Smazat

Přítelovy lži a hledání jiných žen

Zjistila jsem, že přítel, ačkoliv mi tvrdí, že je zaneprázdněn a nemá čas, si dává inzeráty na erotickou seznamku a mě, jakožto svoji přítelkyni, zapírá.

Ahoj holky,
s přítelem jsme 8 měsíců, seznámili jsme se na seznamce. (Asi až po dvou měsících mi řekl své pravé jméno a věk, ale přes to bych se ještě přenesla).
Bohužel spolu netrávíme moc času, tvrdí, že má hodně práce, včetně víkendů (párkrát jsem byl o víkendu v práci s ním, tak jsem neměla důvod nevěřit) a vidíme se fakt málo. To by mi ani nevadilo, kdyby vážně pracoval.

Ale bohužel jsem si vyhledala na netu jeho přezdívku a hodilo mi to odkaz na erotickou seznamku. V profilu nic moc o sobě neměl, občas jsem tam ale koukla a po pár týdnech si napsal inzerát, že hledá kamarádku s výhodou, která by s ním chodila na procházky a do kina a časem třeba něco víc. Přesto, že ví, že já jsem věčně doma, chci s ním trávit víc času a on se vymlouvá na to, že čas nemá

No založila jsem si tam falešný profil a odepsala mu. Vyloženě jsem se ho zeptala, jestli má přítelkyni a odepsal, že ne, že je hodně zaneprázdněný a žádná s ním kvůli tomu nevydrží a jestli mě může pozvat na kafe. Asi jsem blbá, ale nechala jsem to být a dělala jsem že nic. Jenomže teď musel minimálně na týden odjet pracovně pryč (hodně daleko od našeho města), tak mi to nedalo a napsala jsem mu přes tu seznamku, že pozvání přijímám a schválně jsem napsala, že se mi hodí ten týden co původně měl být pryč..Čekala jsem odpověď typu, že nemůže, ale on napsal, že v pohodě, že může kterýkoliv odpoledne! A hned navrhl úterý.

Když jsem mu za sebe napsala, kdy se vrátí, tak napsal, že možná ve středu ..Mám na tu úterní schůzku jít a všechno mu přímo vpálit? Třeba by se ani nedostavil, ale myslím, že mě nebere vážně a lže mi a na tu schůzku dojde. Vím, že mi budete psát, jak jsem blbá, že s ním ještě vůbec zůstávám, ale je to tak těžký, 4 roky jsem byla sama a doufala jsem, že je ten pravý konečně, i když jsme spolu za 8 měsíců nic pořádnýho nezažili. (btw. je mu 32 let)
 

Tak teď jsem se s ním sešla (už jenom za to mě tady polovina z vás ukamenuje). Když jsem se zeptala, co dělal minuly úterý, tak dělal že neví a když jsem mu řekla, že prý byl v..."kavárně"..., tak se začal smát a řekl, že celou dobu o té "habaďůře" věděl. Samozřejmě, že nevěděl, dal si vše dohromady až teď.
No a začal s tím, že je hajzl a vůl, že mi takhle lhal, ale že já jsem mu nikdy neřekla že ho miluju a že ze mě necítil nic víc, tak si jen chtěl dokázat, že by ještě měla zájem nějaká jiná. Ale prej mě za těch 8 měsíců nepodvedl a ani by to nikdy neudělal a ani nechce shazovat vinu na mě, vzal to na sebe, pořád opakoval že mě miloval nejvíc ze svých ex atd. (Mimochodem tvrdí, že žádná jiná se neozvala a se žádnou jinou se nesešel, což mu nevěřím ani kdybych chtěla). Tak jsme se "rozloučili", je voják a v pátek má na půl roku odjet.

Holky, jsou mi úplně jasný vaše reakce, jestli ještě nějaký budou, že zahrál skvěly divadlo a podobně. Já vím, že i kdybysme spolu zůstali, tak si snad nebudeme moc nikdy vzájemně důvěřovat. Ale je to strašně těžký.

A ještě chci dodat, že žádná šereda nejsem (podle okolí samozřejmě, podle mě jsem ), ale vždycky ty hodný a do smrti věrný kluky odmítám, protože tam není "chemie" a potom končím takhle. (A pro rejpalky, jsem pouze jedna Ivana909 a nezakládám tady jiný témata pod jinejma přezdívkama. Aspoň vidím, že nejsem jediná, kdo tohle musí řešit. Je nás bohužel víc než dost.)

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Ivana909: tak to že je voják mě dostalo.. jak jsem psala o tom, že jsem si prošla něčím podobným tak to taky bylo s vojákem Holt jsou to děv.kaři...
Divadýlko to bylo určitě pěkný, máš podle mě štěstí že odjíždí. Takže jste to ukončili? Nebude žádný pokračování po misi?

arrow
profile_image
Kammi
od 21. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ivana909: ale že já jsem mu nikdy neřekla že ho miluju a že ze mě necítil nic víc, tak si jen chtěl dokázat, že by ještě měla zájem nějaká jiná

Tak nad tímhle jsem se hlasitě rozesmála. Tys mu nikdy neřekla, že ho miluješ, tak on ti jako DOKÁZAL, že tě nemiluje. To je teda frajer.

Cituji Ivana909: je voják a v pátek má na půl roku odjet

Tak to je fajn, aspoň na něj snadněji zapomeneš, když se nebudeš muset bát, že na něj někde náhodou narazíš. Přeju ti, ať to brzo přejde a zůstane z toho jenom šílená historka pro kámošky.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ivana909: Voják, a jsme doma ne, nechci je házet do jednoho pytle, ale i mě kdysi postihla nemilá zkušenost s vojákem. Je dobře že táhne na půl roku pryč, Ty si zatím aspoň můžeš tříbit myšlenky a dát se do pořádku, bude líp jinak jsem ráda, žes nám tu napsala, co se dál stalo... spousta deníčků tu vyšumí, aniž bychom se něco dověděly.

Cituji Kammi: Tys mu nikdy neřekla, že ho miluješ, tak on ti jako DOKÁZAL, že tě nemiluje. To je teda frajer.

No on to bere tak, že nikdy prej necítil, že bych ho brala nějak vážně nebo že s ním nejsem jen ze soucitu a že chtěl vidět, že ještě není úplně odepsanej. Pro mě je těžký vyznávat city, neřekla jsem to ještě nikomu a u něho to navíc podtrhlo to, že když jsem něco takovýho naznačila, tak se začal smát.

Možná ještě půjdeme na večeři. I po tom všem co mi udělal, tak bych se chtěla nějak normálně rozloučit. Protože kdyby náhodou mluvil pravdu, tak mi to trhá srdce..

arrow
profile_image
Kammi
od 21. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ivana909: Jo jo, to jsem pochopila, že to má být takový nějaký zdůvodnění. Chtěla jsem tím jenom říct, že činy jsou důležitější než slova. A že i kdyby to byla pravda, tak je to prostě řešení postavený na hlavu. A dospělý, vyrovnaný, rozumný člověk by měl být schopen řešit svoji nejistotu jinak než v náruči jiných žen.

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

to mi připomíná mého bývalého, který svoje psaní s jednou holkou (i když to dlouho zatloukal) odůvodnil tak, že za to vlastně můžu já, protože jsem mu nedávala dostatečně najevo, že se mi líbí, a tak chtěl vědět, jestli se líbí ostatním ženám.. přitom ani já jsem po třech letech od něj neslyšela, že jsem krásná nebo tak něco.. ale teď už vím, že se to chlapům říkat musí

ještě že jede pryč bude to tak lepší

arrow
profile_image
Tyrande
od 4. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě jsem za ta léta nepřišla na to, proč ty chlapi se vrhávaj do vztahu, když vlastně pak dělají takový kraviny? Nebo spíš dělají věci, který by měli dělat, když jsou samy. V dnešní době je snad "normální" zastírat přítelkyně? To se všichni zbláznili? Tak proč jsou teda ve vztahu, když nahazujou "sítě" jinde a přitom mají polovičku...

arrow
profile_image
Tyrande
od 4. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě jsem za ta léta nepřišla na to, proč ty chlapi se vrhávaj do vztahu, když vlastně pak dělají takový kraviny? Nebo spíš dělají věci, který by měli dělat, když jsou samy. V dnešní době je snad "normální" zastírat přítelkyně? To se všichni zbláznili? Tak proč jsou teda ve vztahu, když nahazujou "sítě" jinde a přitom mají polovičku...

Cituji Tyrande: To se všichni zbláznili?

Nezblaznili, ale proc by to nedelali, kdyz je spousta trubek, ktere jim ty kecy zerou i s navijakem?

Cituji Tyrande: V dnešní době je snad "normální" zastírat přítelkyně?

Holt nekterym zoufalkynim prijde normalni i to, ze jim x mesicu taji sve jmeno, tak proc by jim meli rikat takovou "podradnou informaci", jako ze maji pritelkyni?

Cituji Ivana909: Protože kdyby náhodou mluvil pravdu, tak mi to trhá srdce..

Tobe neni rady....

Cituji Ivana909: jsem pouze jedna Ivana909 a nezakládám tady jiný témata pod jinejma přezdívkama. Aspoň vidím, že nejsem jediná, kdo tohle musí řešit. Je nás bohužel víc než dost

Politovanihodne...

Cituji Johanita: Protože kdyby náhodou mluvil pravdu

ty mu na to snad ještě skočíš... to není možný... nemotej se ve svých romantických představách a přijmi skutečnost takovou, jaká je..

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Christal: ty mu na to snad ještě skočíš... to není možný... nemotej se ve svých romantických představách a přijmi skutečnost takovou, jaká je..

Ivana: přesně.. přeci jsi sama viděla, že přišel do kavárny, psali jste si (jako že jsi nějaká jiná).. on nevěděl, že to jsi ty, žádný takový.. a pak to hodit na tebe a pak zpět na sebe, aby ze sebe udělal ještě většího chudáčka, jsou i tací co to dělají a ty jsi kápla na jednoho z nich

jak říká Christal, přijmi skutečnost takovou jaká je.. čím dýl se v tom budeš pachtit, tím ta realita bude vzdálenější a vzdálenější a on nakonec bude ten dokonalej

 

Téma Přítelovy lži a hledání jiných žen je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené