Od řasenky jsem čekala víc, žádné natočení jsem nezpozorovala. Řasy hezky oddělila, avšak přišlo mi, že barvy nanáší příliš málo a musela jsem hodně vrstvit. Kartáček, ale nedovede nabrat moc barvy. Řasenka se brzy začala drolit a hrozně rychle vysychala.
Měla jsem a absolutně mi moje řasy nenatočila. Sice je mám hodně krátké, ale od této řasenky jsem čekala o dost víc. Cena je příznivá a řasenky od Avonu mám ráda, ikdyž příliš těmto katalogovým značkám nevěřím. Určitě se v jejich katalogu najdou o dost lepší řasenky. Tohle je průměr.
Řasy nikterak extra nenatočí ani nezvýrazní. Přesto má zvláštní kartáček, se kterým se mi docela dobře manipuluje. Její nevýhodou je, že dlouho nevydrží, brzy mi vyschne a ani na řasách se dlouho neudrží. Za tu cenu ale člověk nemůže očekávat zázraky. Avon je holt Avon :(
Túto špirálu som dostala na Vianoce. Sama by som si ju asi nekúpila, lebo z Avonu mi zatiaľ žiadna špirála moc nevyhovovala. Jediné čo mi na nej vyhovovalo je zahnutá kefka s ktorou sa výborne pracuje. Inak nič moc. Veľmi dlho nevydrží, po nanesení strašne rýchlo zaschne a zo začiatku mi robila aj hrudky. Minula som ju možno do polovice a už mi úplne vyschla.
Řasenka je spíše průměrná. Řasy natočí a obarví, trochu zahustí, občas bohužel i slepí. Po pár použitích se mi ale zničila - utrhnul se ten kroužek, který zachytává přebytečnou barvu, takže na kartáčku zůstával chuchvalec šedočerné hmoty, se kterou nešlo dělat vůbec nic. S obaly u Avonu je to bohužel již moje několikátá negativní zkušenost. Tuto ani jinou řasenku si proto již od stejného výrobce nepořídím.