Smazat

Přítelova konverzace

Tak se to stalo i mě. Mám docela spokojený život, bydlím s přítelem a bohužel mi nějak když jsme něco řešili na počítači řekl své heslo na facebook..

Nějakou dobu jsem na to ani nepomyslela, ale pak jsem viděla, jak si pořád s někým píše. Vím, že má hodně kámošek, oba jsme dost společenský, ale nějak mi to nedalo, tak jsem se včera koukla. Ano, že je to trapný, vím moc dobře, ale prostě jsem měla divnej pocit. Krom hromady konverzací s různejma holkama o ničem bylo v jedné například to, jak se svojí dlouholetou kámoškou řešili, že ani jednomu nijak zvlášť nevadí podvádět svoje partnery a smáli se tomu. V další psal nějaké holce jak má hezkou sestru a ptal se, jestli je zadaná. To je asi vše, jinak jsme spolu ani ne rok.

Takže ted krom toho, že vim, že díky svojí blbosti mám brouka v hlavě, sedim doma a nevim co dál. Jestli se na to mám vykašlat a jít dál, přiznat se a promluvit si s ním o tom, nebo se rovnou sbalit a jít....

Budu ráda za každej názor, kterej nebude tipu "máš cos chtěla, nelez do soukromí ostatních", protože to už vim dávno. Díky
 
arrow
profile_image
mishelaa
od 13. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Věř mi, že to stejně nevydržíš a jednou praskneš. Já něco podobného držela v sobě 4 měsíce. Bylo to hrozný, furt jsem na to myslela, nemohla jsem spát. Pak jsem to jednoduše nevydržela a všechno mu vmetla do tváře - prostě ta nejhorší možnost.
Radím ti, aby ses připřavila, co mu řekneš a taky mu vysvětli, proč jsi to vlastně udělala. Hlavně se nenech "zastrašit", že jsi mu lezla do věcí a ať ta špatná nejseš ty. Dupni si, ať hošánek pobere, že ***** si z tebe dělat nebude. Kdybych mohla vrátit čas, taky bych to tak udělala. To trápení a dusení to v sobě fakt nechceš, věř mi.

arrow
profile_image
Gill175
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych mu řekla, že to vím, ale upřímně...takové chování nemám ráda asi bych nevydržela pořád "nepodezírat"

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já si nemůžu pomoct, ale v jeho poště jsi opravdu neměla co dělat. Takhle se může nevinný flirtík nafouknout do obrovského problému.
Když už Tě to tak žere, tak bych se mu přiznala a zkusila si s ním o tom promluvit. Klidně, bez výčitek. Protože oba máte máslo na hlavě. No a uvidíš jak se k tomu postaví. Každopádně důvěra z Tvé strany už asi bude narušená.
Psalas, že jsi tam nakoukla na základě nějakého Tvého pocitu, ten pocit měl nějaký důvod?

arrow
profile_image
Aleopa
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

hmm... jsem čím dál radši za přítele, který takové potřeby nemá a jeho slova, že by ženské nikdy nezavdal ani špetku důvodu k podezírání či nedůvěře, jsou pravdivá ... Nevím, poslední dobou mne zaráží přístupy ostatních chlapů, když vidím, že to jde (a nejen u nás, ale i jiných spokojených párů) a nemusí být každý nutně "biologicky" nucen k rozdávání (nejen) "úsměvů" na všechno, co má sukni. Prostě je chlap jednou zadaný, tak se má podle toho chovat, a nebo si má v tom případě hledat milenky, nebo vztahy, kde druhé polovičce nevadí jeho flirtování..nicméně věz, že ti bude vyčteno lezení do soukromí (já bych vraždila, úplně to nesnáším a to nemám co skrývat), pokud mu řekneš pravdu..
teoreticky to můžeš zkusit uhrát na "víš, už delší dobu mně něco trápí...omylem jsem před nedávnem otevřela" , ale nevím no...jinak si myslím, že to spíš bude machrování a "dokazování si" , než skutečná nevěra, která by tě měla soužit

arrow
profile_image
Aleopa
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Chudobka: Tak já si nemůžu pomoct, ale v jeho poště jsi opravdu neměla co dělat. Takhle se může nevinný flirtík nafouknout do obrovského problému.


Cituji Chudobka: Psalas, že jsi tam nakoukla na základě nějakého Tvého pocitu, ten pocit měl nějaký důvod?

to je taky důležité

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já teda, ač svýho přítele miluju, chová se ke mně krásně a taky mě miluje, bych vztah nejspíš ukončila. Obecně se to možná nezdá jako taková katastrofa, ale vím, že by to šlo do kopru a už nikdy by to nebylo jako dřív. Mě by to ponížilo a on by se mi neskutečně zprotivil. Navíc, jak jednou člověk na tohle přijde, už nikdy nebude mít 100% důvěru v toho druhýho a klid v duši, pořád mu to bude šrotovat a rozhodně nepřestane tomu druhýmu lézt do soukromí. Možná jsou výjimky, ale nebude jich tolik.

Takže i kdyby to bolelo, pro mě by to byla nejspíš konečná.

Cituji Ellenuschka: ve městě se ráda po chlapech pokoukám, úsměv, flirtík, on si člověk rád dokáže, že je přitažlivej i jinde než doma. Ale tim to končí, žádný čísla nedávám, nic! Tak asi u těch chlapů to může být podobný, že potřebujou vědít, že za nima pálej i jiný baby než jejich stará?

arrow
profile_image
MyselfLady
od 1. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Valetta:

Nechápu, proč tu tak často na každý problém je odpověď "ukončit vztah". Myslím si, že v dlouholetém vztahu dřív nebo později nastane problém, který přivodí nějakou krizi. a každý řeší něco jiného.....

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ellenuschka: ale ve městě se ráda po chlapech pokoukám, úsměv, flirtík, on si člověk rád dokáže, že je přitažlivej i jinde než doma. Ale tim to končí, žádný čísla nedávám, nic!

Tohle je podle mě ok, nevidím na tom nic špatného.

Na tom, co popisuje zakladatelka už jo. Na základě přechozí zkušenosti, bych milého přítele bez milosti kopla do zadele. S tím teda, že na základě svého pocitu jsem mu tam vlezla, to co jsem viděla se mi nelíbí a nazdar. Myslím si, že ať už se rozhodneš jakkoli, nenechávala bych to jen tak vyšumět. Já svému partnerovi potřebuju věřit a to bych po tomhle (a po stejné předchozí zkušenosti) nemohla. A co ty? Když ti řekne, že o nic nešlo, budeš mu věřit? Nebude to v tobě dál hlodat? Nebudeš přemýšlet, jestli se to nepřehoupne jen ze slov do reality?

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MyselfLady:

Nevím, jak bych to brala, kdybychom spolu byli třeba 10 let nebo více nebo v tom byly děti, ale teď bych to rozhodně netolerovala (s přítelem jeden rok).

Každý má svou míru tolerance prostě jinde, protože každý jsme jiná osobnost, to je jasný. Já jsem na partnery prostě náročná a vyplácí se mi to - s žádným svým partnerem jsem nemusela řešit nic, co se tu poslední dobou objevuje ve všech těch deníčcích a měla jsem vždy takové, kteří by mě na rukou nosili. Ne, já bych si tohle prostě líbit nenechala a kluci to vždy vycítili a podle toho se i chovali.

arrow
profile_image
Kočulka
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Bože, já si přijdu jak z jiné planety, ale.. Nevidím problém v tom, co Tvůj přítel dělá/píše. Mám taky dobré kamarády, jednoho už ze základní školy. Neumím si představit, že bychom spolu cokoliv měli a i přesto mi píše lásko, kočko.. Zrovna dnes jsme si psali a on že až se uvidime, zasexujem. Číst tohle přítel, je to na rozchod..kdyby nevěděl že je to jen sranda.. A to fakt je. Ani flirtování to není, známe se od mala, považovala bych to za incest. A stejně takhle blbneme. Takže co si píše tvůj přítel s nějakou výbornou kámoškou? Vdanou? Neřeš. Minule když jsme se domlouvali, že se uvidíme zas psal, že už zamluvil hotel.. Prostě sranda. Z 80% řešíme naše partnery a co je nového, co nefunguje, on mi řekne svůj názor chlapa..

Příteli bych nic neříkala. Za blbku budeš Ty, že mu lezeš do soukromí. Podle mě sis tím cos četla potvrdila, že si píše ůplně neškodné věci..co by za to tady jiné holky daly, že..
Pokud Tě trápí otázka věrnosti tak to někdy nadhoď jestli Ti taky bude tvrdit, že podvádění nevadí.. A že někde píše kámošce, že má hezkou sestru a zjišťuje jestli je zadaná.. Taky jsem kamošce psala, že má hezkýho bráchu ať mě seznámí.. Opět jen srandičky. V té době jsem byla zadaná a to jsme veděly obě. Dokud je to jen psaní a legrace, neřešila bych to. Stejně jako flirt..komu to neudělá dobře? Ale samozřejmě vše má svou hranici.. A každý ji máme jinde. Je jen na Tobě jaký vyvodíš závěr..

arrow
profile_image
Valetta
od 25. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kočulka:

Jo, ty to možná bereš ze srandy, ale chlapi mají poněkud jinou mentalitu. Asi většina holek má s takovýmhle typem konverzace zkušenosti.

Pokud mám mluvit za sebe, tak 90% kámošů mi píše takové věci, co zmiňuješ nahoře. A hodně z nich je i zadaných, ale...Já na takovej typ konverzace nereaguju stejným způsobem, pokud jsem zadaná - maximálně odpovím něco vtipnýho, ale aby z toho bylo jasný, že tohle téma nebudu dál rozvíjet.

Ale abych se dostala k jádru pudla - oni to sice píšou rádoby ze srandy, ale u chlapů jsou to trochu i výzvědy a zkoušení hranic, kam by holka třeba byla ochotná zajít. Protože já jsem si jistá, že kdybych na ty jejich jakože srandovní návrhy nesrandovně kývla, fakt by se mnou do toho hotelu šli.

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kočulka: Zrovna dnes jsme si psali a on že až se uvidime, zasexujem

Cituji Kočulka: Minule když jsme se domlouvali, že se uvidíme zas psal, že už zamluvil hotel..

Teda holky, kam na tohle chodíte? Já mám spoustu kamarádů, ale tohle by mi nikdo z nich nenapsal, pokud by opravdu nechtěl jít se mnou do hotelu..
Tobě to možná přijde jako sranda, ale už jenom, že to napíše, sice v legraci, znamená, že na to myslí Víme, že přání je otcem myšlenky.. Takže kdybys to neobrátila v legraci, ale dala mu najevo, že bys byla ochotná o tom uvažovat.. To bys viděla, jak by panáček zavětřil
Jsem si jistá, že můj muž to nikomu z legrace nepíše. Pokud ano, tak to legrace není a já jsem ráda, že o tom nic nevím..
Můj názor je, že pokud nemáš nějaké jiné jasné indicie o tom, že tě tvůj muž podvádí (divné chování, lži, cizí parfémy, co já vím..), tak je kravina mu lézt do jeho soukromí. Pak najdeš něco, co možná není zrovna košér (třeba flirtování s jinými), ale nijak to nenarušuje váš vztah. Ve chvíli, kdy to zjistíš, tak už narušený je a možná opravdu zbytečně..

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Neřešila bych to. Já taky na facebooku občas s někým flirtuji, ale nikdy bych manželovi nevěrná nebyla. Je to jen takové odreagování, zábava.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Valetta: souhlas

 

Váš příspěvek

Přítelova konverzace

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené