaná. Třeba dneska ráno mě přítel objal v posteli ale jak se na mě natlačil bouchl mě kolenem o zeď. Jak jsem byla rozespalá tak jsem zanadávala. On se teda k tomu nadávání okamžitě dost jasně vyjádřil, já se nasr... a šla se umýt a on mezitím odjel. Pak jsem mu napsala že ať se nezlobí ale že jsem byla trochu hnusák že vím že to neudělal schválně. A jedeme dál. Prostě jsme jenom lidi. A sama jsem mu řekla že já jsem i milá ale jsu prostě někdy aji hnusák a on mě má rád celou.

No a kamaráádky. Záleží komu co vadí nebo nevadí.

arrow
profile_image
Miinka
od 9. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Evie7:

Nezlob se, ale jestli tohle vydržel dva roky, tak má nervy ze železa. Musíš mu dát najevo, že se svým chováním chceš něco dělat a upřímně asi by si s tím měla něco dělat.

arrow
profile_image
Lola36
od 10. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že to řekl jen ve vzteku. Určitě když změníš svoje chování , tak to bude zase v pořádku.

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

k chlapovi se nemůžeš chovat jako k hadru a čekat, že si to nechá líbit.
Kdyby ses tak chovala k psovi, divila by ses pak že na tebe bude vrčet a rafne tě? asi ne co...

Cituji Evie7: protože nevím jestli mám věřit tomu že mě miluje, když mi předtím řekl takové ošklivé věci,

řekl ti, jak se cítí, a jak situaci vidí.

Dostala si lekci. Nechovej se k němu tak, jak bys nechtěla aby se choval on k tobě. Je to snadné.
Láska dokáže vše, takže pokud ho miluješ, dokážeš to
a přestaň bulet, to chlapy spíš víc naštve než aby změkli....

arrow
profile_image
Ewiczkaaa
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

28

Jak se takhle můžeš chovat k někomu, koho miluješ? Upřímně se jeho reakci vůbec nedivím a jestli ho máš ráda tak moc jak tvrdíš,tak nedumej nad tím jak odtažitý a chladný může ze začátku být,ale spíš nad tím, jak se k němu máš chovat.

arrow
profile_image
Evie7
od 25. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Miinka: Ale to není tak, že bych se takhle chovala po celou dobu našeho vztahu. Začalo to až tak před půl rokem, ani nevím proč, ale začla jsem být prostě hrozně žárlivá a cokoliv udělal tak jsem si myslela, že to udělal schválně protože si řekne vždyť je to jenom moje mladá, ona si počká..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené