Dostupná v bílém a růžovém provedení. Dlouhou dobu jsem i mezi drahými balzámy hledala ten nejlepší a nakonec mezi ty nejlepší patří právě tento. Obsahuje navíc i kakaové máslo, díky kterému zanechává dlouhodobě na rtech jemný film. Vstřebává se sice delší dobu, nicméně moc dobře rty hydratuje a zabraňuje popraskání. Není to sice absolutní jednička mezi všemi balzámy, ale řekla bych, že je to rozhodně drogérková jednička za hubičku.
Kupuji vždy, když mě popraskané či suché rty překvapí mimo domov a já v kabelce nemám žádný balzám. Za tu cenu je to parádní první pomoc. Po čase jich mám doma docela hodně, takže mám jeden u počítače, jeden u postele (ostatní po kabelkách) a můžu tak preventivně promazávat kdekoliv.
Asi jeden z nejlepších balzámů na rty, co jsem kdy měla. Zkoušela jsem různé značky, levné, drahé, ale tenhle je prostě jednička mezi všemi. Zabraňuje popraskání rtů i ve velkých mrazech. Zanechává jemný povlak na rtech, který drží dlouho i při jídle, nebo pití. A jeho mini balení je praktické a roztomilé.
Tento balzám jsem si koupila, protože mi vyhovuje to maličké balení. Můžu si ho dát kamkoliv, nezabírá zbytečně moct místa. Na rtech je příjemný, sice se déle vstřebává, ale to mi nevadí. Jeho vůně je nevtíravá, taková neutrální. Já mám ten růžový, na rtech je průhledný. Měla jsem i bílý, ale nepociťuji nějaký rozdíl. Když jsem se dívala na e-shopy, tak jsem zjistila, že v naší drogerii mají dražší než bývá. Ale za 12 korun, no nekupte to.
Tak tento lůj je celkem fajn, vzhledem k ceně nemůžeme čekat lepší obal. Sice moc nehydratuje , ale jako prevence to není špatná a ten kdo netrpí na hodně suché rty jako já, tak mu určitě bude vyhovovat. Za mě tento produkt můžu doporučit . Hezky den.