Mě tento pudr docela zklamal. Velice špatně se nanáší a moc dlouho nevydrží. Navíc balení je dost nepraktické, do kabelky naprosto nevhodné. Jediné plus je jeho příjemná lehká vůně.
Tento pudr jsem si ze zvědavosti a podle kladných recenzí koupila, ale zklamal mě na celé čáře. Jeho matující účinek je nulový, na obličeji ani dlouho nevydrží, jakoby mizí. Ze zečátku je hodně viditelný, je to jako moučná maska, která se po chvíli zdrcne a je pryč. Vadila mi taky docela silná parfemace a špatný je levný obal, vachrlaté balení na šroubování. Jediným plusem je snad ta krajka, která ovšem asi brzo zmizí. Znova bych nekoupila, existují mnohem lepší pudry, za které se vyplatí připlatit.
Já bych ho hodnotila asi takhle: v nouzi se dá použít. Když nanesu vetší vrstvu tak dělá jakoby zaprášený povrch pokožky, což vypadá opravdu hrozně. Má nekvalitní a plastový obal. "Vůně" mi je nepřijemná. Abych zase moc nekřívdila, tak dstíny jsou pěkné a přirozené a zdá se mi, že také trochu matuje. Výdrž je taková průmerná, nic hrozného. Myslím, že se vyplatí investovat do dražších pudrů. Opět tedy kupovat nebudu.
Tento pudr mě zklamal. Ze začátku matuje, později se z obličeje ztrácí. Je těžké pleť sjednotit, vytváří fleky. Chybí u něj pudřenka nebo houbička, víčko se neustále samo otevírá. Při použití štětce hodně práší, tudíž rychle ubývá. Jako výhodu vidím hezkou vůni a pěkné, přirozené barvy. Holt za málo peněz, málo muziky!
Púder je naozaj krásny. Čipkový vzor sa mi veľmi páči. Páči sa mi aj vôňa púdru, je to taká sladká krémová vôňa ,neviem ju veľmi opísať. Obal mi pripadá dosť lacný, ale tak je to jeden s lacnejších produktov. Môj jediný problém a dosť závažný je ,že vôbec nezmatní pleť. Zmatnená vydrží asi tak 10 minút a ak sa ho nanesie viac ,tak vytvára masku a dosť ho potom vidno na pleti. Dosť mi aj vadí ,že nieje na výber aj biely odtieň.