Smazat

Přítelova konverzace

Tak se to stalo i mě. Mám docela spokojený život, bydlím s přítelem a bohužel mi nějak když jsme něco řešili na počítači řekl své heslo na facebook..

Nějakou dobu jsem na to ani nepomyslela, ale pak jsem viděla, jak si pořád s někým píše. Vím, že má hodně kámošek, oba jsme dost společenský, ale nějak mi to nedalo, tak jsem se včera koukla. Ano, že je to trapný, vím moc dobře, ale prostě jsem měla divnej pocit. Krom hromady konverzací s různejma holkama o ničem bylo v jedné například to, jak se svojí dlouholetou kámoškou řešili, že ani jednomu nijak zvlášť nevadí podvádět svoje partnery a smáli se tomu. V další psal nějaké holce jak má hezkou sestru a ptal se, jestli je zadaná. To je asi vše, jinak jsme spolu ani ne rok.

Takže ted krom toho, že vim, že díky svojí blbosti mám brouka v hlavě, sedim doma a nevim co dál. Jestli se na to mám vykašlat a jít dál, přiznat se a promluvit si s ním o tom, nebo se rovnou sbalit a jít....

Budu ráda za každej názor, kterej nebude tipu "máš cos chtěla, nelez do soukromí ostatních", protože to už vim dávno. Díky
 

To je těžký, může se prostě jen předvádět a tohle jen psát, třeba by tě nikdy nepodvedl, tím, že se ptá, jestli je její ségra zadaná ze sebe dělá macho, ale nevím no, záleží na tvém pocitu, jestli si myslíš, že takový opravdu je, nebo jestli se prostě takhle předvádí před holkama, slova nejsou činy, o psaní zpráv na facebooku to platí dvojnásob....

arrow
profile_image
johanka89
od 16. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, dělat by to rozhodně neměl, i kdyby si jen honil triko.. Je to zvláštní.. A když jste spolu, chová se jinak? Jak dlouho už si s ní takhle píše?

arrow
profile_image
Elizabeth Bennet
od 28. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když jsme spolu, tak je fajn, nemáme nějaký problémy, to, že má hodně kámošek mi řekl už na začátku, ale neděla skoro vůbec to, že by řekl že jde s někým ven sám, když už, tak se třeba ta holčina stavila nebo jsem šla také a seznámil mě, takže jsem neměla nikdy důvod nevěřit. S tou kamarádkou si píše dlouho, znaj se od mala (jak vtipkovali o tom podvádění). Tu druhou, co ji psal o tý sestře, zná chvíli, je to holka jeho kámoše. Jsem z toho otrávená

arrow
profile_image
johanka89
od 16. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To se nedivím, to by byla každá.. Normální chování to není, nechápu jejich potřebu takhle si něco kompenzovat.. Dávala bych si na něj teď pozor, jestli se chování změní.. Jestli bude podrážděný, nebo se ti bude vyhýbat..

arrow
profile_image
Elizabeth Bennet
od 28. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

S tou svou kámoškou v těch zprávách docela flirtuje... ale ona je vdaná, tak nevim, jestli je to jen sranda.. Mě to teda moc vtipný nepřijde... a nevim jak se mám tvářit až příjde, protože se mi divadýlko moc hrát nechce...

Facebook je fakt zlo. No jo chlapi. I kdyby to bylo jen předvádění, tak je to dost trapný. Nemá nízké sebevědomí, že si to potřebuje takhle zvyšovat skrz tyto konverzace? Jak to bylo přesně napsané o tom podvádění? To je trošku zvláštní. Nerozumím dnešním vztahům..Kolik mu je? Asi nějaké mládě, ne?

Jako jo člověk by neměl někomu šťourat na profilu, mailu, telefonu, ale člověk už kolikrát neví, když to tady tak čtu. To už je možná lepší vědět na čem jsem, pokud to někoho žere. Jinak znám chlapy, kteří si nechají sledovat partnerku apod. takže to není jen na straně žen..

arrow
profile_image
Elizabeth Bennet
od 28. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měli tam nějaký narážky na sebe se sexuálním podtextem a ona tam pak začala něco o tom, že na tyhle věci má doma manžela a on mě a on napsal ale to tobě nevadí, stejně jako mě. A hrozně smějící se smajlíky. Nevim, je to trapný, ani nejsem nešťastná, jako spíš znechucená. Jinak je mu 25 a nepříjde mi nesebevědomej, je dost oblíbenej a má hromadu kamarádů. Bože, tak nevim, co mám dělat

Taky bych byla znechucená a asi bych o tom řekla, protože by mě nebavilo se ještě kvůli tomu přetvařovat a akorát bych byla hnusná a podrážděná (v jeho očích bezdůvodně). Ale pokud to řekneš, tak zase přijde sprška výčitek z jeho strany, že mu lezeš do věcí a tak, takže na tohle je potřeba se připravit a nenechat se nějak vykolejit, protože to bylo jeho chování, které tě k tomu přimělo, i když není za normálních okolností správné někomu číst zprávy...A nebo jak tu někdo radí, nechat být a dávat si na něj pozor.

Upřímně? Já bych to nechala plavat. Vzpomeň si, kdy ty jsi naposledy s někým flirtovala. Podle mého jde jen o jeho zpestření a dokázat si, že ještě pořád za něco stojí. Dokud nesahá, je to OK.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

I kdyby to neuskutečňoval v reálu, tak už jenom to že ho napadaj tyhle myšlenky a vypisuje si takový nesmysly s kamarádkama, je zvrácená. Já bych mu to řekla, ale je potřeba se pořádně připravit na jeho reakci. Ale hrát divadýlko, jak jsem děsně v pohodičce, to by mě fakt nebavilo. Vůbec maj ty chlapi dost zvláštní způsob trávení volnýho času. Místo lítání po venku a dělání něčeho užitečnýho si to vypisuje nesmysly na nějakým facebooku, to je strašný. Jsem znechucená jenom to čtu.

arrow
profile_image
lenka_m1
od 27. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych teda jako zadaná takové věci nepsala, nepřijde mi to normální... Problém je v tom, že ať mu to podáš jakkoliv, výsledek bude, že do tebe bude tlačit, že o nic nešlo a budeš zase tam, kde jsi teď. Přijde mi to, že buď se musíš rozhodnout pro rozchod s tím, že nechceš riskovat, co by ti dělal v budoucnu, nebo to překousneš a necháš se překvapit...

arrow
Neprodává v Bazaru

To je těžký. Když chlapi se prostě předváděj, ale jestli to myslej vážně? Můj přítel má mnohdy taky kdejaký kydy. Nebo třeba jednou kousek od nás zaparkoval frajer s náklaďákem, nějak jsme se dali do řeči, já tam byla s přítelem, kamarádama, psama, prostě banda lidí, vykládal, jak miluje svoji ženu atd., pak šly kolem nějaký holky venčit psy a on hned na nás, jestli se k nám může jít osprchovat, kdyby se třeba ty holky chtěly víc bavit jako chlapi maj kdejaký kecy... I já mám kolikrát různý kecy a taky jsem jinak hodná holka. S bejvalym kolegou v práci jsme se bavili skoro jen o sexu a nikdy mezi námi nic nebylo, jen kamarádi, prostě jsme se o tom rádi bavili

arrow
profile_image
MyselfLady
od 1. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně by to taky dost hlodalo, ale spíš bych možná byla naštvaná na sebe, že jsem tam právě lezla. Nedávno jsem také příteli našla "něco". ani to nebylo nic až tak asi hrozného, ale ve mně hrklo a mrzelo mě to. Protože já jsem ten typ "na chlapa se ani nepodívám". I když to už taky není tak 100% jako dřív, protože jsem zjistila, že ten občasný flirt s někým "jiným" není úplně od věci. Možná to hold Ti chlapi mají tak už "naprogramované" a flirtují, i když o nic nejde. Spíš nepočítají s naší "zvědavostí" a touhou kontrolovat každé jejich slovo. Jestli je doma vše ok, tak bych se být Tebou nevzrušovala. Spíš mu dala najevo, že se mi nelíbí to, že si tam furt s někým píše a třeba to téma trošku probrala.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já teda přiznám, že si nedopisuju s nikym na FB, ani ho nemám, ale ve městě se ráda po chlapech pokoukám, úsměv, flirtík, on si člověk rád dokáže, že je přitažlivej i jinde než doma. Ale tim to končí, žádný čísla nedávám, nic! Tak asi u těch chlapů to může být podobný, že potřebujou vědít, že za nima pálej i jiný baby než jejich stará?

 

Váš příspěvek

Přítelova konverzace

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené