Tento odlakovač jsem si pořídila asi před rokem, využila jsem jej párkrát, jelikož jsem měla právě celkem dost záděrek, a tak jsem musela nanějakou dobu používat hodně šetrné odlakovače. Ale s Ebelin jsem spokojená. Odlakovat umí velmi dobře, a nakonec jsem ho věnovala sestře, která ho celý spotřebovala a byla spokojená. Vůně příjemná.
Fajn odlakovač za dobrou cenu, který si poradí i s tmavým lakem. Odlakovávání s ním je příjemné a rychlé. Zbytečně nehty nevysušuje, neobsahuje aceton. Akorát mě na něm zarazilo, že má být údajně s vůní mandlí - já teda žádné mandle necítím, vůně je spíš taková ta typická "štiplavá" nebo jak to nazvat, prostě jako většina odlakovačů. Balení vydrží poměrně dlouhou dobu. Klidně koupím znova.
S odlakovačem jsem spokojená, spolehlivě odlakuje, nemá problém ani s tmavými laky...je bez acetonu a přijde mi docela šetrný. Na obalu je napsáno, že má být s vůní mandlí, ale má typickou nepříjemnou a vlezlou "vůni" odlakovače, což bych viděla jako jediné mínus.
Obal je stejný jako u snad všech odlakovačích, takže nejde nic zkazit. Odlakuje jak tmavé laky, tak mě i nalepené třpytky což mi jiní vždy neodlakovaly. Ruce po doodlakování příjemně voní né sice po mandlích, ale pěkně příjemně. Je bez acetonu, takže šetrný a levný :)
Perfektní odlakovač,který si poradí opravdu s každým lakem a krásně odlakuje i třpytky a to i bez námahy.Jen vůni mandlí opravdu nečekejte,vůni má typickou pro klasický odlakovač.ale to ničemu nevadí,protože jinak je naprosto perfektní