Smazat

Přítel raději masturbuje, než aby měl sex semnou

Nevěřila bych jak blízko jsem byla pravdě, když jsem si myslela, že si to přítel dělá raději sám! Možná je nás holek víc, které mají stejný problém, ráda bych se o svůj problém podělila s Vámi.

Jsme spolu 6 let , mě je 25 jemu 35. Musím uvést i to že nejsem ošklivá, jsem blond,štíhlá holka, která nemá o chlapi nouzi, v sexu se ničemu nebráním (nemá mu co chybět). Ale.....po dlouhém debatování proč semnou můj přítel nespí mi řekl, že to tak **často** nepotřebuje, tudíž spolu spíme jednou za 14 dní. Jinak mi vždy řekne, že se mu nechce.

Jelikož jsem ženská začala jsem být podezíravá, ne z nevěry ale že je závislý na por.nu.

Jednoho dne jsem doma našla (velice pěčlivě ukryté) erotické časopisy, které vycházejí každý měsíc, a on je kupoval několik let pravidelně až dodnes. Byla jsem v šoku , zeptala se ho na to a on mi odpověděl, že se často tvářím, že se mi nechce a tak si to dělá sám v garáži ! (Musím podotknout, že já si často stěžuju že spolu spíme málo atd, a on mi řekne že já vlastně nechci aniž by to třeba na mě zkusil)

Takže, kdykoliv má chut, nedá to na sobě předemnout znát a jde do garáže (jakože spravovat auto).

Časopisy jsem okamžitě vyhodila! neměl nic proti ale..... to není řešení, když bude chtít koupí si to znova!

......ted má chuť každý den ale, je to teprve pár dní, takže za chvíly stím začne zase . Není to totiž poprvé co tohle řešíme.

Děvčata.....co Vy by jste dělali ? názorů jsem již četla hodně ale zajímá mě spíš Vaše řešení co by jste proti tomu dělali.
 

Našla bych si milence a nebo bych se s ním rozešla neumím být ve vztahu, kde to neklape v posteli pak jsem nervozní a vadí mi na něm všechno. Nevim po čem někteří muži touží já bych řekla, že je ve výsledku ten sex asi nebaví a nebo už žijí jen fantazií a časopisem? Netuším.

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já myslím,že muži žijí hodně v představách. Že mají vysněnou ideální ženu a tu chtějí a vzrušuje je dobývání. Když dostanou co chtějí,už je to tak nevzrušuje. Když mají sex kdy si vzpomenou a žena je kdykoliv povolná,tak je to tak nebyví. V těch časopisech jsou ženy které nemůžou mít a nikdy je mít nebudou a to je vzrušuje. Všichni takoví nejsou,ale myslím,že jich je dost. Chce to asi víc rafinovanosti a ne jen "lehnout a držet!"
Nepíšeš jak sex provozujete. Jestli s ním zkoušíš různé polohy,orální sex a pod. Třeba touží jen po změně,po něčem co spolu neděláte. Pokud je ochoten si o tom promluvit,bylo by to řešení. Pokud ne,vypadá to dost špatně.

Mluvit o tom nedokáže, bohužel ano , v sexu jsem povolná a ráda zkouším vše a taky mu nikdy neřeknu ne,protože spolu spíme málo a tak sem ráda když aspon někdy přijde sám je mi stoho už zle a oprvadu mi na něm už vadí všechno

zkus jednou říct ne, nebo klidně i vícekrát, my máme doma to samýdělala jsem scény a brečela a dokonce to vypadalo z mojí strany i na nevěru..pak se to nějak srovnalo, teď jsem ho dvakrát odmítla, pořád za mnou chodí a ptá se mě, jaktože už tak dlouho nemám chuť a proč nechci...jen vedlejší efekt bohužel je, že já už teď chuť fakt nějak nemám..))rozdílný potřeby jsou úrazem vztahu, odvíjí se to pak ve všech směrech, člověk je nevrlej a podrážděnej..buď se rozejít nebo si zvyknout..stereotyp se v některých vztazích dostaví bohužel dřív než by měl...

Já bych mu navrhla návštěvu sexuologa, protože pochybuju že chlap, kterej může mít tohle všechno, by sex chtěl tak málo...

Bohužel mám doma to samé, s rozdílem, že přítel je o necelých 10 let mladší než tvůj.
My to máme tak, že vždycky musí přijít on, a on přijde jednou za těch 14 dní, jako u tebe. Já jsem dlouho váhala, jestli se s ním rozejít, ale asi to vyřeším milencem. Resp. pokud potkám někoho, kdo by za to opravdu stál, takže..
Bohužel ale ti nemůžu asi poradit nic jiného, než si toho milence najít, pokud se to nesnaží nějakým způsobem řešit.

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lennina: Já jsem se trápila s manželem 15 let! Ne že by sex nechtěl. On ho chce často,ale je to jak se říká "8 vt. a dost." Když jsem v nejlepším,tak vystříkne a končí,odvalí se a spí. Chce jen misionářskou polohu,na koníčka mu to připadá perverzní,zezadu to dělají jen zvířata a na orální sex říká "FUJ." Proplakala jsem hodně nocí,nikdy jsem s ním neměla orgasmus,musela jsem si to vždy udělat sama,ale to není tak nějak ono. Mluvit o tom moc nechce. Chtěla jsem si pořídit milence,ale bojím se,že bych rozvrátila rodinu a to nechci. Našla jsem si u nás maséra,který dělá erotické masáže a mám klid. Je to masáž celého těla (2hod.) a mám často i 2x orgasmus. Pro mne když jsem vdaná,tak to je lepší řešení než rozvod,nebo milenec.

Reaguji na Evelinde: Věř mi že si nedokážu ani představit, jaké to musí být hrozné! V manželství a ještě s někým, co se v sexu "fláká". Vím, že partnerství není jen o tom jednom, ale ruku na srdce, sex je prostě základ vztahu.
Ten erotický masér nemusí být špatný. Manžel o tom ví? Jinak já se rozhodla proto, že když někoho nového potkám, a stál by za to, tak se tomu bránit nebudu.

..

arrow
Neprodává v Bazaru

Měla jsem přítele a ten když si myslel že spím dělal si to sám vedle mě na posteli.Byl tak hloupej že mu bylo jedno že se celá postel třese.Několikrát mě to vzbudilo.Neřekla jsem mu nic, ale ten pocit, no hrůza.Ke konci jsme spolu spali už jen jednou za měsíc.Pro mně to nemělo cenu řešit a ani se ničeho doprošovat.Jednoho dne jsem zvedla kotvy a to bez nějakého vysvětlování.Stejně by si něco vymyslel a byla by to jako moje vina.Dnes jsem vdaná a manžel nemá problém milovat se se mnou třeba každý den.Nepředstavitelné že by mi tohleto uteklo kvůli nějakýmu sobci.Nepodceňujte sex je asi ve vztahu ten nejdůležitější(teda až po lásce)a s takovýmhle chlapem nečekejte na zázrak

Reaguji na petrahogen1: Jé, to už jsem zkoušela a vydržela jsem to asi 2 měsíce. Výsledek? - žádná změna,žádný sex..

arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lennina: manžel samozřejmě neví,že chodím na erotické masáže. Myslí,že chodím na normální masáž celého těla. Celý den sedím v kanceláři u PC,tak to tak bere,že to potřebuju a ještě mě to platí. Na jedné diskuzi jsem o tom také psala a některé holky se do mne pustili,že to je nevěra a že jsem ku.... No nevím,ale přece se nebudu celý život trápit kvůli sobci. Jinak je hodný,pracuje,pomahá mě v domácnosti,někdy i uvaří. Není špatný ,ale v tomhle se asi nezmění. Říká,že žena vlastně ani orgasmus nepotřebuje,že ženě stačí ten pocit,že muže uspokojí. Nevětší odměnou ženy je prý narození dítěte. Tak ho vychovávala jeho matka.
Na tu masáž se vždy moc těším. Uplně se vznáším,když potom jedu domů. Masér je velice slušný,neobtěžuje,nesvléká se a zná takové fantastické hmaty,že to snad ani normální chlap umět nemůže. Mám někdy orgasmus,že mám takové jakoby stahy a křeče jako při porodu. Rozleje se mě to do celého těla. Je velice trpělivý a věnuje se mě dokud se neudělám. Umí se dokonale ovládat,tak se tam cítím v bezpečí. Je prostě profesionál.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na petrahogen1: Tenhle typ chlapů to jen uvítá.Vyhoví když už opravdu musí a je doma dusno.Když dá žena najevo že jí to vůbec nezajímá a je v pohodě i bez toho, tak si vlastně oddechnou.Uvědomte si ,že když si to dělá sám tak nejde jen o to že si představuje nějakou sexi kočku z časáku nebo z porna.To může dělat i při souloži s vámi.Ale o to, že ví dobře jak a kdy přitlačit a věřte žádná vagína není tak pevná jako jeho dlaň.Stane se pak že citlivost penisu je ovlivněná právě masturbací a vás už tak intezivně necítí. Ten pocit s vámi není to pravé a hlavně při masturbaci se nemusí namáhat jen si tak sedí nebo leží.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Evelinde: A to si představ že někteří muži umí to co tvůj masér.Je to z lásky a neplatí se za to.Neodsuzuju tě a přeji ti to.Pořádně si to užij.Můj manžel má takové pořekadlo -sexuálně uspokojená žena rovná se šťastná rodina.

 

Téma Přítel raději masturbuje, než aby měl sex semnou je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené