Curaprox zubní kartáček Ultra soft 5460 recenze a zkušenosti

Chrup Curaprox zubní kartáček Ultra soft 5460
Chrup Curaprox zubní kartáček Ultra soft 5460 - obrázek 1
Chrup Curaprox zubní kartáček Ultra soft 5460 - obrázek 2
Chrup Curaprox zubní kartáček Ultra soft 5460 - obrázek 3
Curaprox (12)
4.8 z 5 5 4.8 117
Celkem 117 recenzí


5 hvězd
100%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
95 %

Recenze produktu
Curaprox zubní kartáček Ultra soft 5460

věk
25-34

Další recenze od 1.5.2012 13:59:38

Tento kartáček je úžasný! Mě osobně se hrozně líbí jejich hravý design :) Dobře se drží, jejich cena je sice trošku vyšší, ale když si ho koupíte ve výhodném balení, tak není tak hrozná. Má měkké štětinky, velkou ploškua d obře se s ním čístí i zadní zuby. A od kamarádky vím, že se hodí i pro rovnátkáře :)

  • měkké štětinky
  • vydrží dlouho
  • velká ploška
  • dobře se čistí i zadní zuby
  • výhodné balení
  • hravý design :)
  • vhodný i pro rovnátkáře
  • nic jsem nenašla :)


věk
35-44

Další recenze od 13.4.2012 12:04:40

Kartáčky Curaprox používám na doporučení své dentální hygienistky. Začla jsem na soft a přešla postupně až an Ultra Soft. Mohu skutečně doporučit, zastavil mi problémy s citlivými dásněmi a zubními krčky. Pro toho kdo má tendenci tlačit kartáčkem na zuby je ideální. Moc doporučuji.

  • výborný na problémy s dásněmi


věk
35-44

Další recenze od 12.4.2012 11:39:43

Naprosto perfektní kartáček. Jemný i ultra jemný. Takže vhodný i pro citlivé dásně. Má mnoho štětinek, takže zuby krásně vyčistí. Ne nadarmo ho doporučují i zubní lékaři. Už nikdy si nekoupím jiný kartáček. Navíc se vyrábí v několika barevných kombinacích.

  • štětinky
  • ultra jemný i jemný
  • nejlepší kartáček na trhu
  • žádné


věk
25-34

Další recenze od 31.3.2012 21:25:23

Curaprox používám asi rok a je to nejlepší značka kartáčků, které jsem zatím měla. Perfektně vyčistí zuby ( i když horní sedmičky jsou trochu problém) a vůbec nedráždí dásně. Jediné, co mi trochu chybí je čistítko na jazyk, ale to je detail. Doporučuju všem.

  • příjemný kartáček
  • husté štětinky
  • šetrný k dásním
  • design
  • přijatelná cena
  • chybí čistítko na jazyk


Další recenze od 1.10.2012 11:12:48

Na doporučení mé zubařky jsem si zakoupila tento kartáček. Mám velmi citlivé zuby a dásně, tudíž poranění běžnými kartáčky bylo na denním pořádku! Používám ho celkem 3 roky, a za tu dlouhou dobu jsem neobjevila žádnou negativní vlastnost. Kartáčky Curaprox doporučuji mému širokému okolí. Curaprox uvádí na svých stránkách správné čistění zubů: http://www.youtube.com/watch?v=ejGqESd8jFc

  • výborná ovladatelnost
  • široká škála barevných kombinací
  • Kvalita/cena
  • nemá


 
strana 10 z 23
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Podobně hodnocené

Curaprox Solo kartáček

4.9 97% 16 recenzí

Elmex ústní voda

4.8 95% 5 recenzí

Hůře hodnocené