Smazat

Přítelovy lži a hledání jiných žen

Zjistila jsem, že přítel, ačkoliv mi tvrdí, že je zaneprázdněn a nemá čas, si dává inzeráty na erotickou seznamku a mě, jakožto svoji přítelkyni, zapírá.

Ahoj holky,
s přítelem jsme 8 měsíců, seznámili jsme se na seznamce. (Asi až po dvou měsících mi řekl své pravé jméno a věk, ale přes to bych se ještě přenesla).
Bohužel spolu netrávíme moc času, tvrdí, že má hodně práce, včetně víkendů (párkrát jsem byl o víkendu v práci s ním, tak jsem neměla důvod nevěřit) a vidíme se fakt málo. To by mi ani nevadilo, kdyby vážně pracoval.

Ale bohužel jsem si vyhledala na netu jeho přezdívku a hodilo mi to odkaz na erotickou seznamku. V profilu nic moc o sobě neměl, občas jsem tam ale koukla a po pár týdnech si napsal inzerát, že hledá kamarádku s výhodou, která by s ním chodila na procházky a do kina a časem třeba něco víc. Přesto, že ví, že já jsem věčně doma, chci s ním trávit víc času a on se vymlouvá na to, že čas nemá

No založila jsem si tam falešný profil a odepsala mu. Vyloženě jsem se ho zeptala, jestli má přítelkyni a odepsal, že ne, že je hodně zaneprázdněný a žádná s ním kvůli tomu nevydrží a jestli mě může pozvat na kafe. Asi jsem blbá, ale nechala jsem to být a dělala jsem že nic. Jenomže teď musel minimálně na týden odjet pracovně pryč (hodně daleko od našeho města), tak mi to nedalo a napsala jsem mu přes tu seznamku, že pozvání přijímám a schválně jsem napsala, že se mi hodí ten týden co původně měl být pryč..Čekala jsem odpověď typu, že nemůže, ale on napsal, že v pohodě, že může kterýkoliv odpoledne! A hned navrhl úterý.

Když jsem mu za sebe napsala, kdy se vrátí, tak napsal, že možná ve středu ..Mám na tu úterní schůzku jít a všechno mu přímo vpálit? Třeba by se ani nedostavil, ale myslím, že mě nebere vážně a lže mi a na tu schůzku dojde. Vím, že mi budete psát, jak jsem blbá, že s ním ještě vůbec zůstávám, ale je to tak těžký, 4 roky jsem byla sama a doufala jsem, že je ten pravý konečně, i když jsme spolu za 8 měsíců nic pořádnýho nezažili. (btw. je mu 32 let)
 
arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji saprenza: Tak jak to dopadlo? Jsem ženská zvědavá

Já také, docela by mě to zajímalo

Jo, vlastně, ono už je úterý ! Taky se přidávám, jak to dopadlo, šla jsi ?

To jsou chlapi to je děs, ale nemůžu si odpustit poznámku, že jsi asi hodně zoufalá, když jsi dala šanci prvnímu, co přišel. Já když jdu s někým na rande, tak už tam se rovnou ptám, jak se dotyčný jmenuje, případně už to nějakým způsobem vím. Dej na instikt a vždy když s někým půjdeš na schůzku a bude tam něco, kdy se ti to nezdá, tak se ptej a případně s tím druhým nepodnikej žádné schůzky, když nějakým způsobem nevyhovuje. Zbytečně se pak upneš na člověka, co za to nestojí a ještě si ho zidealizuješ, aby sis obhájila, proč s ním vlastně jsi. A z toho, co čtu dál, bych si o něj ani kolo neopřela a abych mu ještě udělala nějakou scénu, tak na to už bych se asi nezmohla, protože by ten člověk pro mě byl hadr. Napsala bych mu, ať už mě nikdy nekontaktuje a ani slzu bych pro něj neuronila, protože on si o tobě stejně akorát řekne, že jsi píp a za 5 minut už ho nebudeš zajímat.

Cituji EleanorWoods: Já když jdu s někým na rande, tak už tam se rovnou ptám, jak se dotyčný jmenuje, případně už to nějakým způsobem vím

No tak samozřejmě, že jsem z mailů "věděla", jak se jmenuje a kolik mu je a potom mi to řekl i osobně, akorát v mailu psal 29 a potom řekl 28, tak že se prej přepsal a jestli chci vidět občanku. No nechtěla jsem protože mi to přijde trapný a myslím, že málokterá by hned kontrolovala občanku na prvním rande..No každopádně bych chtěla vidět jak by reagoval, kdybych řekla že jo..
O tom, že někdo nejdřív lže s věkem je tady víc témat, protože prostě se ti kluci bojí, že jsou na nás moc starý a že jim vůbec nedáme šanci..A proč bych na začátku, když někoho potkám, měla důvod mu nevěřit..

S ním to nedopadlo zatím nijak. Byla jsem tam a dostavil se, jenomže jsem se neodvážila za ním jít a to i přesto, že jsem byla přesvědčená (a stále jsem), že bych se mu tam rozhodně nerozbrečela nebo podobně..Počkám jestli a s čím se ještě ozve on.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Ivana909: Počkám jestli a s čím se ještě ozve on.

Já nechápu, na co chceš vlastně ještě čekat...

Cituji EleanorWoods: Dej na instikt a vždy když s někým půjdeš na schůzku a bude tam něco, kdy se ti to nezdá, tak se ptej a případně s tím druhým nepodnikej žádné schůzky

na instinkt bych dala, kdyby se mi něco nezdálo, všechno se začalo projevovat až později a ke všemu měl uvěřitelny vysvětlení

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Ivana909: O tom, že někdo nejdřív lže s věkem je tady víc témat, protože prostě se ti kluci bojí, že jsou na nás moc starý a že jim vůbec nedáme šanci.

Takže ho to omlouvá? Neříkej, že Ti je ho ještě po včerejšku líto (že ta jeho nepřišla ). Nemusel tu schůzku mít s Tebou, ale někým "doopravdy". Ty bys teď seděla doma a on měl za sebou třeba úspěšné rande a začínající známost. Kdoví, zda je to poprvé, když to kafé hned tak navrhl. Věřím, že je to těžké, se od někoho takto ze dne na den odpoutat. Ale toto je neuvěřitelný případ, že si musíš uvědomit, že toho člověka ani vlastně neznáš....je to ubožák a nemáš to zapotřebí.

arrow
profile_image
Tonie
od 4. 12. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ivana909: na instinkt bych dala, kdyby se mi něco nezdálo, všechno se začalo projevovat až později a ke všemu měl uvěřitelny vysvětlení

nech minulost minulostí, evidentně je jiný.. ty máš takový štěstí, že máš do očí bijící důkaz, že s ním to nemá cenu není třeba se rozmýšlet, čekat vysvětlení proč to dělá, to skutečně slyšet nechceš, nebude to nic pěkného, mohl by si i něco vymyslet, samozřejmě za to budeš moct ty proč vám to neklape a ty pak z toho budeš špatná a sebevědomí v háji

Cituji Nicolletta: Takže ho to omlouvá? Neříkej, že Ti je ho ještě po včerejšku líto (že ta jeho nepřišla ). Nemusel tu schůzku mít s Tebou, ale někým "doopravdy".

neomlouvá ho to, jenom říkám že to, že zalže o věku ještě neznamená že to s tebou nemyslí vážně nebo podobně..vím, že to nemusela být jeho první ani poslední schůzka (a zřejmě nebyla), jen jsem na rady tady některých nechtěla, aby si myslel, jak je hrozně neodolatelnej, tak prostě ta dotyčná přišla, viděla a odešla
a netvrdím, že ho omlouvám a chci s ním zůstavat

arrow
profile_image
Minnie Mouse
od 3. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ivana909: Počkám jestli a s čím se ještě ozve on.

Proboha na co chceš čekat? Ty s ním chceš po tom všem ještě mluvit? Já ti vážně nerozumím...copak tě už neponížil dost?

arrow
profile_image
Minnie Mouse
od 3. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ivana909: a netvrdím, že ho omlouvám a chci s ním zůstavat

Možná netvrdíš, ale z toho, co píšeš, to tak na mě bohužel působí. Ale snad jsem to jen špatně pochopila, protože bys byla vážně hloupá.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ivana909: No teda...neblázni, doufám že to špatně chápu, že v Tobě ještě bloumá kus naděje...?! Po tom všem co o té pochybné ubohoučké existenci víš by se Ti měl znechutit fyzicky i duševně úplně na maximum.

arrow
profile_image
kostka
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Fuj, sleduji celou diskuzi a čekala jsem dobrý konec, že mu řekneš pěkně do očí co je to za pitomce (když už jsi tam šla). No nic, myslím že nejsi taková povaha, aby jsi to zvládla. Prostě bych mu napsala, že je konec. Nechápu jak s někým takovým můžeš ztrácet čas.
-
Jinak chápu, že je těžké si někoho najít, ale věř mi - pokud je člověk zoufalý, tak zoufalce přitahuje. Snaž se zapracovat na svém sebevědomí a neupínat se na prvního kluka, který tě pozve na rande - zapracuj na svém sebevědomí, přečti si o tom nějaké knížky, kup si pěkné šaty, hezky se namaluj, udělej si výlet a na všechny kolem se usmívej. Když budeš vyřazovat spokojenost, pohodu tak je opravdu šance, že poznáš pohodového kluka.

prostě teď na něj nebudu mít čas já, tak jako on neměl čas osm měsíců a ať si jde..ale nechci aby to dopadlo tak že se o té seznamce dozví

arrow
profile_image
kostka
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Minnie Mouse: Možná netvrdíš, ale z toho, co píšeš, to tak na mě bohužel působí. Ale snad jsem to jen špatně pochopila, protože bys byla vážně hloupá

Víš, já když tady čtu ty diskuze, tak některé holky jsou skutečně hloupé a není jim rady ani pomoci. Někomu radíš na 8 stránkách a ve výsledku je to k ničemu. Ani bych se nedivila, že za 2 týdny tady bude nový deníček - od zakladatelky, že "přítele" potkala ve městě s nějakou kočkou (nejspíš ze seznamky)!

 

Téma Přítelovy lži a hledání jiných žen je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené