Curaprox zubní kartáček Ultra soft 5460 recenze a zkušenosti

Chrup Curaprox zubní kartáček Ultra soft 5460
Chrup Curaprox zubní kartáček Ultra soft 5460 - obrázek 1
Chrup Curaprox zubní kartáček Ultra soft 5460 - obrázek 2
Chrup Curaprox zubní kartáček Ultra soft 5460 - obrázek 3
Curaprox (12)
4.8 z 5 5 4.8 117
Celkem 117 recenzí


5 hvězd
100%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
95 %

Recenze produktu
Curaprox zubní kartáček Ultra soft 5460

věk
35-44

Další recenze od 25.2.2013 16:00:35

Kartáček, který jsem začala používat na radu mé zubní lékařky. Již několik let používám jen tento. Je perfektní, štětinky jsou příjemné, nedřou dásně, ale perfektně čistí. Bez jakýchkoliv "zlepšováků" apod. Dobře se drží a dostanu se s ním všude v ústech, kde je třeba čistit. Líbí se mi také jeho barevné a veselé kombinace.

  • Štětinky
  • Nic


věk
35-44

Další recenze od 28.4.2013 12:48:34

Nejlepší kartáček na zuby, co si budeme povídat. Jiný už vážně nechci. Cena je možná pro někoho vyšší, ale za kvalitu si ráda připlatím. Kartáček má velice měkké štetinky, takže je ideální na mé citlivé dásně. Výhodou je jeho menší hlava, takže se s kartáčkem lépe dostanete i do hůře dostupných míst. Moc se mi líbí i výběr barev kartáčků. Dá se koupit po jednom nebo v cenově výhodnějším balení 3 kusů. Nemám co vytknout.

  • vhodný i na citlivé dásně
  • velice měkké štětinky
  • krásné barvy
  • menší hlava kartáčku
  • ne


věk
35-44

Další recenze od 14.1.2013 18:21:45

Již můj několikátý zubní kartáček. Je jednoduše skvělý. Jemné štětinky nedráždí zubní sklovinu a dásně, jemně a efektivně čistí zuby od nečistot. Vhodný i k použití "na sucho" bez zubní pasty. V nabídce několik barevných variant, takže si vybere opravdu každý.

  • jemnost
  • kvalita
  • cena
  • nenalezeny


věk
25-34

Naprosto perfektní zubní kartáček. Má hodně štětinek a je jemný. Díky němu si čistím zuby mnohem radši a nejradši bych si čistila zuby pořád :D. Má velkou škálu barev a druhů štětinek. Kdo to nezkusil, nepochopí moje nadšení. Opravdu ho všem moc doporučuji :)

  • hodně štětinek
  • je perfektní
  • barvičky
  • Nemá!!!


věk
35-44

Další recenze od 18.3.2013 22:46:44

Už dlouho zůstávám věrná značce Curaprox a ve svém okolí neznám nikoho, kdo by používal jinou značku kartáčků. Nejvíce mi vyhovuje tento Ultrasoft pro své měkké štětinky, které jsou ale v dostatečné hustotě, tudíž dobře čistí, ale je také velmi šetrný k dásním. Moc se mi líbí i jednoduchý design kartáčku a barevné kombinace, ze kterých lze vybírat.

  • šetrnost k dásním
  • design
  • ochranný kryt
  • žádné


 
strana 10 z 23
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Podobně hodnocené

Curaprox Solo kartáček

4.9 97% 16 recenzí

Elmex ústní voda

4.8 95% 5 recenzí

Hůře hodnocené