Smazat

Přítel raději masturbuje, než aby měl sex semnou

Nevěřila bych jak blízko jsem byla pravdě, když jsem si myslela, že si to přítel dělá raději sám! Možná je nás holek víc, které mají stejný problém, ráda bych se o svůj problém podělila s Vámi.

Jsme spolu 6 let , mě je 25 jemu 35. Musím uvést i to že nejsem ošklivá, jsem blond,štíhlá holka, která nemá o chlapi nouzi, v sexu se ničemu nebráním (nemá mu co chybět). Ale.....po dlouhém debatování proč semnou můj přítel nespí mi řekl, že to tak **často** nepotřebuje, tudíž spolu spíme jednou za 14 dní. Jinak mi vždy řekne, že se mu nechce.

Jelikož jsem ženská začala jsem být podezíravá, ne z nevěry ale že je závislý na por.nu.

Jednoho dne jsem doma našla (velice pěčlivě ukryté) erotické časopisy, které vycházejí každý měsíc, a on je kupoval několik let pravidelně až dodnes. Byla jsem v šoku , zeptala se ho na to a on mi odpověděl, že se často tvářím, že se mi nechce a tak si to dělá sám v garáži ! (Musím podotknout, že já si často stěžuju že spolu spíme málo atd, a on mi řekne že já vlastně nechci aniž by to třeba na mě zkusil)

Takže, kdykoliv má chut, nedá to na sobě předemnout znát a jde do garáže (jakože spravovat auto).

Časopisy jsem okamžitě vyhodila! neměl nic proti ale..... to není řešení, když bude chtít koupí si to znova!

......ted má chuť každý den ale, je to teprve pár dní, takže za chvíly stím začne zase . Není to totiž poprvé co tohle řešíme.

Děvčata.....co Vy by jste dělali ? názorů jsem již četla hodně ale zajímá mě spíš Vaše řešení co by jste proti tomu dělali.
 
arrow
profile_image
Evelinde
od 28. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MonyE34: Já myslím,že to je nejlepší řešení. Já kdybych nebyla vdaná a neměla 2 děti,tak bych se asi nerozmýšlela. Je pravda,že sex není to jediné důležité v partnerském vztahu,ale pokud tohle nefunguje,jde vše ostatní do háje.

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji MonyE34: no, já se rozhodla , hledám jiného chlapa a velice aktivně!

jupí! rozhodla ses správně - mám zkušenosti s podobným týpkem a strávila jsem s ním tři roky svýho života (MĚLO TO DĚSIVEJ DOPAD NA MOJI PSYCHIKU)..a když jsem to utla, tak se mi ulevilo jak (on se pak doprošoval a dokonce různě vyhrožoval ubožáček, pže věděl, že už je opravdu v háji - jednou mi dokonce řekl: "co budu dělat až se na mě vykašleš? to si budu jen honit?!" - no a asi měl pravdu

arrow
Neprodává v Bazaru

[cituji=MonyE34]no, já se rozhodla , hledám jiného chlapa a velice aktivně! Už mám s toho mého chlapa tak nízké sebevědomí že si musím pomoct. Ale už ted trnu hrůzou abych nepotkala dalšího takového :/ je to na hlavu fakt.
Já jen doufám že ti to vydrží.Nenech se ponižovat!Vyhazuje tě a ty nic?Utiká ti čas děvče na to bys měla myslet.

 

Téma Přítel raději masturbuje, než aby měl sex semnou je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené