arrow
profile_image
miluna1234
od 12. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na tarabell: Ale jasně, že vadilo, ale byla to jen obrana, protože se také dotkl mých citů a stejně do te´d nevím, kdo o něj má nebo nemá zájem, jen co mi řekl, že nikoho nehledá. Ale taky nechápu, proč se rozčílil, když se ho zeptám na sms pak mám prostě pocit, že ke mě není uplně upřímný.

Cituji miluna1234: Já jsem zase toho názoru, že ve vztahu by měla platit naprostá upřímnost. Jenže jsem tu upřímnost nabízela jen já.

Vždyť on ti upřímně odpověděl, že 2 a ty jsi ho ještě takhle shodila??

Třeba si vymýšlel (také si to myslím), ale tohle byla fakt podpásovka...mě by to taky urazilo.

arrow
profile_image
miluna1234
od 12. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Patty: tak já nevím, mě to v ten moment nenapadlo, jenže tak co mohl čekat, já vím, žejsem se ho předtím zeptala ale tak čekala jsem, že řekne , že nikdo a nic a já budu v klidu ale bohužel to bylo naopak, a člověka to zabolí.

Reaguji na miluna1234: Jenže ty si protiřečíš! Jedním dechem říkáš aby byl upřímný, když upřímný je, tak tvrdíš, že v tobě chce vyvolat žárlivost a tím tě dusí. On taky může říct, že nejsi upřímná ale chceš v něm vyvolat žárlivost. Třeba tím, že jsi mu řekla, že ti píše kamarád. No tak on ti neřekl když mu napsala kámoška-proč? Aby v tobě zbytečně budil neklid když o nic nejde?

Chápu pochopitelně co tím chceš říct, názor mám stejný, že by ve vztahu k sobě měli být upřímní...ale on to řekl správně. Máš dvojí metr. Musíš to tak brát i z druhé strany ne jen ze své.

Cituji miluna1234: ale tak čekala jsem, že řekne , že nikdo a nic a já budu v klidu ale bohužel to bylo naopak, a člověka to zabolí.

v tom je ale podle mě právě ten kámen úrazu, že tě to ranilo, tak sis to potřebovala takhle vybít a urazit ho (není to fér, nicméně to trochu chápu, protože jsem takovou tendenci "ubližovat" měla po rozchodu také ). Je ale asi jasné, proč se urazil.
Vážně ti dopoučuju utnout všechny kontakty, nebudete si zbytečně takhle ubližovat....kamarádi nejste, to se jen snažíte hrát, že jste nad věcí a že jste kamarádi, ale přitom to nedokážete, je strašně brzo po rozchodu, musíte tomu nechat čas...vážně to nejde, jeden den být partneři a šup, druhý den kamarádi. Musí to přebolet, nechat tomu čas. Tak se nevídejte, nevolejte, nepiště...a uvidíš, že to bude lepší.

Je to umění, rozejít se důstojně...jenže bohužel to často spadá k těmhle podpásovkám, kdy má člověk tendenci ubližovat.

arrow
profile_image
miluna1234
od 12. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ale tak já zase nechci utnout všechno co mezi náma je, je to těžký nejde mi to, chci mít asi tak trochu ten pocit, že není úplně konec, že se ještě můžeme vrátit, že si to uvědomíme, teda spíš on a že se k sobě vrátíme, je to sožitý musí být na to dva....on sm navrhoval, že můžme být kamarádi, že se mnou chce být v kontaktu a mě se to takhle líbilo, že o něm aspoń něco málo vím.

arrow
profile_image
Pepis
od 24. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji miluna1234: ale mě to prostě naštvalo, kdyby řekl např. já nevím, že o něj někdo projevil zájem, ale že ho ten člověk nezajímá, nebo tak něco, tak by mi bylo hned líp

To je právě to, proč byste si asi měli dát po rozchodu chvíli pohov od sebe.. Rozešli jste se - proč by měl říkat, že mu na nich nezáleží? Už nejsi jeho přítelkyně a dle tvých komentářů si se s tím ještě nevyrovnala.. Chápu, že jestli jste spolu byli nějakou dobu, je to těžké po dvou týdnech se od něj uplně distancovat, proto radím, ukončit vínkování a sedánky a třeba po nějakém časem-až si nebudeš připadat jako jeho přítelkyně to obnovit...

Cituji miluna1234: a stejně do te´d nevím, kdo o něj má nebo nemá zájem

Nechci se tě dotknout, ale proč bys to měla vědět? Není už tvůj přítel..

Z celého tvého povídání mám pocit, že se s tebou přítel rozešel, ty ses s tím nevyrovnala a chceš se s ním stýkat, abys věděla, jestli někoho má atd.... Ubližuješ nejen sobě, ale taky jemu... Vypadá to, že chceš být kamarádka, ale takovými "výslechy" si spíš připadá, že je se svou "žárlivou" přítelkyní.. tím se tě nechci dotknout, jen to na mě tak působí..

Shazuješ se před ním a asi tímto nedocílíš toho, že mu s tebou bude dobře jako s dobrou kamarádkou-což asi chceš.... Jak říkám, dejte si od sebe pohov, až se vyrovnáš s rozchodem a nebudeš mít pocit, že je ještě tvůj přítel, obnovte svůj kamarádský vztah..

arrow
profile_image
wreven mojeid
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Pepis:
Tak nějak jsem to chtěla taky napsat

Cituji miluna1234: je to těžký nejde mi to, chci mít asi tak trochu ten pocit, že není úplně konec, že se ještě můžeme vrátit

tohle chápu, chtěla jsi asi spíš slyšet, že jsi byla fajn a že mu chybíš, než to, že ho chtěly 2 holky, co? Ale tím, že si to budeš takhle na něm vybíjet, tak ti uteče spolehlivě a nevrátí se. Podle mě by ses právě měla na to povznést (naoko, je jasný, že vevnitř tě to bude užírat), nevyptávat se, neponižovat se, neurážet ho...a uvidíš, že otočí. Tímhle je mu jasné, jak na tom jsi a rozhodně se nebude chtít vrátit zpátky ke stíhačce (promiň, za ten výraz, ale asi tak nějak to na něj bude působit).

Cituji Pepis: Z celého tvého povídání mám pocit, že se s tebou přítel rozešel, ty ses s tím nevyrovnala a chceš se s ním stýkat, abys věděla, jestli někoho má atd.... Ubližuješ nejen sobě, ale taky jemu...

i já to tak vidím

arrow
profile_image
tarabell
od 13. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na miluna1234:
Dobře ale vy jste se rozešli a ono ti do toho opravdu nic není i když tě to třeba zajímá...Mohla to třeba říct jinak...ok...ale stejně. Pokud bych se sešla se svým ex a on se vyptával kdo mi píše a pak vyzvídal kdo vše měl o mě zájem a ještě jízlivým způsobem (kolik stovek kluků mělo o mě zájem) a já bych odpověděla dva a na to bych se dočkala reakce, že si stejně myslí ,že asi nikdo....tak se doslova na...u.
Já se tě nechci dotknout ale ptala ses na názor...proč se asi urazil tak odpovídám. Nevím jaký byl váš vztah, neznám tě, nevím čím ti třeba on ublížil....jen se vyjadřuji k tomu co jsi tu napsala. Upřímně si myslím,že jsi to přehnala....ale chápu jste od sebe chvíli a pomyšlení,že je s někým jiným....
Prostě se naštval kvůli těm řečem...

arrow
profile_image
maggggda
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já ho docela chápu. Rozešli jste se, takže teď ti do toho, s kým si píše, opravdu vůbec nic není. Přijde mi, že si ho chceš tak nějak přivlastnit i po rozchodu, což je špatně, protože tím zničíš i to kamarádství. Uvědom si, že teď už k sobě nepatříte a každý máte právo dělat si, co chcete. A ty vůbec nemáš právo ho kontrolovat a pídit se po tom, s kým si píše, s kým se schází, a tak.

arrow
profile_image
miluna1234
od 12. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo Patty a Pepis máte asi pravdu, chci mít ten pocit, že budu vědět, jestli se s někým stýká nebo se poohlíží někde jinde. S tím rozchodem jsem se ještě nevyrovnala a pochybuju o tom , že to půjde tak rychle, ale je to prostě těžký dělat že neexistuje, tahle jsem mu třeba večer zavolala a povídali jsme si a ta představa, že te´d to už nebude....bude to jako ty první dny, kdy jsme se rozešli, opět noci bez spaní a přemýšlení o tom, co on dělá..Koukám, že se téma stočila úpúlně nějam jinam místo, že nevím, proč se přítel urazil tak si tady stěžuju, že ho chci zpět. Mám problém se žárlivostí já jsem si toho i vědoma, ale když já si nemůžu pomoct, kolikrát jsem dělala že mi to je jedno, ale ono to nejde a te´d to samé, jemu zapípá mobil a já mám takový ten divný pocit v žaludku a napadají mě hrozné věci...

arrow
profile_image
miluna1234
od 12. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na tarabell: No ale tak on přeci nemůže čekat, že pokud jsme se stýkali jako "kamarádi" tak že mi bude jedno co dělá. Naopak je to ještě horší, než předtím takhle jsem aspoň něco věděla te´d nevím nic. ale chápu, že to na něj teď může působit jako že ho stíhám, ale tak aspoň vidí, že mi na něm záleží, ale chlapi chtějí asi úplně něco jiného, než mít ženskou jistou.

arrow
profile_image
miluna1234
od 12. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám mu třeba napsat sms, něco v tom smyslu, že mě to mrzí, nebo to mám nechat být úplně?

Cituji miluna1234: Mám mu třeba napsat sms, něco v tom smyslu, že mě to mrzí, nebo to mám nechat být úplně?

Asi bych se omluvila, že jsem to přehnala a hlavně, už NIKDY se takhle neshazuj, napsala jsem ti ještě zprávičku, snad pomůže

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené