Smazat

Proč mě štve, že se přítel jde večer bavit?

S přítelem jsme spolu rok, poslední měsíc máme vztah na dálku, ale jen dočasně. Z nějakého důvodu mi vadí, když se jde v pátek večer bavit s kamarády, ani sama nevím proč.

Ahoj holky, jedná se mi v podstatě o takovou blbost. S přítelem jsme spolu rok a všechno klape, ale v součastnosti jsme každý v jiném státě do konce roku. Ale i tak to teď funguje, jsme neustále v kontaktu, několikrát se navštívíme. Přítel většinou v pátek jde s kamarády na pivo a přijde domů tak ve dvě, ve tři. Na tom by nic nebylo, až na to, že mě to z nějakého důvodu štve, ale nemůžu přijít na to, proč vlastně. Já mu důvěřuju jako nikomu jinýmu, rozhodně si nemyslím, že by mě podvedl, ale stejně asi žárlím a nevím proč. Nebo jsem přemýšlela, že mi to vadí, protože já sedím doma a on se někde baví, jenže faktem je, že já jsem ráda doma. Takže v pátek večer jsem spokojená, že můžu zůstat doma a věnovat se sobě, relaxovat. Když jsme spolu, tak mě bere všude s sebou mezi svoje kamarády, takže v tom problém taky není.
Já mu samozřejmě nic neříkám, však na tom nic není, že někam jde, ale vnitřně mě to prostě užírá. Navíc jsme si jednou, když jsme se měli setkat ve městě, kde jsem to neznala, nainstalovali do mobilu aplikaci, že se vidíme na mapě (to nebyl můj nápad). A je to v celku i hezký, že když jsme teď od sebe tak daleko, že se stačí kouknout na mapu a vidět, že tam ten druhej někde je. Já ho rozhodně nekontroluju, max. někdy kouknu, jestli je doma a jestli mu můžu zrovna zavolat. Ale když v pátek večer někam jde, tak si nemůžu pomoct a kolem půlnoci koukám pořád na tu pitomou mapu, jestli už je doma. A když není, tak to ve mě hrozně vře a jsem naštvaná. Další den ráno, když od něj mám zprávu, tak mě to přejde, ale už se bojím dálšího pátku, že se tím budu zas užírat. Přitom jde o takovou blbost, to si uvědomuju. Jak si to sama sobě nějak vysvětlit, proč mám takové pocity a jak se toho zbavit? S ním se o tom bavit nechci, to bych si připadala jak stíhačka, že ho nutím sedět doma. A jak říkám, rozhodně mu věřím, a vím, že mě miluje a byl by nejradši tady se mnou, tak proč mám tyhle pocity a jak se toho zbavit? (Jinak mě snad nikdo nepodváděl, ani v tomhle směru nemám špatné zkušenosti.) Díky za radu.
 
arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je jednoduché - nemáš s kým jít na pivo a je ti líto, že přítel popíjí a baví se a ty sedíš sama doma a hlídáš mapu v mobilu ( i když tě to baví, jak říkáš ) .
Nemáš nějakou kamarádku, že byste zašly taky, nebo byste si udělaly společnou chvíli doma ?

arrow
profile_image
Carriole
od 27. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

To je asi částečně pravda, protože když jsem minulý pátek byla taky venku s kamarádama, tak mi to nevadilo. Jenže jak říkám, já jsem ráda doma, jsem ráda, že mám čas pro sebe a nikam se mi stejně moc nechce....

arrow
profile_image
Carriole
od 27. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ale jo, zkusím si na příští pátek něco domluvit a třeba to bude lepší.

Měla jsem to stejně jsme každý z jiného města, takže mi to vadilo spíš z toho důvodu, že někam šel v pátek večer, místo aby jel za mnou (cca prvního 3/4 roku co jsme byli spolu).. přešlo mě to tak, že jsem si vždycky vymyslela nějaký program, abych na něj nečekala a neužírala se nudou )

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak píšou holky, udělat si taky program je nejlepší řešení, pokud máš problém s tím, že přítel tráví pátky venku. Zavolat si můžete v sobotu. A pokecat s přáteli samostatně v pátek.

arrow
profile_image
Sona80
od 5. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ono Tě užírá a štve, jak se někde může taaak dlouho bavit bez Tebe. Ty jsi doma

Cituji dadabus: a ty sedíš sama doma a hlídáš mapu v mobilu ( i když tě to baví, jak říkáš ) .

Buď si fakt pozvi kámošku k sobě, nebo někam vyraž taky.. (na tom se tady asi shodneme všechny )

arrow
profile_image
Carriole
od 27. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Diky holky, máte pravdu. Zkusím si na příště zařídit program.

 

Váš příspěvek

Proč mě štve, že se přítel jde večer bavit?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené