Smazat

Přítelova nová kamarádka

Tolerovaly byste příteli kamarádku, se kterou se seznámil přes facebook v průběhu vašeho vztahu, se kterou si neustále píše, říká, že si v některých věcech rozumí s ní víc než se mnou a dokonce prohodil, že by s ní i zašel někdy do kina nebo podobně?

Opět další problém s mým přítelem... možná je to problém hlavně můj, tedy zjevně jemu to žádné potíže nedělá... Přítel se nedávno na facebooku seznámil s holkou, která pracuje v čajovně u nich ve městě. Narazili na sebe náhodou, on si s ní hodně píše, rozumí si s ní velice. Já jsem z toho byla popravdě dost v šoku, strašně jsem žárlila.. Pak se staly nějaké věci mezi námi a přítel se se mnou rozešel. Teď už jsme zase spolu a mluvili jsme právě o této jeho kamarádce. Řekl mi, že když jsme byli rozejití (asi 5 dní celkem), že s ní byl venku a že si ji upřímně velmi oblíbil. Mně je 23, přítel je o půl roku mladší a jí je 17. Když jsem mu po tom, co mi ten venek oznámil řekla, že už jsme se teda o ní bavili a že mu věřím, ale přesto na tohle prostě žárlím, tak mi řekl, že mě chápe a že mám asi trochu na co.. jelikož momentálně s ní je v pohodě a se mnou ještě zcela ne. Zůstala jsem hledět jak opařená.. pořád říká, že je jí teda 17, to je asi dle něho nějaký hlavní důvod, kvůli kterému bych se měla uklidnit. ale říkám, že časem jí bude víc že a on: no, nad tím jsem vlastně nepřemýšlel ... neskutečně mě tahle slova od něho bolí. Máme vztah na dálku a tak prostě má hodně času a prostoru, aby s ní chodil ven kdy se mu zachce. Nevím, jak se k tomu mám stavět. Slíbila jsem mu i sama sobě, že žárlit nebudu, ale po tomto rozhovoru to asi sotva jde.. Sice ho ukončil tím, že se mnou si rozumí víc než s ní a chce být se mnou, ale přesto, co si o tomto mám myslet? Opravdu se bojím... vím, že asi mám i malé sebevědomí, což dřív nebývalo.. jen prostě nevím, jak se chovat. Jestli s ní bude chtít jít ven i jak budu u nich, nebo si s ní bude předemnou pořád psát, netuším, jak to ustojím...
 
arrow
profile_image
Helmut
od 23. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji emily13: A možná je ještě celkem nezralý, což se ovšem může změnit věkem, nebo nemyslíš?

Nezralý je každopádně. S věkem se to s největší pravděpodobností změní. Teď jde o to, kdy... Přijde mi, že ti chlapi dozrávají až tak kolem třicítky a víc.

arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Helmut: ach jo no, tak to nevím teda, jestli vydržím, ale zkusím se obrnit a zachovat si pevné nervy

arrow
profile_image
noninek
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

S tímhle mi můj drahý přijít, tak prvně vyzistím jak se spolu baví, o čem... Taky bych se ho narovinu zeptala, jestli s ní něco plánuje, nebo je to fakt jen prostě holka-kamarádka.
Popřípadě s něma fakt jít na kafe - kamarádům se přece partneři představují, ne? Tam uvidíš asi nejvíc.
Ale když budeš vyšilovat a zakazovat, tak o to víc bude chtít tu, která je víc v pohodě - jí.
Jinak já s drahým máme takovou nepsanou dohodu, že když bychom poznali nějakýho kamaráda/kamarádku za doby, co jsme spolu, tak to druhýmu oznámíme a dobře probereme jestli opravdu kamarád stojí za to, abychom ho vídali. Už jsme vyselektovali takhle pár lidí.

arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na noninek: To je skvělá dohoda, ušetří spoustu trápení a nedorozumění. Já jsem se ho na to zeptala a řekl mi, že je to fakt jen kamarádka. Taky jsem mu říkala, že bych ji asi ráda poznala, že bych se s tím pak určitě líp vyrovnala a odpověděl, že si to taky myslí. Jenže tohle bylo před tím rozchodem a mám strach, aby se to nezměnilo..
Jinak máš naprostou pravdu, že scénama či zakazováním si podepíšu vlastní ortel, takže musím mít hlavu vzhůru

arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, tak noninek měl velkou pravdu... dneska jsme si psali, přitom už jakože máme být zase spolu. napsal, že to u něho pořád kolísá, že neví, jestli to má smysl. Přitom mi tvrdí, že mě miluje, že chce být se mnou. Co si o tom jako mám myslet? Pro mě, když někoho miluju, tk to znamená, že ho asi chci vidět, že s ním doopravdy chci být a chci začít od znova s tím, že se budu vyvarovat chyb. ale on si není jistý... takže mu ani nevěřím, že si je jistý tím, že mě miluje. protože není.
Dneska byl pryč celej den, pak napsal pár vět a že se jde dívat na fotbal.. ani se neozval, ani v tom pitomém poločase..

arrow
profile_image
staarbucks
od 7. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kočulka: Mě by to hoooodně vadilo. Ale sama musím říct, že jak jdu životem, tak mi kamarádi přibývají a to i mužští.. Takže ne každá kamarádka musí znamenat průšvih.

s tím souhlasím, že opravdu těch mužských kamarádů přibývá, ale zase na druhou stranu 17letá holčina, asi ten typ té kamarádky nebude

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Nejsem žárlivá, ale tohle by mě s prominutím s*alo. Je vidět, že váš vztah je hodně křehký a narušený a navíc přítel evidentně neví, co chce. Já bych s takovým nebyla.

No tak toto by ma teda poriadne na*ralo ! ! a neviem či by som mu to tolerovala? asi nie! pochopila by som keby to bola nejaka dobra kamarátka z dectva alebo zo školy,ale že sa s Ňou spoznal len tak apíše si s ňou na FB? no neviem neviem? asi si potrebuje niečo dokazovať,že aky je úžasný,že ho chce viac báb na raz,proste ho nechápem? a nepríde mi to normálne aby mi hento spravila priateľ? tak choď nimi aj ty von a uvidíš ako sa bude k nej správať a ona k nemu? možno je tov pohode baba a su naozaj iba kamráti a ty zbytočne žiarliš tak sa niekam vyberte vštci 3-ja a uvidíš sama ako to je,ženská to vycíti keď sa niečo deje.Alebo ju ma ako zálahu? naskytá sa veľa otázok a odpovedí ale to si najlepšie zistiś sama.Asi je ešte nezrelí a ani sám nevie čo chce? a ako dlho to už trvá to ich kamarátstvo? a ak ťa takýmto spôsobom skúša tak to nie je od neho pekne... ale podľa toho ako píšeš si naňho dosť naviazana a maš ho strašne rada a v podstate sa snim ani nechceš rozíšť,nechceš oňho príšť tak neviem ako ti ďalej poradiť? hádam si to vysvetlíte a vśetko dopadne tak ako má,či už dobre alebo zle. držím palce

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nejsem zrovna žárlivý typ a pokud mám důvod žárlit, stejně to nedávám moc najevo, ale teda tohle To bych si opravdu líbit nenechala, a tak nějak mám pocit, že to mezi váma asi nevydrží...Navíc, já na nějaké kamarádičkování mezi klukem a holkou nevěřím.

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak určitě by mi to vadilo. Jsem docela žárlivá, i když to nedávám moc najevo. Můj přítel říká, že kamarádky nemá a i když spolu chodíme mezi lidi celkem dost, tak jsem opravdu žádnou nepoznala. Samozřejmě má známé, se kterými se pozdraví, nebo prohodí pár slov, ale kamarádky to nejsou. A já jsem ráda.
Já asi na kamarádství mezi mužem a ženou nevěřím. Myslím, že alespon ten jeden bude chtit dřív nebo později víc

arrow
Neprodává v Bazaru

Žádnou takovou kamarádku bych mu netolerovala,jak by se líbilo jemu kdyby sis našla na fb kamaráda.Pokud tě to bude hodně trápit tak to na něj zahraj,že sis prostě našla na netu kámoše a uvidíš jeho reakci.

Přijde mi, jako by tě přítel shazoval. Nenechala bych si to líbit. Uvědom si, v jakém jsi teď postavení, jestli ti to takhle bude vyhovovat, ale asi se to moc dlouho nedá vydržet tímhle způsobem.

arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přítel se chová jako malé hloupé děcko... už ho mám popravdě plné zuby. je hnusně arogantní a neschopnej ničeho.
Dneska mi zase se smajlem vychlámaným oznámil, že teda neví, jestli mi to má říkat, ale že jde v pátek do kina s touhle holkou a v sobotu ven s nějakou jinou. tak jsem ho požádala, jestli by se mohl trochu zklidnit, že mi to fakt vadí, že do mě takhle rýpe, jestli ho to baví..
tak že ok.. a prý ta holka se ptala, jestli mi to nevadí, a to bylo zrovna minulý pátek, kdy se se mnou rozešel, tak jí řekl, že už se mě ptát nemusí. Poprosila jsem ho, jestli by ji tedy mohl uvést do nynější situace, načež mi odpověděl, že ale asi ani já nevím, jak to je.. že váhá pořád, že by nejradši si řekl, že chce rozchod, ale že jsem to prostě já.. že jsem pro něho byla jako osudová nebo co za kecy.. říkám, ještě se ti beze mě zdá svět poloviční? /to mi řekl v pondělí/ odvětil, že už ani ne. že rozhodně ví, že mě nechce vidět naživo, ale že prostě se v sobě nevyzná, že má chuť v jednu chvíli mě požádat o ruku a pak zas to skončit. řekla jsem mu, ať si uvědomí, že jsem ta holka, která by pro něho udělala cokoliv, která ho miluje, která mu bude tolerovat trávu i holčičí kamarádky. na to mi odpověděl: "to co je za výlev? "
sám mi řekl, jestli nevidím, jak se změnil, a že ho to štve, říkám ale, že za to jací jsme můžeme jen my sami, že záleží, jak my bereme věci a on že to teda ne.. že to neovlivní
a že prostě mu na tom nezáleží, říkám na mě ti nezáleží? a on: ne dpc, zas musis vsechno pretacet, fakt me uz seres.

holky, to je takovej ubožák, že ho snad přestanu milovat hned...
kamarád mi poradil, ať se te´d úplně přestanu ozývat, nikam nechodím na skype a tak dál.. že třeba se uvědomí, ale popravdě, nevím, jestli bych ho chtěla zpět.. celej ten rok s ním byl úžasnej, měli jsme tolik společného a cíle do budoucna a nadšení pro všechno nové, tak jsme si rozuměli.. bylo to úžasný, byl to nejlepší kluk, tak jsem s ním byla šťastná... je mi z toho nanic

Reaguji na Ansey: ako vidim si doňho beznádejne zamilovaná

arrow
profile_image
emily13
od 26. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na enna: řekla bych, že byla jsem beznadějně.. ale teď, po tomhle všem, co vypustil z té své arogantní pusy už to velice polevilo.. bohužel si myslím, že mě to zase chytne, budu se tím trápit, ale na tohle nesmím zapomenout, jak se ke mně chová..

 

Váš příspěvek

Přítelova nová kamarádka

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené