tento odlakovač jsem si koupila v nouzi kdy můj oblíbený zrovna nebyl. . . a bylo to poprvé a naposled fajn je pumpička se kterou se dobře aplikuje odlakovač na tampon ale to je vše vylívá se pak ho cítím všude kolem a mě osobně hodně smrdí!! mým favoritem je odlakovač z rossmannu isana zelený na nehtech pěkne voní a dobře odklakuje balení je lepší a 250ml vydrží taky dlouho takže za mě cien ne bohužel
Tento odlakovač jsem koupila klasicky v Lidlu. A udělala jsem velmi dobře! Odlakovač precizně odlakuje. Nečekejte zbytky po starém laku. Jemná parfemovaná vůně. Nehty zachovávající si svou barvu a jemnost. Řekla bych, že zkrášluje nehty. Také pozitivně hodnotím vynalézavé balení s pumpičkou pro nízkou spotřebu a pohodlné nanášení. Určitě koupím zase! I odlakovač se může stát Vaším příjemným pomocníkem :-).
Tento odlakovač jsem si koupila kvůli velmi šikovnému dávkování. Je za velmi příjemnou cenu a dlouho mi vydrží. Lak také sundá bez větších obtíží. Také mi po něm nežloutnou nehty, jako po jiných, které jsem až dosud vyzkoušela. Až mi dojde, koupím znovu :-)
Podle mého názoru odlakovač dostupný každému (Lídl téměř všude) za velice příznivou cenu. Co se týče jeho funkčnosti, jsem s ním velmi spokojená a doma mám již několikáté balení. Nehty tolik nevysušuje jak se může u ostatních odlakovačů dít . Ani mi tolik nesmrdí, každopádně netvrdím, že Vám příjemně provoní pokoj. Jeho balení je super praktické, můžete si do něj nalévat i jiný produkt. Za mě rozhodně ano.
Odlakuje skvěle, jen mi na něm strašně vadí parfemace, pokud mohu říci : smrad. Kdykoliv tedy vím, že se chystám odlakovávat, otevřu všechny okna a dveře pokoje, abych se taky v klidu mohla nadechnout. Velkou výhodou je ale dávkovač s pumpičkou, který je na takto levný produkt dovolím si říci raritou. Po nalakovaném nehtu stačí jen párkrát přejet a vše je téměř pryč. Až na parfemaci je tedy tenhle odlakovač skvělý za cenu, za který jej prodávají.