Tento olejíček jsem používala opakovaně dlouhou dobu, je opravdu perfektní, dobře se nanáší a úplně krásně voní. Ač ho používám jen na konečky, mám pocit, že poslední dobou se mi vlasy hodně mastí. Úplně úžasně voní. Musí se ale přiměřeně nanášet a hlavně na mokré vlasy. Je ale pravda, že když jej použiju, muím si hlavu mýt častěji, než když nepoužiju. Jelikož ale jak jsem už uvedla se mi vlasy mastí, musím zkusit přejít na jiný výrobek.
S tímto olejíčkem jsem moc spokojená. Chtěla jsem na vlasy vyzkoušet něco s arganovým olejem a určitě nelituju, že jsem sáhla po tomhle olejíčku. Má moc hezkou vůni. Vlasy vůbec nemastí pokud to s ním nepřeženete. Používám ho hlavně na konečky. Vlasy jsou po něm jemné, nevypadají tolik zničeně. Moc se mi také líbí obal, který je skleněný. Možná by se mohl prodávat ve větším balení, příjde mi, že se spotřebuje docela rychle.
Tento olej používám asi 2 roky a jsem maximálně spokojená. Je to asi nejlepší olej, jaký jsem kdy zkusila. Krásně voní, vlasy jsou po něm lesklé a vyhlazené. Velmi příjemná je i cena, většinou se dá koupit do 100 Kč, často bývá v akci. I samotné balení vydrží hodně dlouhou dobu, protože opravdu mi stačí nanést jen jednu malou kapičku a rozetřít do konečků.
S touto péčí jsem na 100 % spokojená, stačí pár kapek na prsty, rozetřít do vlasů a všechno zachrání. Dávám na suché i na mokré, skvěle uhladí a zacelí konečky a přitom je neumastí. Ideální na dovolenou k moři, kde vlasy dostanou zabrat a toto malé balení se hodí na cesty :-) Skvělá náhrada za masky, kondicionéry, spreje na rozčesávání atd.
Moje stálice mezi vlasovými přípravky. Olejíček používám na vlhké i suché vlasy, prostě podle toho jak si vzpomenu. Pokud je potřeba tak klidně na oboje. Dodá vlasům moc krásný lesk a navíc příjemně voní. Také se mi líbí, že vlasy nezatíží, takže nevzniknou slepené prameny. Navíc cena je víc než příjemná, takže můžu jen doporučit.