Smazat

Přítel si psal s muži

Ahoj prosím o rady. S přítelem jsme spolu 7rok a myslela jsem si že je mezi náma vše v pořádku, bydlíme spolu celou dobu a plánovali jsme děti a domeček.
Včera jsem si půjčila jeho mobil kvůli internetu a našla jsem tam jak si na erotických stránkách píše s muži a domlouvá si sex apod. Strašně mě to zasáhlo, bylo to v noci a okamžitě jsem ho vyhodila. Jsem z toho totálně znechucená, řekl mi že s nikým nic neměl, že si jen psal, ale už to něčemu nasvědčuje, min. že se mu to musí líbit a vzrušuje ho to . Bylo to teď v období 6měs. zpět a přiznal že nevěděl a podle mě do teď neví nebo vědět nechce jestli je homo nebo hetero.
Já mu vůbec nevěřím, myslím si že je gay , ale nechce si to připustit.
Nevím co mám dělat, jak se chovat. Jsem strašně naštvaná, že jsem s ním ty roky ztratila a on mě obelhával.
 
arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na CarrieNY: Taky myslím, že oblbuje spíš sám sebe... Mám kamaráda co měl dřív vztahy normálně se ženami,než si to plně přiznal.
Byli ste spolu sice dlouho, ale jsi mladá a určitě najdeš někoho kdo bude vědět co chce

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Nicolletta: Trošku špekuluji, jestli si to neuvítala jako důvod k rozchodu.

to by mě teda z toho, co píše ani ve snu nenapadlo.
A to, že ji to naštvalo, to je snad normální reakce - znechucení, vztek, slzy..Zřejmě tam nepsal jen, že by se rád s panem X sešel tam a tam, ale i detaily, z kterých se zakladatelce udělalo šófl.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na kozenka88:

Však já taky netvrdím, že to tak je a hotovo. Jen když se vžiji do situace, že by se to stalo mně, tak bych byla asi pořádně v šoku a nemohla tomu uvěřit. a pak bych asi byla šptaná, že ten vztah končí, i když jsem s ním plánovala budoucnost. ke všemu ze dne na den...ale nevím, jestli bych byla taková hrdinka, že bych ho kopla do ř*tě a pápá. Ale říkám, jaká by možná byla má reakce, i když to člověk nikdy nepředvídá. Prostě mám pocit, jako by zakladatelka o tom svém teď psala jak o nějakém ubožákovi, co ji tímto způsobem podvedl, ale při tom to má mnohem hlubší význam a okolnosti, než aby to šlo takto sméct ze stolu.....můj názor a pardon, jestli je tato diskuze založená za účelem pochlebování a litování, myslela jsem, že třeba zakladatelka neví co dál, co si o tom myslí ostatní, tak jsem napsala jak to vidím já

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Nicolletta: pardon, jestli je tato diskuze založená za účelem pochlebování a litování

to bych neřekla - proč?

Cituji Nicolletta: Prostě mám pocit, jako by zakladatelka o tom svém teď psala jak o nějakém ubožákovi, co ji tímto způsobem podvedl

Mě nepřipadá, že by o něm psala jako o ubožákovi, ale každopádně ubožákem je! Ne proto, že je gay, ale proto, že takových let podvádí holku, která ho má ráda...A to je víc, než ubohé.

Reaguji na kozenka88:

No právě že mi řekl, že to dělal z nudy, že si chtěl jen s někým psát, že ho to bavilo, ale normálnímu hetero muži, by se to podle mě hnusilo .

Reaguji na Nicolletta:
Já s ním normálně komunikuju ten prvotní šok a i hněv povolil a snažím se s ním mluvit a zjistit co a jak a proč .Ale on zatvrzele tvrdí, že je na ženy a že ho to nevzrušuje, ale jak už psala KOZENKA88 něco ho k tomu vedle, to si myslím taky.
Já jsem cíťa, ale ve mě se to teď nějak bloklo a fakt ani slza a když už jsem měla náběh, tak jsem si stejně řekla že brečet nebudu . Takže jako dobrou příležitost pro rozchod to určitě neberu . Je mi to naopak hodně líto .

Reaguji na kozenka88: Reaguji na kozenka88:

Určitě to není založený za účelem, aby mě někdo litoval.
I když už mezi náma pár problémů bylo nikdy jsem neměla na rozchod sílu, ale fakt po tom jeho dopisování, se mi udělalo blbě, bylo to dost ostrý a upřímný .

Reaguji na moony:
Mě pořád tvrdí, že ví kam patří a že chce vztah jen se ženou a že by se mu to s chlapem hnusilo, přitom mi ale i potvrdil, že jednu chvíli váhal jestli není bisex.
Je objednaný k sexuologovi, prý mi to chce dokázat, ale já fakt nevím .
Sebe prý ujišťovat nemusí.
Ale jak už jsem zmiňovala, podle mě by tohle normální heterosexuál nemohl udělat .

Reaguji na True:

Nedokážu na něj být nějak zlá, ale právě nevím jak dlouho to mohlo trvat, jestli poslední půlrok má v hlavě zmatek nebo už dlouho a fakt mě tahal za nos. Mám ale bohužel pocit, že se k tomu jen tak nepřizná .

Chlap, který stojí o ženskou a případně o rodinu si nebude pro nic za nic psát s gay chlapama. To je divné, ne?

A kdybych teda měla přiblížit co jsem se dočetla, tak to zkusím .
Vzhledem k tomu, že mi tvrdí, že šlo jen o psaní, který ho bavilo a do reálu by nikdy nešel, že se mu to až hnusí, se mi zdá jako blbost .Kdyby se mu to hnusilo, tak by ho to ani nemohlo bavit nebo napadnout .
Posílal i své číslo, fotky i s obličejem, psal co má za auto, kde bydlí.
Domlouval se na orální sex i klasický, nechutný na tom je že šlo i o dámské spodní prádlo na mužích :-/. Dále, psal jak za někým pojede dají rychlovku, že to chce vidět pěkně detailně za světla,...S někým chtěli zapojit i ženy, ale třeba 60-tiletý .
Debaty o spermatu na denním pořádku a tom jak si to šetří .No to by mohlo stačit .
Sám mi řekl , že ví že je to nechutný a že toho strašně lituje a mrzí ho že to všechno zničil. Že není na muže a že to byl zkrat, prý ženy nepsali, tak reagoval mužům .

Reaguji na EleanorWoods:
Jako já si to bohužel taky myslím, že to není pro nic za nic .
Ale hrozně mě to mrzí, všichni mi říkali jak mám hodnýho chlapa, že bych lepšího nenašla a ono je to asi všechno jinak .

Hetero chlap by si o tomhle s chlapem nikdy nepsal, prostě by mu to přišlo nechutný a neviděl by jedinej důvod k tomu, aby vypisoval takovýhle věci a posílal svoje fotky, takhle mi to řekl partner, a myslím, že v tomto případě to tak bude u drtivé většiny hetero mužů.
Osobně bych s ním po tomhle být už nemohla, i kdyby šel třeba k deseti sexuologům.

Reaguji na aksile2aksile:
Ty ses na to přítele ptala?
Tak víš jak, byli jsme spolu nějakej čas a pořád si říkám jestli to fakt nění jen zkrat, ale na 99% vím že je něco špatně a proto se k němu vrátit nechci .

 

Téma Přítel si psal s muži je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené