Smazat

Přítelova nová kamarádka

Tolerovaly byste příteli kamarádku, se kterou se seznámil přes facebook v průběhu vašeho vztahu, se kterou si neustále píše, říká, že si v některých věcech rozumí s ní víc než se mnou a dokonce prohodil, že by s ní i zašel někdy do kina nebo podobně?

Opět další problém s mým přítelem... možná je to problém hlavně můj, tedy zjevně jemu to žádné potíže nedělá... Přítel se nedávno na facebooku seznámil s holkou, která pracuje v čajovně u nich ve městě. Narazili na sebe náhodou, on si s ní hodně píše, rozumí si s ní velice. Já jsem z toho byla popravdě dost v šoku, strašně jsem žárlila.. Pak se staly nějaké věci mezi námi a přítel se se mnou rozešel. Teď už jsme zase spolu a mluvili jsme právě o této jeho kamarádce. Řekl mi, že když jsme byli rozejití (asi 5 dní celkem), že s ní byl venku a že si ji upřímně velmi oblíbil. Mně je 23, přítel je o půl roku mladší a jí je 17. Když jsem mu po tom, co mi ten venek oznámil řekla, že už jsme se teda o ní bavili a že mu věřím, ale přesto na tohle prostě žárlím, tak mi řekl, že mě chápe a že mám asi trochu na co.. jelikož momentálně s ní je v pohodě a se mnou ještě zcela ne. Zůstala jsem hledět jak opařená.. pořád říká, že je jí teda 17, to je asi dle něho nějaký hlavní důvod, kvůli kterému bych se měla uklidnit. ale říkám, že časem jí bude víc že a on: no, nad tím jsem vlastně nepřemýšlel ... neskutečně mě tahle slova od něho bolí. Máme vztah na dálku a tak prostě má hodně času a prostoru, aby s ní chodil ven kdy se mu zachce. Nevím, jak se k tomu mám stavět. Slíbila jsem mu i sama sobě, že žárlit nebudu, ale po tomto rozhovoru to asi sotva jde.. Sice ho ukončil tím, že se mnou si rozumí víc než s ní a chce být se mnou, ale přesto, co si o tomto mám myslet? Opravdu se bojím... vím, že asi mám i malé sebevědomí, což dřív nebývalo.. jen prostě nevím, jak se chovat. Jestli s ní bude chtít jít ven i jak budu u nich, nebo si s ní bude předemnou pořád psát, netuším, jak to ustojím...
 
arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě dodám, že ona je nezadaná..

arrow
profile_image
Ivulienka
od 10. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já nevím, mně by to asi trošku vadilo, ještě kdyby měl takové blbé řeči a poznámky. Mi přijde jako by si zvedal sebevědomí, si přijde najednou hrozně žádaný nejspíš, resp tak to na mně působí. Co bych dělala, v tom ti já moc neporadím, vypadá to, že kdybys ji tolerovat přestala, tak on buď začne lhát a vídat se budou dál, nebo se hnusně pohádáte a zlá budeš stejně ty, je to přece jen údajně kamarádka. A když je to taková kámoška, tak bys snad měla jít s nimi, kdybys byla u něj ne? Měl by ti to nabídnout, příp. bych se vetřela sama Bych se s ní chtěla seznámit, ať vím co je zač..třeba to bude hodná holka.

arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ivulienka: Jsem taky toho názoru, že to vypadá, jakoby si zvedal sebevědomí... ale nelíbí se mi, že se takhle chová ke mně, ještě s těma řečma. Už jsem si říkala, že bych si taky našla takového kamaráda, ale nevím moc kde a taky mu nechci oplácet stejnou mincí.. To mě ani nenapadlo, že bych vlastně mohla s nima jít i já že.. no, tak na tom budu rozhodně trvat. Pokud se mu to nebude líbit, tak si už budu myslet fakt něco špatného... No, já jsem teď na ni nastavená, jakože je to určitě hrozná ***** jakože, vím, že asi nebude.. ale fakt mám s tím problém hlavně v sobě no.. ale zkusím to zkousnout. Kdybych mu něco zakazovala, to by skončilo ještě hůř a nechci se ani takhle chovat.

arrow
profile_image
Willy.P
od 13. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můj názor je takový, že teď přítel momentálně vůbec neví, co chce. Na jedné straně je vztah - jistota a na druhém něco nového, neokoukaného. Podle mě pokud budeš žárlit a ukážeš, že je pro tebe ta holka konkurence, že jsi nejistá a že máš strach ze ztráty přítele, tak ho spíš ztratíš. Nevidím do té situace úplně, ale snažila bych se být naprosto nad věcí, snažit se, aby mi to slušelo jakoby tě to nemohlo rozhodit, ani se na ní neptat, prostě být usměvavá a v pohodě, když budeš s ním. Nejlepé možná taky začít mluvit o nějakém novém kamarádovi, s kterým si velmi rozumíš

arrow
profile_image
Ivulienka
od 10. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No jo, tak jako přítel ať už bývalý, nebo současný mně s kamarádama/kamarádkama vždycky seznámil, je to normální tak pokud mluví pravdu, neměl by být problém..jedině že by to bylo tak, jak píše Willy.P a neví co chce...prostě bych mu naprosto v klidu řekla, že jsi usoudila, že třeba ta kamarádka nebude tak špatná a ráda bys jí poznala jsou dvě varianty - buď bude couvat, tzn by si ji rád nechal pro sebe, nebo tě za ní vezme a budeš moct být třeba klidnější, až ji poznáš V každém případě bys viděla, jak se k sobě chovají, ženská už to nějak vycítí, kdyby se dělo něco nepatřičného..já osobně bych se s ním v takovém případě rozešla (po nějakém rozumném rozhovoru samozřejmě, třeba by to tak nedopadlo), život je ale krátký, čekat na něco, co nemusí vůbec fungovat by mně nebavilo. A takhle by mi přišlo, že ze mně vyloženě dělá debila.

Tak to tě obdivuji. Já bych to nezvládla. Přítel má také kamarádky, ALE za prvé všechny z doby než sjme se poznali, navíc jsou všcehny z dětství a ještě mi všechny představil a mám bonus, že jsou zadané a chodíme vždy ve čtyřech pokecat.
Kdyby ted poznal nějakou holku a udělal z ní kámošku...brala bych jí jako holku co mě brzy nahradí..nechápala bych to. A časem bych to skončila, ptze bych se jen a jen trápila.

Jelikož se řadím do kategorie poměrně žárlivých slečen, asi by mi to vadilo dost. Pokusila bych se mu vysvětlit, že mi na něm záleží a tohle mi prost ubližuje. Taky by mě zajímalo, jak by se tvářil on, kdybys ty měla takového kamaráda.
Nejspíš to bude způsobené tím, že jak píše slečna nade mou, snaží se zvýšit sebevědomí, že by o něj mohla mít zájem 17 letá holka

arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuju moc za vaše názory holky Zkusím se nějak překonat a být v pohodě, prostě to neřešit, pokud půjdou ven, tak jít taky, i když budu mít pocit, že jsem tam jak pátý kolo u vozu.. nevím, mám z toho prostě takovej zlej pocit. Je dost možný, že mě přítel jen zkouší, protože jedním z důvodů rozchodu byly moje přehnaný žárlivý scény.. Je mi jasný, že mu by se taky nelíbilo, kdybych měla nějakého takového kamaráda, určitě nelíbilo. Mám pocit, že si je mnou příliš jistej, což není dobrý, ale já zase neumím být taková, abych mu schválně dělala něco, co vím, že se mu nebude líbit.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak tohle by mi hodně vadilo. Ještě ty kecy okolo co on má. Nemám nic proti kamarádkám třeba z dětství apod, ale tohle je divný. At si s ní povídá, ale co ti má co předhazovat, že máš na co žárlit apod.? Našla bych si taky nákýho ''kámoše''.

arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

přesně tak.. kamarádka z děství, nebo kamarádka, kterou znal předemnou, o tom bych se vůbec nebavila. to je něco jiného.. ale vím, že jsem jednou něco takhle jako nahodila a řekl mi, že co jako, jestli když bysme spolu byli celej život, to jako nebude moct už poznat žádnou holku? v tom musím uznat, že má pravdu.. nemůžu prostě mu nic diktovat. jen mě ale na něho mrzí, že mi to podává tímto způsobem. ví dobře, že mi to ubližuje

arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zas kdybych mu řekla, ať mi tohle neříká, tak o ní přestane mluvit a já nebudu vědět nic, což se mi taky zrovna nezamlouvá.. nevím moc, co mám dělat. Nejlepší by bylo prostě se nad to pozvnést a dát mu fakt najevo, že nějakou malou holku vůbec nebudu řešit.. jenže jsem v tomhle docela slabá, abych to dokázala :/

arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tvůj přítel je vyloženě ještě nezralé, netaktní telátko. Tohle mi říct chlap, urazilo by mě to. Ulehčila bych mu rozhodování a poslala ho k té druhé.

arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Helmut: Nechci se s ním rozejít kvůli kamarádce... A možná je ještě celkem nezralý, což se ovšem může změnit věkem, nebo nemyslíš?

arrow
profile_image
Kočulka
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě by to hoooodně vadilo. Ale sama musím říct, že jak jdu životem, tak mi kamarádi přibývají a to i mužští.. Takže ne každá kamarádka musí znamenat průšvih. A to, že ti ji předhazuje bych brala spíš jako pozitivum- kdyby s ní něco chtěl mít, tak mlží a nemá žádné průpovídky ani ve srandě. Aspoň moje zkušenost , tvého přítele samozřejmě neznám. Třeba se tě těma řečma snaží připravit na rozchod.

Jestli se s ní nějak často vídá a píše si, tak bych se asi taky bála, že budeš brzy nahrazena. Každopádně s tím nic nezmůžeš. Na jednu stranu bych ti poradila zkusit to hned utnout..dát mu nůž na krk, než se do ní třeba zamiluje. Ale bojím se, že to není řešení, tak zkus být statečná a uvidíš jak to dopadne. Vím, že teď to asi slyšet nechceš, ale třeba spolu být nemáte.

 

Váš příspěvek

Přítelova nová kamarádka

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené