Smazat

Přítel se schází s "kamarádkou", tolerovat mu to?

Přítel se stýká s bývalou která nám v podstatě před několika lety zničila vztah. On argumentuje tím, že je to jeho kamarádka a nemůžu mu přece jeho kamarády zakazovat. Tolerovat mu to?

S přítelem jsem asi měsíc co jsme se daly dohromady po pár letech. Tenkrát jsme se rozešli v podstatě kvůli jeho bývalé s kterou se stýkal i přesto že mi to dost vadilo. Kdybych věděla že je jejich vztah čistě kamarádský tak nebudu proti. Ale z její strany už se několikrát stalo že ho chtěla dostat do postele. Jednou už mi došla trpělivost a dala jsem mu tenkrát ultimátum - buď já nebo ona. Přítel mi řekl že ona je jeho kamarádka a nemůže bez ní být. Já jsem ho milovala a tak jsem byla samozřejmě dál s ním i přes tady tohle. Jenže nic se tím nevyřešilo a zanedlouho jsme se rozešli. Asi měsíc po našem rozchodu se stalo to, co jsem tušila - ti dva se dali dohromady.

Teď jsem s přítelem 2 měsíce a opakuje se ta stejná věc. Několikrát jsem ho přistihla jak si s ní píše zprávy, a teď mi oznámil že ona přijede na Vánoce a chce se s ním sejít. Já jsem mu řekla že mi to vadí, a ať se rozmyslí jestli s ní chce jít opravdu ven nebo ne. Přítel mi na to řekl že je to jeho kamarádka a pokud mu chci zakazovat kamarády tak to můžeme rovnou ukončit.
Já nad tím pořád přemýšlím, na jednu stranu mu věřím že je se mnou protože mě má rád a asi bychom to nedali opět dohromady jen tak. Kamarády mu samozřejmě zakazovat nechci, a taky vím že něco mu zakazovat nikam nevede. Nechci aby mi kvůli tomu něco tajil. Ale taky vím, že když s ní někam půjde tak se budu trápit a bude mi to vadit.
Já sama mám několik kamarádů ale asi bych s nimi nikam nešla, prostě beru ohled na toho partnera protože vím že by mu to vadilo. Nechci opakovat stejnou chybu jako tenkrát, možná jsem naivní ale chtěla bych být s přítelem co nejdýl.

Jak byste tuhle situaci řešili vy? Tolerovaly byste to, nebo jste pro ultimátum? Existuje vůbec nějaký kompromis?
 
arrow
profile_image
Zuziik mojeid
od 27. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tolerovala/netolerovala - hlavně bych asi nemohla být s někým, kdo mě nemá na 1. místě.

Cituji heel.lover: Nechci opakovat stejnou chybu jako tenkrát, možná jsem naivní ale chtěla bych být s přítelem co nejdýl.

Tak záleží, jaký máš priority - jestli s ním být co nejdýl, tak hodit vlastní pocity za hlavu a ex mu "tolerovat", jestli být s někým, kdo si tě váží, tak asi hledat jinde.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji LadyMiss: Normální kamarádku ano, takouvouhle ne.

jasně, stručně, výstižně

arrow
profile_image
Horlyei
od 17. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vůbec ne. Připomíná mi to moji situaci s ex. Taky jaka to je desna kamaradka dlouholetá a hovn.o...kdysi se s ni vyspal, flirtovala s nim, smsky,.. apod, pryyc, hnus hnus:-/

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

"Já bych mu prostě dala na vybranou. Buď já nebo ona. Pokud by si vybral jí, pak by to aspoň vyřešil za vás oba."
no přesně...
Panebože! jsem tak rozčílená a to se mě to netýká! Dala bych mu pěstí a poslala do pr..
ne jako bez srandy! To je hlupák! Normálně řekni, že pokud se s ní (ta musí být ale hloupá blbka, když ví, že je zadanej) ještě nekdy sám úmyslně sejde, že se rozejdeš ty s ním! Bez vyjímky! Nenech sebou zametat!! Dřív jsem byla taky taková (v 13-17cca) nechala sebou zametat, On si chodil za kámoškama, které se mu očividně líbily! Flirtoval s něma předemnou a to nikam nevede! Ty se trápíš a on má "dvě holky" nebuď blbá.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jsem si 101% jistá, že kdyby ses s ním rozešla dneska, zítra se sejde s "kámoškou" a do týdne spolu chodí/spí... tak ať se s ní udáví! Chudáci, asi nemají "koule" na to spolu chodit normálně a potřebují vzrušení, když je to "zakázané ovoce" jinak by se asi spolu nudili. Jen je nech, oni se polu budou nudit, a on bude nakonec zas dolézat za tebou,ale hlavně už si s nim nikdy nezačínej.

Cituji Adluna: Panebože! jsem tak rozčílená a to se mě to netýká! Dala bych mu pěstí a poslala do pr..

arrow
profile_image
heel.lover
od 3. 6. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jsem si 101% jistá, že kdyby ses s ním rozešla dneska, zítra se sejde s "kámoškou" a do týdne spolu chodí/spí..[/cituji]
Právě tohle si myslím taky.

arrow
profile_image
Elis71
od 4. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky mi to tak příjde, takže bych s ním asi neztrácela čas...

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji heel.lover: Právě tohle si myslím taky.

tak to nemá cenu váhat.. jediné co tím váháním dosáhneš je, že strácíš svůj drahocený čas Myslet si že se někdo změní mě už taky přešlo! Změnit se musíš jedině ty.. a to tak že ho někam pošleš a už se s ním nikdy ani nesejdeš. Rozchody bohužel bolí, kort pro ty kreří jsou fakt zamilovaní ale to k životu taky patří. Za pár let (možná měsíců) si řekneš jak si vůbec s někym takovým nohla ztrácet čas.

arrow
profile_image
sapphire
od 14. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

souhlasím s tím, co hned na začátku napsala tamarka1105 přeber si to jak chceš, já takhle příteli kamarádky odpouštěla, potom jsem si ho ještě vzala a jestli tě zajímá jak to bylo dál, rozvádíme se, takže važ předem jestli chceš být s někým, kdo bude dávát vždy někomu přednost před tebou ... mě by to tedy ubíjelo, zvláště po mých zkušenostech

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji sapphire: já takhle příteli kamarádky odpouštěla, potom jsem si ho ještě vzala a jestli tě zajímá jak to bylo dál, rozvádíme se

uf, to je mi líto :/ rozvody i rozchody jsou hrozné at už s kýmkoliv.. ale zase mamka je rozvedená 2x a myslím, že fakt platí, že všechno zlé je pro něco dobré takže vlastně buď ráda za zkušenost! Nejhorší a nejtěžší na nefungujícím vztahu je přiznat si že fakt nefunguje...

arrow
profile_image
sapphire
od 14. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Adluna: už to beru pozitivně, říkám si že je to zkušenost, a snad jsem se již poučila Začala jsem si sama sebe více vážit

arrow
Neprodává v Bazaru

Netolerovala bych to,něco k ní nejspíš furt cítí a ona ví jak na něj.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám ráda jasno,asi bych dala jeho kamarádce najevo,že by ji nebylo příjemné kdybys lezla za jejím přítelem.Kdyby byl ale on rozumný,tak to nedělá.Nebo si vymysli kamaráda a ukaž mu jaký to je,třeba pochopí.

 

Váš příspěvek

Přítel se schází s "kamarádkou", tolerovat mu to?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené