ahoj holky,
mám přítele osm let a já osobně mám problémy se zdravím - děsně mě bolí koleny při pohybu a mám silné astma. Tohle to mě bohužel omezuje v mnoha aktivitách.
Před dvěmi týdny jsme byli s přítelem v Rakousku a šli jsme se podívat na vodopády. Vzhledem k tomu, že to byl docela krpál, tak jsem si šla svým tempem a pomalu, ale šla jsem, neremcala jsem, nic... měli jsme docela málo času, páč nám jel za chvíli vlak.
A přítel si začal stěžovat, že jdu pomalu a že mě předbíhají i důchodci. Ve finále mi řekl, že jsem líná a to jsem měla dost... jsem se vzala a šla jsem si pomalu svým tempem zpátky. Beze slova jsme jeli ke mě domů, u mě přespal a ráno se bez slova vzal a odjel k sobě. jsou to dva týdny a od tý doby se mi ozval jen jednou a to jestli mi už jede internet(měla jsem s ním problem)
dnes, jelikož mu začla dovolená, jsme měli ojdet na nějaký last minute... a nic ...
je mi z toho strašně.... páč vždycky můj zdravotní stav toleroval, když sme někam šli, tak vždycky pomalu v klidu a nikdy neřekl ani slovo..
co si o tom myslíte?

arrow
profile_image
Leilisek mojeid
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

57

Rozhodně by to chtělo promluvit si s ním. Buď je za tím něco jiného a nebo ho štve (pokud má rád sport), že nemůžete dělat všechny aktivity spolu. Tak by chtělo mu vysvětlit, že ho v tom budeš podporovat, ale že bohužel kvůli svému zdravotnímu stavu nemůžeš být aktivním účastníkem. Ovšem, to, že zruší i dovolenou je už trochu podivné a nevypadá to, že by to rušil kvůli příhodě před 14 dny. Bůhví, co se mu děje v hlavě... chlapy občas nepochopíš.

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Jako vždy je na místě jediná rada - promluv si s ním! Sám se ten problém nevyřeší a nechat to vyšumět je k ničemu, stalo by se to zase.
Prostě si dejte schůzku v nějakém neutrálním prostředí, někde na večeři a na rovinu se ho zeptej, co mu vadí, jestli je naštvaný na tebe, nebo jestli nemá problémy někde jinde a na tobě si to jen neléčí... V cizím prostředí na sebe nebudete zvyšovat hlas a vše proběhne v klidu.
Po osmiletém vztahu byste spolu měli mluvit, to je hrozně důležité.

arrow
profile_image
Bejbiss
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Že to je od něj teda docela hnusný.. Třeba čeká až se ozveš ty.. oni jsou někdy zabedněný. S mym přítelem se mi i stalo že prostě dělal že vlastně on vůbec nic neudělal než aby se mi omluvil :-/

tak já jsem se snažila si s ním promluvit rovnou tam.. o co mu jde.. proč se naštval.. tak mě jenom otituloval zvířecím jménem.. a tím to skončilo...

arrow
profile_image
misa_sisa
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

a těch 8 let jste měli bez problémů a hádek? Nebo něco podobného předvedl i v minulosti?
Hádali jste se, tituloval tě zvířecími jmény a odcházel od tebe?

Po osmi letech přece nebudete bez kontaktu a bez vysvětlení... 14 dní o tom mohl přemýšlet, tak ho někam pozvi a promluvte si. My to tady nevyřešíme, nevidíme do vašeho vztahu, vy dva se znáte nejlépe.

Reaguji na misa_sisa: tak hádky semtam byly....ty jsou asi všude... ale nikdy nerýpal do mého zdravotního stavu.... vždycky to respektoval

arrow
profile_image
kobitka
od 8. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na starbucks: No kdyby mně přítel otituloval zvířecími jmény byla bych já ta uražená co se 14 dní neozve. Ale jinak je jediná rada promluvit si sním ať víš na čem jste.

arrow
profile_image
xentiry
od 16. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Určitě by bylo dobré si o tom promluvit. Taky mám velké zdravotní problémy (i tebou zmíněné astma) a kvůli tomu jsem to před svým současným partnerem tajila- ale pak to prasklo. Měla jsem obavy, že mě nebude tolerovat jako to dělal můj ex- byla jsem pro něho chudáček, chcípák apod.

Chápu, jak ti asi je- ten zdravotní stav k tobě prostě patří,to jsi ty a on tě musí brát "celou". Každopádně budu držet palce, ať se to nějak vyřeší a urovná.

Nějak se mi nezdá, že by mu začal ze dne na den vadit tvůj zdravotní stav, když o něm celých 8 let ví... asi bude zakopaný pes jinde. Asi bych mu napsala něco ve smyslu: Hele ta nejistota mě štve, nevím, co se s tebou děje, pokud to chceš skončit nebo je někde problém, tak mi to na rovinu napiš, já to přežiju, ale nedělej mrtvýho brouka, tím mě akorát štveš.A fakt mi přijde docela smutný, že mi po tolika letech nejsi schopnej na férovku říct, co se děje.

arrow
profile_image
Red_fire
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Patty: Tvůj návrh na smsku je opravdu povedený - a pochybuji, že tě zde někdo trumfne a vymyslí něco lepšího!

Milá Starbucks, taky mám jeden zdravotní problém, který mě nutí sportovat "mým tempem" a rozhodně nic nepřehánět. Příteli jsem to řekla během prvního druhého rande, už nevím přesně (v rámci odpovědi na obligátní "A co sport, děláš nějaký?") - vysvětlila jsem omezení a co z toho vyplývá, divil se, ale vzal to v pohodě. Ani po pěti letech ho vlastně nikdy nenapadlo řešit, holt když to tak vezmeš, mnoho holek je prostě líných a ač by fyzičku na nějaké túry i měly, jim se nechce a raději jezdí na dovolené k moři, vyvalit se na pláž Je tedy super, že se tomu nepoddáváš a snažíš se! Přítel měl snad jen blbou náladu, ale jeho výlev byl hodný pitomce. Já třeba dopředu odmítla jet s kamarády na týden na kola - mrzelo mě to, ale brzdit milého je něco jiného než brzdit dalších osm lidí, ale abych si odpustila nějakou jednodenní túru s kamarády, to se přiznám, že mě nenapadlo nikdy - i proto, že jsem věděla, že to ostatním dokážu s klidem vysvětlit a přítel mě dokonale podpoří.
Moc mě mrzí, že jak se k tobě tvůj přítel zachoval a buď si jistá, že na to sice právo měl, ale ty máš stejné právo nenechat si to líbit!

Každopádně držím palce, abyste to zvládli vyřešit

arrow
profile_image
majuska852
od 16. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tady se dá dělat opravdu jen jediná věc, a to promluvit si.

Cituji Patty: Nějak se mi nezdá, že by mu začal ze dne na den vadit tvůj zdravotní stav

A víš, že někdy i jo?
Prostě přetekla ta pomyslná kapka...
Taky umím být trpělivá, co se nemocí druhých týká, ale někdy prostě ujedu.
Ono každý má své hranice a nebo zrovna nemá svůj den.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

řekla bych, že to je jen cosi, co mu dalo jakože důvod se s tebou přestat bavit

asi bych řekla, že je v tom něco jiného

pokud by měl jen blbou náladu, bylo by normální, aby se ozval a řekl, hele zlato, jak to bude s tou dovelenou, nebo hele zlato, jak se máš, . . .

myslím si, že neozvat se a odejít po 8-mi letech vztahu je zbabělé, a stejně zbaběle se chová, když ti nedokáže říct - promiň, jsem ze vztahu unavný, potřebuju pauzu, nebo, je mi líto, ale chci od života něco jiného

SMS od Patty je dobrý nápad

jen bych to asi nepsala tímhle způsobem, ale tím opačným - díky ti za krásné roky, bylo to fain, neozíváš se, nevím,co si mám myslet, tak ti přeju všechno nejlepší

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené