Smazat

Přítel si psal s muži

Ahoj prosím o rady. S přítelem jsme spolu 7rok a myslela jsem si že je mezi náma vše v pořádku, bydlíme spolu celou dobu a plánovali jsme děti a domeček.
Včera jsem si půjčila jeho mobil kvůli internetu a našla jsem tam jak si na erotických stránkách píše s muži a domlouvá si sex apod. Strašně mě to zasáhlo, bylo to v noci a okamžitě jsem ho vyhodila. Jsem z toho totálně znechucená, řekl mi že s nikým nic neměl, že si jen psal, ale už to něčemu nasvědčuje, min. že se mu to musí líbit a vzrušuje ho to . Bylo to teď v období 6měs. zpět a přiznal že nevěděl a podle mě do teď neví nebo vědět nechce jestli je homo nebo hetero.
Já mu vůbec nevěřím, myslím si že je gay , ale nechce si to připustit.
Nevím co mám dělat, jak se chovat. Jsem strašně naštvaná, že jsem s ním ty roky ztratila a on mě obelhával.
 
arrow
profile_image
trege
od 13. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak to si nedovedu představit, že by se mi stalo. Po sedmi letech aby jsi zjistila takovou zásadní věc. Naprosto tím musel zničit tvou důvěru a myslím, že už si ji víc nezaslouží. Jak můžeš vědět jestli tě miluje. Rozešla bych se s ním kvůli té obrovské lži. A navíc, když to vezmeš zdravým rozumem - chceš riskovat, že s ním budeš mít dítě a on ti uteče s chlapem a nechá tě napospas?
Chudinko, musí to být hrozně těžké, moc ti držím palce ať tohle období zvládneš!

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky bych se rozešla. Rodinu bych s ním rozhodně nezakládala, když ho to s muži láká, stejně do toho časem půjde...

arrow
profile_image
Gummibear
od 1. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky bych to ukončila. Dokážu pochopit že někdo má občas "různé" chutě, ale když si kvůli tomu i s někým píše... asi v tom bude něco víc. Myslím že plánovat s ním rodinu by rozhodně nebyl dobrý nápad.

Tak aspon minimálně si s ním o tom pořádně promluvit musíš ne? Rozhodně bych ho v noci nevykopávala ale nechala to na ráno..ale to je fuk.. Tak si s ním o tom pohovoř a jako rodinu bych s ním nezakládala Rozchod určitě. Ale pokud se podíváš z jeho stránky tak asi chudák tež neví co chce a jak to cítí...7 let je dlouhá doba ale pokud si s ním do té doby byla štastná tak bych teda nelitovala té doby. Mu to asi taky bude vadit když teda neví na čem je.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji calipsso: bych teda nelitovala

No to já bych tedy litovala, ne že jsem ztratila nějaké roky, ale ... no, nebudu to tu rozvádět do těch úplných detailů, ale každopádně by mi to velice vadilo a nejspíš bych jej vyhodila ještě rychleji než ty
Podotýkám, že jinak mi gayové nijak nevadí a nic proti nim nemám - ovšem pokud vědí co chtějí a tedy mi nelezou do postele

Mě by zajímalo, když se nad tím zpětně zamyslíš, zda byly někdy nějaký signály, že k mužům inklinuje ?
Například málo sexu, nekoukal po jiných ženách...
Když třeba byl ve televizi nějaký gay nebo jste ho potkali na ulici, jak reagoval ? Určitě jste se během 7mi let na debatu o homosexuálech dostali.
A můj názor - já bych se nerozcházela, ale já jsem v tomhle asi divná. Samozřejmě nepopírám, že by mě nezaskočilo, že můj chlap je na chlapy. Ale ujasnila bych si, co to pro náš vztah znamená, zda se mnou chce dále budoucnost a pokud ano, tak PROČ.
Chce mě jen proto, že chce děti a ví, že muž mu je nedá ?
Baví ho sex se mnou ?
Pokud by chlap psal na seznamce ženám, rozešla bych se okamžitě.
Pokud by psal mužům,asi bych byla více benevolentní.
Ale jsou to jen mé domněnky. Možná bych reagovala stejně jako ty a už ho nikdy nechtěla vidět.

arrow
profile_image
Majklik
od 1. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jeeeeej tak to bych měla asi infarkt Udělala jsi dobře, že si ho vyhodila .... už bych ho asi nikdy nechtěla vidět, jen pokud by ti to chtěl vysvětlit, ale i tak by mu to nepomohlo ... Nebuď blázinek hlavně se k němu nevracej Už jen to, že si psal s muži a domlouval sex ... po 7 letech vtahu a bůh ví, jak dlouho to trvá, určitě sis nepřečetla všechno ...

Reaguji na trege:
Děkuji , je to těžký, ale ani brečet nemůžu jak jsem znechucená. Bylo to poměrně dost peprný :-/ .Vůbec tomu nerozumím, to snad musel vědět už dávno že je něco špatně .

Reaguji na moony: , Reaguji na Gummibear:
No myslím že už bych mu nikdy věřit nemohla, pořád by to tam bylo a jen bych asi čekala na den kdy mě oznámí že rodinu kvůli chlapovi opouští .

Reaguji na mroskvicka:
Jasně může být jen bisexuál, ale já jsem teď v takový fázi že nevím co si myslet a i tak by to byla celej život nejistota, pro co se nakonec spíš rozhodne

Reaguji na calipsso:
Já jsem v tu chvíli myslela, že mě skolí infarkt uplně se mi udělalo zle, musela jsem ho vyhodit, bylo mi až na zvracení :-/ .
Asi má taky v hlavě ******, ale s tím se musí poprat sám .

Reaguji na dadabus:
Mě právě taky gayové nevadí, ale jak se mě to osobně dotklo, tak to nejde jen tak skousnout a to jsem hodně ke všemu tolerantní. Kdyby mě podvedl s ženou, tak bych řádila, ale byla bych schopná i odpustit .

Reaguji na 92jaja:
Co se týče sexu, tak on je až moc na sex až snad nezdravě staví na tom uplně všechno a já tak normálně takže mu to bylo vždycky málo.
Takhle jsem si nikdy nevšimla že by koukal po chlapech, ale ani pořádně po ženských, spíš mě ani nenapadlo se na to soustředit. Jeho názor na gaye byl vždycky tolerance .
Já ho najednou vidím v uplně jiným světle, přitom je to hodnej slušnej kluk, ale po tom co jsem si početla, se mu nemůžu podívat do tváře .

Reaguji na Majklik:
Taky si myslím, že bych se jen ujistila v tom, že se s někým skutečně scházel a ne jen si psal jak mi tvrdil .

Nechápu prostě že to nevěděl dřív, a přitom on ví že mi může říct cokoliv .
Od května jsem byla v nový práci a doma jsem trávila strašně málo času a tak nějak si myslím to začalo s tím jeho psaním, ale nemůžu přesně vědět.
A tvrdil mi, že si chtěl jen s někým psát a ženský mu prý neodepisovali, což mi připadá jako pěkná hovadina. Pokud by přece nebyl min. bi, tak by ho to ani nenapadlo, psát si s muži .Jen si říkám kdo to vedle mě vůbec těch 7let žil .

Čekala bych cokoliv, ale tohle by mě nenapadlo ani náhodou. Se tomu musím chvílema i smát. Slza holky ani jedna .
Nějak se to ve mě šprajclo a mám pocit že mi za to vůbec nestojí, připadám si neuvěřitelně podvedená .

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji CarrieNY: to snad musel vědět už dávno že je něco špatně .

Tušil možná , ale nevěděl na 100%. Kdyby to totiž na tuty věděl neztrácel by se ženou čas. , Mám kamarády gaye a vím , že když jsou o tom přesvědčeni nespi se ženami. Vypadá to, že je bisexuál a možná proto, že to ještě s mužem nezkusil neumí si to v sobě utřídit co by mu vyhovovalo víc.
Ale lituji tě , šok musí být pořádný po tolika letech , zase na druhou stranu buď ráda, že si na to přišla teď a ne za dalších x let , kdy by Vám po společném domě pobíhaly už děti.Pak by to bylo horší.

Cituji CarrieNY: Se tomu musím chvílema i smát. Slza holky ani jedna .

Je fajn, že to bereš takhle, stejně s tím nic neuděláš.jen se s tím musíš smířit.

Cituji CarrieNY: Jen si říkám kdo to vedle mě vůbec těch 7let žil .

Jo nejen za 7 let i za 20 let soužití můžeš zažít nemilé překvapení

Rozejdi se s ním v klidu a dej mu šanci , aby se i on sám s tím vyrovnal, myslím, že pro něj je to mnohem těžší, protože sám neví kam patří a má z toho všeho určitě strach . Víš jak je těžký si tohle přiznat ? Ne pro ně samotné , ale přiznat to okolí oni z toho mají strašný stres jak to přijme okolí. Kolik mu je?

Reaguji na mikkýsek:
Nedalo mi to a skoro 3hodky jsme to probírali. Stejně z toho mám spíš pocit, že mě oblbuje než by řekl pravdu, ale asi to fakt nechce přiznat ani sám sobě.
Mám v hlavě takovej zmatek, vůbec nevím čemu věřit, abych mu třeba nekřivdila .
Dokonce mi i řekl, že se mnou chce být, ale to už asi nedokážu .
Je mu 26 .
Ale trápit se si nedovolím, jsem připravená to brát statečně a jít prostě dál za lepším životem .

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji CarrieNY: Ale trápit se si nedovolím, jsem připravená to brát statečně a jít prostě dál za lepším životem .

seš dobrá, že to takhle bereš. Podle mě máš pravdu v tom, že ani on sám si to nechce přiznat, ale to, co dělal, nedělají lidi z nudy, ale něco je k tomu vede. Co ti vlastně řekl?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na CarrieNY:

Myslím si, že je to situace, kdy je těžké už dále věřit a hlavně je to velká nejistota do budoucna. Na druhou stranu si myslím, že jsi se k tomu postavila až moc razantně. Nemyslím to zle, jen mi nepřijde fér ho takto skoro až odkopnout. Něco jiného by bylo, kdyby Tě tahal za nos, třeba skrz ty děti a tys to teď zjistila, že to vše z jeho strany byla hra. Ale takto si myslím trpí už dost na to, abys mu ještě přiložila tím, že na něj budeš třeba naštvaná. A to, že neuroníš ani slzu je taky zvláštní, jestli ten vztah byl tak fungující, jak píšeš. Trošku špekuluji, jestli si to neuvítala jako důvod k rozchodu. Říkám to narovinu, protože váš vztah neznáme a možností může být spousta....

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na CarrieNY:

Myslím si, že je to situace, kdy je těžké už dále věřit a hlavně je to velká nejistota do budoucna. Na druhou stranu si myslím, že jsi se k tomu postavila až moc razantně. Nemyslím to zle, jen mi nepřijde fér ho takto skoro až odkopnout. Něco jiného by bylo, kdyby Tě tahal za nos, třeba skrz ty děti a tys to teď zjistila, že to vše z jeho strany byla hra. Ale takto si myslím trpí už dost na to, abys mu ještě přiložila tím, že na něj budeš třeba naštvaná. A to, že neuroníš ani slzu je taky zvláštní, jestli ten vztah byl tak fungující, jak píšeš. Trošku špekuluji, jestli si to neuvítala jako důvod k rozchodu. Říkám to narovinu, protože váš vztah neznáme a možností může být spousta....

 

Téma Přítel si psal s muži je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené