Balea bezolejový odličovač očí recenze a zkušenosti

Odlíčení Balea bezolejový odličovač očí
Odlíčení Balea bezolejový odličovač očí - obrázek 1
Odlíčení Balea bezolejový odličovač očí - obrázek 2
Odlíčení Balea bezolejový odličovač očí - obrázek 3
Balea (358)
3 z 5 5 3 40
Celkem 40 recenzí


5 hvězd
0%
4 hvězdy
80%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
20%

Koupilo by znovu
48 %

Recenze produktu
Balea bezolejový odličovač očí

věk
45-54

pleť
suchá
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Tenhle odličovač kupuji hlavně kvůli ceně. Ale jsem s ním i spokojená. Je to podle mě takový lepší průměr, který odlíčí dobře, ale je třeba ho aplikovat víckrát. Oční okolí nijak nedráždí a je příjemný. Pokud se dostane do oka, tak samozřejmě pálí. Líbí se mi ale, že oční okolí nezmastí ani nevysuší.

  • nemastí a nevysouší
  • skvělá cena
  • nedráždí oční okolí
  • v oku pálí :)
  • pro mě dostupnost


věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 7.5.2012 14:59:14

Tento odličovač jsem si koupila na doporučení mojí sestry, která jej spokojeně používá, tak jsem si řekla - pokud mi sedne, super, aspoň ušetřím za dražší odličovače. Pro mě ovšem totálně nepoužitelný. Po prvním přiložení tamponku na oko mě začal tak strašlivě pálit, že jsem myslela, že už nebudu schopná to oko otevřít. Takže ani nemůžu posoudit jeho odličovací schopnosti, musela jsem oko hned vymýt vodou a na další pokus jsem si už netroufla.

  • pro mě osobně žádné
  • nesnesitelně pálí do očí


věk
45-54

pleť
smíšená
světlý odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 18.6.2012 08:41:05

S tímto odličovačem jsem vcelku spokojená. Sice neodlíčí napoprvé, musím víckrát přejet,ale už jsem měla horší, kdy jsem musela oči opravdu drhnout - to s tímto nemusím. Hezky voní, cena příjemná. Oči mi nedráždí, ale nemám je citlivé, snesou skoro cokoliv :-) Co mi jediné vadí je otevírání - šroubovací víčko mi moc nevyhovuje.

  • Cena
  • Příjemně voní
  • Obstojně odličuje
  • šroubovací víčko


věk
25-34

pleť
smíšená
střední odstín
růžový podtón

dehydratace
vysoká

Další recenze od 28.6.2012 11:41:52

Celkem dobrý odličovač. Má příjemnou vůni. Oči nedráždí. Neodlíčí teda oči napoprvé, ale to se mi nestalo u žádného odličovače. Myslím, že je na oční okolí jemný, nevysušuje. Navíc je za velmi příjemnou cenu a kvalita je taky dostačující. Určitě ho koupím znovu.

  • cena
  • vůně
  • nedráždí
  • nevím


věk
35-44

pleť
smíšená
střední odstín
žlutý podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 29.6.2012 17:25:49

Tento odličovač pro mě patří do průměru. Při použití nedráždí oči, což je pro mě velké plus. Má ale i nedostatky jako to, že více vrstev řasenky špatně odličuje. Voděodolné líčení by bylo zřejmě už nad jeho síly. Vůně mi nevadila. Za tu cenu ho možná znovu někdy koupím.

  • Cena.
  • Nedráždí oči.
  • Více vrsev řasenky a voděodolné líčení dobře neodlíčí.


 
strana 3 z 8
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené